Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Samodržící punčochy Amelia s krajkou v nadměrných velikostech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

team EMILEY

Dobrý den,

pokud na výšku máte 178 cm, pak v našem číslování potřebujete potřebujete velikost 4 (pro výšku 168–178 cm, nebo 5 (pro výšku 177–186 cm).
Pro všechny velikosti výšky ( 2 až 5) u produktů označných ++ před názvem, je obvod stehna max. 100 cm.

Pro lepší pochopení, velikosti 2, 3, 4, 5 označují pouze výšku. Plusová znaménka před názvem výrobku, pak udávají objem přes boky a přes stehna.

Na našem webu u výrobků naleznete tabulku, kde jsou objemy uvedeny.

V této akci jsou všechny výrobky ve velikosti ++, takže jak jsem už uvedl, jsou vhodné pro obvod stehna do 100 cm.

Hezký den
Snad jsem to vysvětlil přehledně.

Lucie

Dobrý den,
prosím o radu ohledně výběru velikosti. Moje míry odpovídají vel. 2, ale měřím 178 cm.
Jinak děkuji, že jste punčochy nafotili na ženě, pro kterou jsou určeny. Fotky se štíhlou modelkou by byly v tomto případě k ničemu.
Přeji hezké odpoledne.

Slevomat.cz

Dobrý den,
pokud na výšku máte 178 cm, pak v našem číslování potřebujete potřebujete velikost 4 (pro výšku 168–178 cm, nebo 5 (pro výšku 177–186 cm). Pro všechny velikosti výšky ( 2 až 5) u produktů označných ++ před názvem, je obvod stehna max. 100 cm.
Pro lepší pochopení, velikosti 2, 3, 4, 5 označují pouze výšku. Plusová znaménka před názvem výrobku, pak udávají objem přes boky a přes stehna.
Na našem webu u výrobků naleznete tabulku, kde jsou objemy uvedeny.
V této akci jsou všechny výrobky ve velikosti ++, takže jak jsem už uvedl, jsou vhodné pro obvod stehna do 100 cm.
Hezký den Snad jsem to vysvětlil přehledně.

Jana

Dobrý den,


cena je za jedny punčochy?

team EMILEY s.r.o.

Dobrý den,

ano uvedená cena 385 Kč je za jedny punčochy. Jedná se o speciální velikost, kdy přes stehno jsou punčocháče vhodné až do obvodu stehna 100 cm.

Hezký den

Martin Lukš

To tam neměli hezčí ženskou na nafocení toho všeho?

team EMILEY s.r.o.

Dobrý den,

pane Lukši názor na krásu je vždy velmi subjektivní. I tak díky za váš příspěvek do diskuze.

Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru