Nabídku Balíčky plné značkových kondomů mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balíčky plné značkových kondomů Durex a Pasante

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Dobrý den,
objednala jsem si balíček Primeros Clasic+mix 102 ks, ale dorazil mi úplně jiný (levnější) balíček Pasante. Už jsem psala přímo na kondomshop, ale týden se mi nikdo neozval… S kým mám tento problém řešit? Zboží už docela potřebuji :D

kondomshop team

Dobrý den,
pokud jste napsala na pomoc@kondomshop.cz a uvedla veškeré potřebné informace ohledně objednávky, pak se Vaší reklamací určitě někdo zabývá nebo v nejbližší době zabývat bude. Pokud si nejste jistá, zda mail došel a někdo se záležitostí zabývá, pak je vhodné raději zavolat na tel: 737 282 911 a vše řešit napřímo . Rádi s Vámi jakýkoli problém vyřešíme. S pozdravem

L

Dobrý den, jaká je jejich šířka?

kondomshop

Dobrý den. Šířka kterého druhu? V nabídce jsou durex/primeros/pa­sante kondomy. A jednotlivé druhy mají různé šířky. Veškeré údaje najdete v e-shopu www.kondomshop.cz

Kuba

Dobrý den, je možné si u Durex luxusního balíčku vybrat barvu krabičky? Děkuji

kondomshop

Dobrý den. Balíčky jsou pro akci předbaleny, takže výběr designu není možný. Jedná se o přidaný dárek zdarma. Pokud ale budete mít zájem o konkrétní design, můžete si jej dle výběru zakoupit v našem e-shopu.

Luk

Dobrý den, lze zde vybrat i velikost (šířku)? Měl bych zájem o primeros 102ks.

Andrej

Nie

Michal Pernica

Já mám ještě dotaz k těm 44,– kč,to je 2×20kč+2×2kč,nebo mohu použít 4×10kč a 4×4kč.
děkuji za odpověď

Andrej

Dobrý deň,

na tento dotaz v našej realite a dimenzii nikto nepozná odpoveď. Slevomat určite vie v akej realite žijete vy a bude schopný váš vesmírny dotaz(berieme ho ako žart lebo nedáva žiadnu logiku) pochopiť a odpovedať naň :)

Posielam vám kontakt na vesmírny helpdesk v českom jazyku:
vip.podpora@slevomat.cz


222 703 630
Po–Pá 7:00–21:00 Jestli chcete, zavoláme vám zpátky. Zanechte nám své číslo na infolince.

Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně dopravy. Co přesně znamená doprava Česká pošta(44kč)?děkuji za odpověd

Andrej

Dobrý deň,
Doprava česká pošta 44 kč znamená, že doprava českou poštou stojí 44Kč.

kondomshop team

Dobrý den, znamená to, že zásilku obdržíte jako doporučené psaní v ceně 44 kč

Sona

Dobry den,chtela bych se zeptat,jaka znacka je lepsi a kvalitnejsi,jestli durex nebo pasante?Dekuji za odpoved.

Andrej

Dobrý deň,
niekto rád Audi a niekto BMW, každopádne porovnanie týchto dvoch značiek nájdete na https://www.kondomshop.cz/porovnani-kondom-a97

Odporúčame vyskúšať obe značky a vybrať si tie, ktoré vám viac vyhovujú.

Jan

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli neplánujete akci i na kondomy Pepino?

kondomshop team

Dobrý den.
O thajské kondomy pepino není takový zájem, aby je slevomat zařadil na své stránky. Kondomy pepino můžete výhodně nakoupit přímo v eshopu kondomshop.cz .

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru