Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pouze 1199 Kč za neinvazivní liposukci přístrojem EXILIS a 45 minutovou lymfatickou masáž. Vyzkoušejte BEZBOLESTNOU, velmi příjemnou a časově nenáročnou metodu trvalého zhubnutí nebo ji věnujte se slevou 55 %!

4,3 / 5 --- 318 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Studi EXILIS

Info pro katie:
Každé ošetření je prováděno takovou dobu, jakou jednotlivý klient potřebuje. Někomu stačí 20 minut, někdo potřebuje 90 minut. Tzn., že cena se neodvíjí od času, který u nás klient stráví. Exilis provádí liposukci jinou metodou než kavitace.

katie

pro tu blbku Julie: mysme spolu ovce nepasly tak se klidni- ‚ty hloupa‘ a ‚vis‘ si nech a nepoucuj me laskave.
vim presne o cem mluvim a co je lymfaticka masaz a proto jsem sem napsala svuj prispevek.
chodila jsem na lymfu i na kavitaci dlouhodobe.
kdo si muze dovolit kazdy tyden davat 2000 na kavitaci, budiz, samozrejme ze to pak bude mit ucinek (to bude mit i kdybyste se sama masirovala hodinu kazdy den,pila 2,5l vody a nejedla hlouposti). ale pri slevach ktere se daji najit (v salonech ktere nemusi platit vysoke najmy a presto maji nove kvalitni pristroje) je 20minut ‚liposukce‘ malo za 1200kc. je to pouze iluze slevy pac byste za 2500 mela 40min(ktere se ze zacatku doporucuji), coz je uplne normalni cena kdekoliv.
at si to kazdy zkusi a udela si nazor, stejne tu vetsina utrati za hodinu lezeni 2000 nez za 20hodin skakani ve fitku.

Martina

Myslím si, že nikdo nemůže čekat zázraky po jedné návštěvě. Z fitka taky člověk neodejde napoprvé hubený :) Já osobně nejsem schopná chodit cvičit několikrát týdně a proto mi tento způsob přijde ideální. Navíc ve svém okolí slyším jen chválu. Takže ráda vyzkouším…

Iva

Zkušenost od lékařky: efekty jsou z mé zkušenosti spíše na zvláčnění pleti, přechodné vyrovnání celulitidy než na zhubnutí. Na zmenšení objemu byste museli opakovat vícekrát a stále dokola. Takže můj osobní názor: vhodné pro estetickou dermatologii,tj­.zpevnění,niko­liv ztátu objemu.Lymfatická masáž:funguje,ovšem výsledky jsou opět dočasné. Zdravý pohyb,teplé koupele,kvalitní jídlo,masáž od partnera,sex Vám udělá lepší službu.

Studio EXILIS

Dobrý den pane Pavle,
akce o které píšete se netýká nás, ale na kávu k nám do studia samozřejmě přijít můžete :)

Pokud Vám Slevomat neodpovídá na e-mail, zkuste zítra v provozní době zavolat na jejich zákaznickou podporu – 776688111.

Studio EXILIS

Dobrý den paní Eleno,
technologii, kterou zde nabízíme, provozujeme rok a půl a máme s ní vynikající výsledky.

Jak Exilis funguje?
Exilis pomáhá odstranit přebytečný tuk díky třem procesům: průnik-separace-deaktivace.
Průnik: kombinace vysokofrekvenční a mechanické energie umožňuje průnik vlnění do tkání.
Separace: ultrazvukové vlny Exilis rozvolňují fibrotické tukové struktury a způsobují rozklad obranné formace tukových lobulů na samostatné jednotky. Takto exponované buňky jsou vzájemně více izolované a přístupnější dalším terapeutickým účinkům.
Deaktivace: tukové valy se z velké části skládají z metabolicky neaktivních buňek. Vysokofrekvenční energie způsobuje termální efekt, který stimuluje buněčný metabolismus a zrychluje zejména lipolytický proces v lokalizované tukové tkáni. Zároveň u části tukových buněk dochází k řízenému zániku buněk a jejich rozpadu na jednotlivé částice. Poklesem množství tukových buněk a zmenšení jejich objemu dochází k výrazné redukci tukové vrstvy jako takové.

pavel

protože nereagujete na e-maily. tak to zkusím zde- již čtvrtý den čekám na voucher „120 Kč za DVĚ výborné kávy a DVA dezerty v CAFFÉ ITALIA“, který mi nepřišel. Vaše reakce viz níže. Prosím tedy o jeho zaslání znovu.

 

Slevomat > Pavle, poslala jsem Vám e-mail. V případě dalších problémů se nám prosím ozvěte
na slevy@slevomat.cz.Díky za pochopení a ostatním hezký podvečer
Elena

Pardon, ale tohle závání podvodem. „Exilis je unikátní zařízení vysílající řízené dávky ultrazvukových vln a termální energie do tkání.“ Termální energie = teplo – tím nikdo nezhubne. A rovněž neexistuje mechanismus jakým by byť teoreticky mohl působit ultrazvuk. Čili ta vyjádření spokojenosti tady jsou prosté PR a varuji potencionální zákazníky/znice před oblbováním. Ach jo.

Studio EXILIS

Dobrý den paní Hanko,
v našem studiu máme i masérku, která se zabývá přímo ruční lymfatickou masáží.

Studio EXILIS

Dobrý den paní Magdo,
u nás si šperky sundavat nemusíte a telefonovat můžete. Diskuse ohledně kojení viz příspěvky nahoře.
Veškeré informace, které zde uvádíme, máme přímo od výrobce, který stroj vyvýjel.

Studio EXILIS

Dobrý den paní Hanko,
Exilis je unikátní zařízení vysílající řízené dávky ultrazvukových vln a termální energie do tkání. V současné době je tento přístroj nejkvalitnějím a nejvýkonějším přístrojem svého druhu na trhu.
Rozdíly mezi přístoji, které jsou v soušasné době na trhu, nebudeme zveřejňovat, abychom nepoškozovali jiné salony.

hanka

Dobrý den,
na neinvazivní liposukci jsem byla, ale jinými přístroji. Ve studiu, kde jsem byla měli dva přístroje nejdřív mne zahřívali na 41stupňů a pak použili ultrazvuk. Byla jsem moc spokojená a tak za sebe tuto metodu doporučuji. Z kalhot vel. 44 se vejdu do 40 po čtyřech ošetření. Já se neměřila, ale ty kalhoty mne přesvědčili. Toto mi přijde dost podobné.
Také jsem pak byla v lymfodrenáži stejné jako mají tady a kalhoty jsou super. Jen se chci zeptat, zdali uvolňujete lymfatické uzliny ručně, zvláště od dekoltu výš? Prý je to dost důležité.

Magda

Studio ELIXIS, chci si koupit vaší nabídku, ale prosim o vysvětlení jak je možné, že když jsem byla na stejném zákroku jinde, musela jsem si sundat všechny šperky, a v žadném případě se nesmělo telefonovat, protože kov stahuje vlny, a musela jsem podepsat papír, že nekojím, nemám křečové žíly atd…stroj na kterém jsem byla byl uplně nový a provozuje ho lékařka. Teď jsem z toho trochu v rozpacich. Čtu vaší korespondenci se Zvířeticí a , a logicky myslim, že to na mateřské mléko má. Můžete mi prosím vysvětlit, když ostatní stroje vliv na výše uvedené mají, jak to že váš ne? Diky Magda H.

Studio EXILIS

Dobrý den paní Veroniko,
jeden voucher Vám může vystačit na boky i na stehna, ale také nemusí, záleží na velikosti ošetřované plochy každého klienta. Viz komentář výše – Info pro Eurin.

Studio EXILIS

Info pro Zvířetice:
Dobrý den,
k dotazům ohledně kojení bychom rádi uvedli vše na pravou míru.
Důležitá je doba po porodu, čerstvá maminka může jít na neinvazivní liposukci přístrojem Exilis nejdřívě 3 měsíce po porodu, avšak musí být po gynekologické stránce naprosto v pořádku. Liposukce přístrojem exilis nemá po této době na mléko vliv.
Zdrojem této informace je výrobce přístroje Exilis.

Hanka

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jaké jsou rozdíly v přístrojích, kterými se neinvazivní liposukce provádí? Našla jsem si na stránkách toberu také akci, kde je shodná nabídka jako vaše, ale není uveden přístroj. Ráda bych měla jistotu, pokud se pro ošetření rozhodnu, měla jistotu, že výsledek bude viditelný. děkuji

Bára

Děkuju. Už jsem to našla. Dokonce existuje i stránka www.exilis.cz :o)

Veronika

Dobrý den, dneska jsem si objednala 2 voychery a chtěla jsem se zeptat, zda se dá jeden voycher použit jak na boky a stehna a nebo každý zvlášt použit na stehna a druhý na boky?? děkuji

Zvířetice

Poznámka studia EXELIS, že není nutné při této proceduře odstavovat ditě od kojení mi příjde minimálně neprofesionální. Byla jsem na této proceduře v jiném studiu a vyslechla důvody, proč by se dítě nemělo kojit po aplikaci této metody. Do organismu se vyplavuje velké množství tuku a toxinů i za pomocí lymfodrenáže. Tyto látky se odplavují močí(proto se má hodně pít) a dostávají se i do mateřského mléka. Já bych to dítěti neudělala!!!

Studio EXILIS

Dobrý den paní Báro,
informace o tom, jak pracuje přístroj Exilis najdete na našich webových stránkách, výrobcem Exilisu je BTL zdravotnická technika.

Bára

Dobrý den,
omlouvám se za dotaz, který sem možná tak úplně nepatří, ale prosím můžete mi napsat, kde bych našla nějaké podrobné informace o přístroji Exilis? Kdo přístroj vyrábí? Můžete mi prosím poslat třeba odkaz na web. Děkuji. Barbora

Studio EXILIS

Dobrý den pane Michale,
telefonování během procedur není problém :)

Michal

Skoda ze mate limit jen na dva kusy :-)

Chci se ale zeptat, do Prahy se dostanu jen v „pracovni dobe“, kdy musim byt k dispozici na telefonu apod., je to problem behem procedur?

 Dekuji

Studio EXILIS

Info pro paní Irenu:
Pokud dostanete od někoho poukazy jako dárek, samozřejmě přijít můžete. Budeme se na Vás těšit.

Alena

Katie: na lymfatickou masáž jsem chodila a byla jsem 10×, jak to doporučujou. Vzhledem k mému sedavému zaměstnání, tudíž málo pohybu, jsem potřebovala lymfu rozhýbat jako sůl. Po těch 10ti procedurách mi byly všechny kalhoty velký a šla mi dolů i váha. Samozřejmě musíš upravit jídelníček a začít se trochu hýbat, ale pak jsou výsledky jistý. O bezbolestné liposukci jsem toho slyšela už hodně a protože mám teď doma dvě malé děti, chci to určitě vyzkoušet. Tak uvidíme :-)

Irena

Ještě jednou dobrý den, mám otázku. Máte tady odběr max 2 kusy. Pokud mi koupí další 2 kusy jako ,,dárek,, můžu u vás použít všechny 4. Nebo jenom 2 slevy na jednu osobu? Děkuji Irena

Studio EXILIS

Info pro katie:
Dobrý den,
neinvazivní liposukce přístojem EXILIS závisí na individuálním prohřátí klienta – pokud se někdo bude prohřívat pomaleji, tak samozřejmě doba trvání ošetření může trvat i hodinu a půl, standardní doba trvání je však 20–45 minut. Úbytek tuku po prvním ošetření je individuální dle klienta.
Nevím s jakým přístrojem máte zkušenosti, na trhu je spousta podobných přístrojů, které nemusí mít stejné technologie jako přístoj EXILIS. Proceduru je možné opakovat v intervalech po 10ti – 14ti dnech.
Lymfatická masáž přístojem Lymfojett-6 je k neinvazivní liposukci bonus, podporuje prokrvení tkání, funkčnost lymfy, je prevencí proti vzniku celulitidy, křečových žil a otokům. Více info o přístoji Lymfojett-6 je na našich webových stránkách.
Ruční lymfatická masáž, není součástí dnešní akce.

Julie

Katie, to ze si byla na liposukci Ty a prisla si o 1cm, neznamena ze u ostatnich to bude taky tak! Ja byla na liposukci lytek a vnitrni kolena – na lytkach mam o 2cm mene coz je dost!! A lymfaticka masaz neni k hubnuti, ale k uvolneni lymfy a procisteni toxinu v tele ty hloupa…a prave to tvoje „mackani“ je ta lymfaticka masaz vis? Nemuzes pod pojmem masaz cekat masare s deseti olejicky. Ciao

Studio EXILIS

Info pro Jane:
Dobrý den,
odpověď na Váš dotaz je v Infu pro Eurin :)

katie

je to liposukce která trvá jenom 20–25minut, na to pozor. ta lymfa je jen reklama, s tou nezhubnete, je to lehke mackani stehen, minimalni ucinost.
az budou davat hodinu liposukce pod 1000kc tak tomu verte.
po prvnim osetreni je tak 1cm dolu ale lip to zni nez je. ve skutecnosti to nic neni, hned je to zpet, i kdyz pijete jak blazni, jite vyvazene.. Tohle by se muselo opakovat jednou za tyden, deset dni, to tak deset krat, k tomu cvicit a jist normalne a pak by to melo nejaky ucinek.

Studio EXILIS

Info pro Eurin:
Dobrý den,
za jednu terapii přístrojem EXILS je možné ošetřit maximálně 6 zón (velikost zóny je 10×20 cm). Každou zónu je potřeba zahřát zhruba na 38°C, délka trvání ošetření závisí na individuální době prohřívání každného klienta (proto je u aukce napsáno, že doba trvání ošetření je mezi 20 a 45 minutami). Např. oblast břicha se zahřívá rychleji než oblast hýždí.
Pokud je klient objemnější, jedna procedura pokryje pouze jednu část těla, např. pouze břicho,nebo pouze stehna.

Jane

Dobrý den, také by mne zajímala délka nebo rozsah ošetření přístrojem Exilis, je v ceně voucheru ošetření jedné nebo více oblastí, kupuji si 20 nebo 45 minut (kromě trvání lymfodrenáže)? Děkuji.

Eurin

Dobrý den, jak dlouho ošetření trvá? u akce je napsáno 20–45 minut, což mně připadá velký časový rozdíl. Znamená to,že když budu chtít ošetřit víc částí třeba břicho a stehna, tak to není problém?
Děkuji za odpověď

Studio EXILIS

Info pro aknazuz:
Dobrý den,
pokud se objednáte co nejdříve, tak šance stihnout proceduru je určitě reálná.

Studio EXILIS

Dobrý den pane Jane,
neinvazivní liposukce je určitě vhodná i pro muže, muži k nám chodí často.

aknazuz

dobrý den,je zde realná šance stihnout tuto proceduru ještě v letošním roce?
díky za info

Jan

Dobrý den, je vhodná neinvaz. liposukce břicha možná i pro muže? S pozdravem

Studio EXILIS

Dobrý den paní Pavlo,
pokud máte křečové žíly, tak určitě menůžete podstoupit lymfatickou masáž, neinvazivní liposukci můžete podstoupit na místech, kde křečové žíly nejsou, tzn., že bříško by neměl být problém. Lymfatickou masáž Vám po dohodě můžeme vykompenzovat jinou službou.

Irena

Super! Těším se na návštěvu. Děkuji

Studio EXILIS

Dobrý den paní Ireno,
neinvazivní liposukci nedoporučujeme první 3 měsíce po porodu. Své dítě určitě odstavotat od kojení nemusíte!

Pavla

Dobrý den.

Chdi se zeptat, zdy byste neinvazivní liposukci a lymfatickou masáž doporučili i přesto, že mám křečové žíly?

Předem děkuji za Vaši odpověď.

Studio EXILIS

Dobrý den paní Marto,
účinnsot neinvazivní liposukce je individuální, průměrně mají naši klienti po prvním ošetření úbytek tukové tkáně 2–3 cm, ale najdou se i jedinci, kteří hned napoprvé měli úbytek 5–6 cm, avšak těch není mnoho. Pokud si své bříško chcete udržet po neinvazivní liposukci štíhlé, je potřeba upravit také svůj životní styl. Je samozřejmé, že pokud se klient po ošetření bude „ládovat“ hamburgery a dorty, tuky se vrátí.

Irena

Dobrý den, dočetla jsem se, že kojení je kontraindikace. Bude opravdu vadit, když kojím roční dítě a to už jen jednou denně? Nebo je to myšleno u plnného kojení. Koupila jsem si dva kupóny, tak ho kdyžtak odstavím :-) Děkuji Irena

marta

Dobry den rada bych se informovala o liposukci na břiše,zda bude tak učinna ,a o kolik cm by mohlo me břiško zhubnout,Počitam,že je to asi momentalně masaž užitečna na měsic ,a vše je zpet,děkuji moc,,P.Vesela

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru