Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Troje kompresní sportovní kalhoty v 3/4 délce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jordánová

Dobrý den :) chtěla jsem se zeptat nosím velikost 42 … byli by mi taky tyto legíny ve velikosti 42?? je to fajn cena ale mám obavy aby mi nebyli malé .děkuji za odpověď

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
pořiďte si velikost 42–44.
S pozdravem odevyadarky.cz

Lenka

Nabídka již není aktuální, děkuji.

Lenka

Objednala jsem si vel. 40–42, ale troje jsou na mě moc. Kdybyste někdo měl o jedny zájem, napište mi na lenka81lenka@seznam.cz.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
Přijde mi eticky nesprávné prodávat svoje zboží pod cizí obchodní nabídkou, jejíž reklamu jsme si zaplatili.
Děkuji za pochopení www.odevydarky.cz

Aneta

Už jsem se chystala objednat, ale paní mě tu malinko zvyklala tou velikostí… Skutečně se velikost 40–42 natáhne jen na 2×34 cm? :D Díky za odpověď

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
nadále trvám na tom, že velikost 40–42 na sebe natáhne žena s velikostí 40–42. Paní Niklová má problém jinde.
S pozdravem odevyadarky.cz

lenka niklova

Aneta ,ano,vyftila bych vam to ale uz sem je odeslala zpet..:) jsou opravdu hoodne malinke,,:)

Slevomat.cz

Dobrý den,

děkujeme vám za příspěvek a pomoc zákaznici.

Hezký den.

Jana Nováková

No,je velká škoda,že takový druh zboží je jen v malých velikostech-tedy evidentně pro ty,které nadváhou až tak netrpí..Myslím,že slevu by uvítaly ženy,které mají velikost nad 50…Toto dávám jako podnět.Když štíhlé chtějí hubnout,je to spíš na jistého odborného lékaře..Ne?Ale pokud se snaží zhubnout obézní a s nadváhou,je to na místě…Snad jsem nikoho neurazila…Je to opravdu podnět do budoucna…!!!

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
paní Nováková, pod touto akcí Vám nemohu odpovědět, ale na tel. 702 099 250 Vám mohu nejen odpovědět, ale i pomoci.
S pozdravem odevyadarky.cz

lenka niklova

ano,vypadaji male, ale velikost 40–42 ma v pase 2×22 a natahne se maximlane na 2×34cm a to musi skrtit.. takze si opravdu nemyslim ze to odpovida znaceni.. zitra ihned odesilam nazpet,a doufam ze mi penize budou vraceny v hotovosti,a ne zase ve forme kreditu.. dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den,

zboží je možné vždy v rámci zákonné lhůtě do 14 od převzetí. Prostředky se vrací ve formě úhrady – pokud bylo hrazeno penězi, tak jsou vráceny peníze a stejný případ u kreditů.

Hezký den.

RADKA

dOBRý DEN, NEVIM JAKOU VELIKOST MAM OBJEDNAT NOSIM VELIKOST 38 NEKDY I 40…SEM PO PORODU TAK BYCH RADEJI TY VETSI, ALE MYSLIM ZE VAHA MI TED PUJDE RYCHLEJI DOLU TAK ABY MI ZAS NEBYLI ZA CHILI K NICEMU, NEDA SE NAKOMBINOVAT VEL 36–38 A 40–42?

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
objednejte si velikost 36–38.
S pozdravem odevyadarky.cz

lenka niklova

ano,prave jsem prevzala balicek,a zbozi doslo ve velikosti 40–42 ktere odpovida tak maximalne velikosti 36. tohle neoblece ani 11leta dcera ktera vazi 30kilo..takze ne jen ze mi doslo uplne neco jineho,ale ani to neodpovida popisu. takze jak to mam dale resit a jak to bude s postovnym? protoze pochybuju ze kdyz me dojde velikost co jsem mela objednanou 42–44 naskoci to o 4velikosti.. znaceni absolutne neodpovida!

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
legíny jsou kompresní, tudíž vypadají malé, protože musí stáhnout postavu. Navlečení je namáhavé, ale legíny oblečete. Na fotografiích je zboží vyfocené, používáme reálné foto zboží. Modelka má legíny na sobě. Nicméně pokud Vám zboží nevyhovuje můžete ho do 14ti dnů od nepoškozené vrátit na adresu: www.odevyadarky.cz, P.O.BOX 64, Frýdlant, 464 01. V reklamačním balíčku musí být vždy přiložen voucher a důvod reklamace. Poštovné ze zákona u oprávněné reklamace samozřejmně vracíme.
S pozdravem odevyadarky.cz

lenka niklova

dobry den, objednala jsem si leginy,a psala jsem na email co je uvedeny, ze bych chtela zmenit velikost- 1×M 1×L 1×Xl.a email se mi vratil jako nedoruceny,,jak to mam dal prosim resit?? dekuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
voucher obsahuje jen jednu velikost jak je uvedeno v akci i na voucheru. V objednávce máte uvedeno 42–44 a zboží je již odbaveno.
S pozdravem odevyadarky.cz

MiSA

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zkušenost, zdali to opravdu funguje.děkuji

www.odevyadarky.cz
Aneta

Dobrý den,

uvádíte velikosti 36–38, 40–42, 42–44.

Nemá ta poslední být spíše 44–46? Není tam chyba?

Děkuji.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
ne, chyba tam není. Velikosti opravdu jsou 36–38, 40–42, 42–44.
S pozdravem odevyadarky.cz

Jana

Dobrý den, chci se zeptat, jakou délku v cm mají legíny od rozkroku dolů? Děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
od rozkroku dolů měří legíny 59cm.
S pozdravem odevyadarky.cz

Marie

Dobrý den,
dělají se legíny i pro velikost 54?
Děkuji za odpověď

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
ano dělají. Nejsou však součástí této akce.
S pozdravem odevyadarky.cz

dája

Dobrý den když mám velikost riflí 50 obyčejných legín xxl tak jakou velikost si můžu objednat? Děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
legíny jsou pouze do poslední konfekční velikosti 44 nebo L.
S pozdravem odevyadarky.cz

ingrid sagasserová

Dobrý den, je cena 199 Kč za troje legíny, nebo stojí jedny 199 a tedy zaplatím za troje 600 Kč?

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
cena 199,– je za 3ks legín.
S pozdravem odevyadarky.cz

Jana

Dobrý den,v objednávce jsem neuvedla velikost,kterou požaduji,co ted s tím.děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
napište požedovanou velikost do e-mailu odevyadarky@seznam.cz
S pozdravem odevyadarky.cz

Alžběta Pavlásková

Dobrý den, je možné nakombinovat do 1 balení více velikostí? Myslím tím ,že si objednám 3ks, ale např. dvoje větší a 1 menší…

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
Pro veškeré informace volejte na 702 099 259 mezi 8,30 – 14.30h. Rádi odpovíme na každý Váš dotaz.
S pozdravem odevyadarky.cz

Kateřina

Dobrý den,

běžně nosím velikost 38–40. Chtěla jsem se poradit, která velikost by byla vhodnější? Jsou ty legíny 36–38 spíše menší nebo by bylo vhodnější koupit si větší velikost 40–42? Děkuji za radu.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
objednejte velikost 40–42.
S pozdravem odevyadarky.cz

Jana F.

Dobrý den,běžně nosím velikost 38, ale bojím se aby mi opravdu seděly.Jsou tyto legíny pružné?Nebo si mám raději objednat ty větší?děkuji za odpověď

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
legíny jsou pružné, ale pevným způsobem. Hodně zpevňují. I tak pokud nosíte vel. 38, nekupujte větší. U stahujícího prádla platí pravidlo správné velikosti. Větší nesplňuje svojí funkci a menší nesedí, škrtí a je celkově nepohodlné, tudíž také nesplňuje svou funkci.
Objednejte vel. 36–38.
S pozdravem odevyadarky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru