Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jedinečný hlavolam IQ Puzzle – Lonpos 101

4,8 / 5 Hras - hry a hlavolamy Praha - Nové Město  (mapa) 1 296 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jana Lavrovičová

Dobrý večer, prosím Vás o radu, hru jsem zaplatila kartou – strhlo se mi těch 149kč z účtu v bance, takže pokud to dobře chápu, tak bych měla ve formuláři na dopravu udat – způsob dopravy a zaplatit už jen dopravu (mnou zvolenou PPL) ne?. Zadávám pořád dokola objednávám – do kroku tři vždy zadám kod voucheru, ale pořád mi s prodejny HRAS chodí email ať uhradím 298kč – 199+99kč poštovné, takže nevím kde je chyba, kod jsem opravdu zadala do poznámek – tak proč mám hradit cenu hry ještě jednou a plnou + s poštovným děkuji moc za odpověď

HRAS

Dobrý den, jak je napsáno u slevové akce:
4. krok – rekapitulace a dokončení objednávky
Součtovou cenu prosím ignorujte, po ručním ověření voucheru/ů vám bude zaslán nový doklad s konečnou cenou zboží.

Martina Dohnalová

Dobrý den,chci se zeptat mám dva vouchery na IQ PUZZLE.Placené kartou.Při zadávání v internetovém obchodě(opět kartou) po mě chtějí zaplatit opět částku celou i s poštovným.Nelze vybrat, že chci doplatit pouze poštovné.Platba by tudíž proběhla 2×.Jak tomu mám rozumět.Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino. Určitě jste vyplnila tento krok: 3. krok – zadejte doručovací údaje – do poznámky vyplňte kód voucheru/ů. Pokud nezadáte kódy voucheru/ů objednáváte hlavolam za běžnou cenu.

HRAS

Dobrý den, jak je napsáno u slevové akce:
4. krok – rekapitulace a dokončení objednávky
Součtovou cenu prosím ignorujte, po ručním ověření voucheru/ů vám bude zaslán nový doklad s konečnou cenou zboží.
Tzn., že při platbě on-line (kartou), musíte vyčkat na upravenou výzvu k platbě, která vám bude zaslána do e-mailu, po vyřízení vaší objednávky.

Jarmila Motyčková

Nezlobte se, ale stojí 149,– nebo 139,–Kč?

HRAS

149 Kč

Alena

Dobrý den. jak získám voucher na IQ PUZZLE LONPOS 101. Při objednávce se mi objeví cena bez slevy.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru