Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balíčky vonných svíček a osvěžovačů Glade

SG Logistics, s.r.o. 659 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Marian Lopušný

Dobrý deň.
Je možnosť zaslať tovar aj na Slovensko?

Slevomat.cz

Dobrý den Mariane,

bohužel, na Slovensko nezasíláme. Zkuste se ale podívat na Zlavomat.sk, třeba si vyberete nějaké zboží tam :)

Hezký den

Káťa Zítková

Dobrý den, chci se zeptat, doručeno mi mělo být dnes 26.11., ale žádná zpráva mi nedorazila. Kdy mi balíček na uloženku dorazí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo. Omlouváme se vám za zpoždění, dodavatel se opozdil s doručením zboží a budeme jej rozesílat kolem 1.12.2014.

Příjemný den.

Jana

Dobrý den, mám balíček zaplacený od 10.11. a predpokladany termin dodani mel byt podle emailu 21.11. jiny me neprisel a balicek stale take ne.Kde je chyba?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano. Omlouváme se vám za zpoždění, zboží budeme rozesílat kolem 1.12.2014

Věříme, že i tak vám zboží udělá radost.

Příjemný den.

Lucie Hloušková

Dobry den .. chci se zeptat psali jste ze doruceni bude do 3 dnu a ja uz na to cekam 20 dni… jak je to mozne?

Slevomat.cz

Dobrý den Lucie,

velice se omlouváme, Vaše objednávka byla pravděpodobně až v druhé zásilce od dodavatele. Nyní je nicméně již na cestě k Vám – odesílali jsme ji 21.11. z našeho skladu z Jablonce. Dnes ráno dorazila na depo Zásilkovny. K odběru bude tedy připravena pravděpodobně dnes nebo zítra.

Hezký den

Mil Hausík

V Intersparu ty svíčky mají levnejsi.

Slevomat.cz

Dobrý den pane Hausik,

bohužel neovlivníme slevové akce ostatních obchodníků. Při spuštění akce kontrolujeme ceny a zaručujeme vám tu nejlevnější na českém trhu.

Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru