Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Magický nebo bílý hrnek s potiskem podle vašeho gusta

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Marcela Stoklásková

Dobrý den,
stále mám problém u této slevy uplatnit voucher – když mám zboží v košíku a vložím voucher, tak mi stránka hlásí „neznámá slevová akce“ a tím v podstatě končím. děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo,

vytvořte prosím objednávku, v košíku dejte pokračovat bez uplatnění slevového voucheru a v dalším kroku napište do poznámky název slevového portálu a číslo voucheru.
Voucher bude uplatněn ručně. Jen si, prosím, pak nevšímejte ceny co Vám příjde v potvrzovacím e-mailu. Bude uvedená neslevněná, protože voucher byl napsaný do poznámky.

Hezký den

Petr

Dobrý den , doprava je vždy na každý hrnek samostatně nebo lze více položek na jedno poštovné ? Případně kolik. Děkuji

JH

Hezké odpoledne,
napište, prosím, do vzkazu pro výrobu, že chcete zaslat v jednom balíčku několik hrnků ( jednom balíčku mohou být max. 4 hrnky). Poštovné je zvýšené o 50% za každý další hrnek. Přesnou cenu Vám pošleme mailem v pondělí před výrobou hrnků.

Irena

Dobrý den, u bílého hrnku píšete, že vydrží několikanásobné mytí v myčce. Ale co ten magický? :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno,

hrnek myjte nejlépe ručně, nepoužívejte abrazivní mycí prostředky. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.

Hezký den

Marcela Stoklásková

Dobrý den – právě jsem si zaplatila dva vouchery na hrníčky s fotkou. Bohužel mi nejde voucher uplatnit – obchod hlásí „neznámá slevová akce“ a aby toho nebylo málo, tak než jsem se tím „proklikala“ – ztratil se mi druhý kód voucheru. je možné poslat mi kódy do e-mailu? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo,

děkujeme za upozornění a omlouváme se za komplikace, uplatnění kódů prověříme a dáme vědět. Kódy voucherů Vám zasílám do emailu.

Hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den,

tak by mělo být vše v pořádku, vyskytly se nějaké technické potíže. Pokud by stále nešlo voucher uplatnit, ozvěte se nám.

Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru