Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Za objevy a poznáním s 8 kapesními PIXI knihami

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
PIXI knihy s.r.o.

Dobrý den,
PIXI knihy jsou pro 3 – 8 leté čtenáře a je proto použitý běžný papír.

Přejeme hezké léto:-)

Jindra Marková

Dobrý den, jednotlivé listy jsou klasické tenké nebo tlustší jako např. u leporela?

Slevomat.cz

Dobrý den, PIXI knihy jsou pro 3 – 8 leté čtenáře a je proto použitý běžný papír.
Přejeme hezké léto:-)

Marie

Dobrý den, plánujete prosím rozšířit nabídku slevomatu i na knihy Dobrodružství s Conni?
Děkuji předem za odpověd.

PIXI knihy

Dobrý den Marie,
rádi bychom nabídli Conni sérii v předvánočním období. Jinak požadujte naše kapesní PIXI knížky u svého knihkupce.

Děkujeme za přízeň a přejeme Vám hezký den :-)

Martin

Hlásím stejný problém, jako Michaela. Nešlo to včera, nejde to ani dnes :/

Slevomat.cz

Dobrý den Martine,

velmi se omlouváme za technickou chybu. Nyní je již vše v pořádku a můžete voucher uplatnit.

Děkujeme za upozornění a přejeme Vám hezký den :-)

Michaela

Ať dělám co dělám, nejde mi zadat způsob odběru zboží. Dva vouchery jsou v pořádku v košíku, adresa dodání uložená, ale dál nejde nic.

Slevomat.cz

Dobrý den Michaelo,

velmi se omlouváme za technickou chybu. Nyní je již vše v pořádku a můžete voucher uplatnit.

Děkujeme za upozornění a přejeme Vám hezký den :-)

Martina Němcová

Dobrý den, zakoupila jsem voucher, ale objednávku nemůžu dokončit. Vždy se mi objeví nápis, že „Akce již skončila“ a v Objednávkovém formuláři ji nemůžu dohledat. Děkuji za instrukce, jak postupovat k úspěšnému objednání.

Slevomat.cz

Dobrý den Martino,

právě jsem vyzkoušel uplatnit voucher a vše je v pořádku – prosím zkuste to ještě jednou a pokud by nastal problém, tak nás neváhejte kontaktovat.

Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru