Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Luxusní prstýnky s českými krystaly

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
David Johánek

Dobrý den
Zakoupil jsem u vás prsten,uplatnil voucher 4.12. a rád bych se zeptal kdy mohu čekat doručení.
Děkuji Johánek

prodejce

Dobrý den,

s Vaším dotazem se obratte přímo na nás

Míša Nosková

proč mi prsten zanechává na kůži zelené fleky?

prodejce

Dobrý den,

jestli Vám toto prstýnek dělá, pošlete nám jej na reklamaci

Michaela Bastlová

Dobrý den,objednávala jsem si prsten zakroucený velikost 53,57.Zboží už mám zaplacené,ale píše mi to,že objednávka není dokončena at postupuju podle voucheru.Tam je psáno zadejte prsten,velikos­t,vložte do košíku a postupujte dále.Co ted,kdyz zbozi mám zaplacené a uvedené prstýnky jsou již vyprodané

Slevomat.cz

Dobrý den, zboží je prodáno na Slevomatu a máte ho rezervováno u dodavatele. Je proto potřeba zadat čísla voucherů objednaných prstenů na www.vaseobjednavka.cz, doručovací údaje a dokončit objednávku.

Lenka Kulichová

Dobrý den,přišel mi od vás úplně jiný prstýnek,než jsem si objednala-místo prstenu s malým očkem to je prsten zakroucený a to je veliký rozdíl…co ted?poradte,mám to pro drobnou ručku a tento prsten tedy určitě nemohu darovat tomu,komu jsem chtěla!

prodejce

Dobrý den,

vytvořila jste si bohužel na našem e-shopu objednávku na:
Prsteny s CZ krystaly sada 2 – Druh prstýnku : Zakroucený prsten, Velikost : 53

Tak jsme Vám prstýnek odeslali dle objednávky, jestli chcete výměnu, zašlete nám prstýnek zpět se vzkazem

Martina Krajčovičová

Dobrý den,
koupila jsem si voucher na prsten spirálka, ale nemůžu ho v nabídce najít, můžete mi prosím poradit. Děkuji

sadu najdete zde

http://vaseob­jednavka.cz/prstyn­ky-s-cz-krystaly/23-prsteny-s-cz-krystaly-sada-2.html

Olga Hájková

Chtěla bych si objednat prsteny s českými krystaly, ale nevím si rady s velikostmi, které uvádíte, a to 53, 57, 59,5. Můžete mi vysvětlit, jak je to myšleno? Děkuji

prodejce

Dobrý den, 53, 57, 59.5 je běžné číslování prstýnků v obchodech

Petra

Dobrý den, z důvodu alergie se chci zeptat na přesný materiál prstenů. Děkuji.

prodejce

Dobrý den,
prstýnek je z obecných kovů s povrchovou úpravou

Veronika Kadlčíková

Dobrý den. Je prsten stříbrný? Dotyčná, které prsten chci kupovat je alergická na kovy. Děkuji za odpověď.

prodejce

Dobrý den,

prstýnek je z obecných kovů, jestli jste alergická na některý běžný kov, tak bych prstýnek nedoporučoval

Diana Missová

Dobrý den, koupila jsem si voucher na – prsten s velkým krystalem a v nabídce ho nemohu najít, obrázek se neshoduje, prosím, poraďte mi.
Děkuji

Andrea Fialová

Dobrý den, jak je široký „prsten-široký“. Je nutné při mytí sundavat prstýnek, aby nezkorodoval? Již jsem si podobný prstýnek zde kupovala a po 2 měsících se oprýskal.
 Děkuji

prodejce

Dobrý den, ano doporučovali bychom prstýnek sundávat před mytím

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru