Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ochutnejte cibetkovou kávu – raritu na trhu: 100% Arabica Kopi Luwak

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

petra pexová

dobrý den,

když dnes objednám a i rovnou zaplatím (mám kredity na slevomatu), přijde mi balíček do vánoc?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Petro,

moc mě to mrzí, ale bohužel to již není možné garantovat, že bude doručeno do Vánoc.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Karolína Bílková

Dobrý den, mam stejný dotaz ohledně doručení, vyskočil mi leden a dárek chci pro tatínka.. vždy chtěl ochutnat. Stihne se to do Vánoc?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Karolíno,

moc mě to mrzí, ale již bohužel není možné garantovat doručení do Vánoc z důvodu zpoždění u dopravce.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Lenka Pospíšilová

Dobrý den, chtěla jsem si od Vás objednat kávu, ale při objednávce mi tu vyskočilo datum doručení 28. 12. 2016. Nestihnete objednávku odeslat dříve, aby přišla do Vánoc?
Děkuji za odpověď.
 Lenka

Darka Company

Dobrý den,
objednávka bude expedována ihned a přijde vám do 16.12.2016.

Darka Company

Matěj Komár

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi kávou espresso a kávou najemno?
 Děkuji

Darka Company

Dobrý den,
káva na presso je namleta více na hrubo aby káva protekla pomaleji a bylo tak dosaženo dostatečně silné kávy a pěny.

Darka Company

HANA DOČKALÍKOVÁ

Dobrý den,jaká je minimální trvanlivost kávy?a jak se káva připravuje a jaké množství kávy je potřeba na 200 ml šálku?děkuji za odpověď.

Darka Company

Dobrý den,
je pražena tento týden, minimální trvanlivost udáváme 1rok. Na jednu porci kávy je doporučená dávka 7g.
Darka Company

Tereza

Dobrý den, už si nebudeme moct kávu vyzvednout v centru Brna?

Darka Company

Dobrý den,
samozřejmě můžete. Zadejte si způsob vyzvednutí na Zásilkovně a zvolte si pobočku, která vám nejvíce vyhovuje.

Darka Company

Meffraye

Nemám dotaz – jen odpovídám – způsob mletí – zrno, pane Zdeňku znamená, že káva není mletá, ale přijde Vám zrnková – tímto je zodpovězen i dotaz Milady.

Slevomat.cz

Dobrý den, Meffraye,

děkujeme vám za pomoc. Nechcete se přidat do našeho týmu? :-)

Hezký den. Míša

Milada svobodová

Dobrý den, zajímalo by mě jakou kávu musím objednat aby dorazila zrnka… děkuji za informaci

Darka Company

Dobrý den,
zvolte zrno a to vám bude i zasláno.

Darka Company

Zdeněk

Dobrý den. Co prosím znamená způsob mletí – zrno??? Děkuji za odpověď.

Darka Company

Dobrý den,
máte na výběr jak chcete kávu obdržet. Buď si ji tedy objednáte v zrnu, mletou na presso, french press nebo jemně namletou.
To záleží na vás jestli máte mlýnek nebo požadujete kávu namlít.

Darka Company

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru