Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní střih a péče o vlasy v salonu TONI&GUY

4,4 / 5 TONI & GUY Praha - Staré Město  (mapa) 392 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Zuzana

Dobrý den, dámské stříhání už je bohužel vyprodáno, neplánujete přidání voucherů? Díky moc :-)

partner

Ano, v tuto chvíli jsme přidali dalších 450 voucherů na dámský střih.
Doporučuji Vám koupit si voucher co nejdříve.

Katka Tůmová

Dobrý den,
mám krátké vlasy. Chci se jen zeptat na cenu poukazu, zda je cena za stříhání dlouhých a krátkých vlasů stejná? Popřípadě, jestli mám zakoupit pánský střih?
 Děkuji

partner

Cena za střih krátkych vlasů je bohužel na voucher stejná.

Petra

Dobrý den,mám dlouhé vlasy,skoro k pasu. Je možný pokud to půjde zachovat délku, ale přesto udělat nějaký se střih? :-) Děkuji Vám za odpoveď

partner

Dobrý den, nejlepší bude zavolat si do salónu a domluvit si termín, stylista s Vámi střih zkonzultuje a domluvíte se na konkrétním postupu.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Hezký den.

Nina

Dobry den je to i s barvenim?? Jestli ne kolik by stalo jeste k tomu barveni??!

partner

Dobrý den, kupon se vztahuje jen na střih. Barvení si eventuálně doplácíte – cena barvy se pohybuje od 1150,– .

partner

Dobrý den, kupon se vztahuje jen na střih. Barvení si eventuálně doplácíte – cena barvy se pohybuje od 1150,– .

Ivana Vernerová

Díky za odpověď. Zakoupeno, tak už se jen těším :-)

partner

Také se těšíme, hezký den!
:)

Eliška

Dobrý den, mám zakoupený voucher na střih, chtěla bych se zeptat kolik by případně stála barva nebo tón v tónu a ombré tak asi na 50cm dlouhé vlasy Děkuji za odpověď.

partner

Dobrý den, nejlepší bude zavolat a domluvit si termín na střih – vybereme Vám takový, kdy je zde ke konzultaci i koloristka a s tou domluvíte konkrétní barvení cenu. Ombré se může pohybovat kolem 1500,– ale záleží na konkrétních potřebách vašich vlasů a dohodě s koloristkou.

Ivana Vernerová

Dobrý den, garantujete prosím, že mě bude stříhat skutečně jeden uvedených pánů? Jednou už jsem si podobný voucher zakoupila a byla jsem svěřena do péče dívčiny těsně po vyučení.Neříkám že byla nešikovná, ale absolutně mi nedokázala poradit. Bylo mi řečeno, že proto ta sleva byla tak velká, aby se i „začátečníci“ dostali k práci ve vyhlášeném salónu…Jde mi hlavně o to, abych mohla přijít a říct něco se mnou udělejte :-)) Děkuji za odpověď.

partner

Ano,mohu Vam garantovat poradenstvi i strih od stylisty Marka nebo Jirky. Oba dva jsou vlemi sikovni a zkuseni kadernici.

Diti

Dobry den,
je mozno vyuzit voucher v sobotu? Rada bych vyuzila na vyfoukani a ostrihani vlasu na svatbu.

partner

Ano,voucher muzete vyuzit i v sobotu,mame otevreno 9–17h.

jaja

Dobry den,jaky mate nazor na 3D strihani ? Strihate nejakym podobnym stylem?Dekuji moc za odpoved :)

partner

Stříháme podobnou technikou, která dodá vlasům objem a plný tvar.

Klára

Dobrý den, kolik stojí dokoupení melíru na dlouhé vlasy?Díky

Toni&Guy

Klaro,
záleží na množství melíru. Pokud byste chtěla pouze T-section (vršek hlavy+kontury kolem obličeje), půlku hlavy nebo melír na celou hlavu.
Cena je od 1.550,–- do 3.600,–-

Přeji hezký den.

Lucie

Dobry den, kolik by stal eventuelne preliv prosim?
Diky, Lucie

Toni&Guy

Dobrý den Lucie,
cena přelivu je 1.050,–-.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru