Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

12 párů ponožek s bambusovým vláknem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Lucie H.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou velikost ponožek si mám objednat, když velikost nohou mám mezi 40–41, protože výše píšete, že velikost 40–43 je již pánská. Děkuji.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den, již jsme domluvili po telefonu.
Odevyadarky.cz

Renata

Dobrý den, přehlédla jsem při platbě, že poštovné-55,–kč se posílá na jiné číslo účtu, připočítala jsem ho k ponožkám. Co s tím?
Děkuji za odpověď.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
zavolejte na číslo 702 099 259, problém hned vyřešíme.
S pozdravem odevyadarky.cz

Kamila Jansová

Dobrý den, ráda bych se informovala, zda velikost největší bude muži s velikostí nohy 47? nebudou mu malé? Moc díky, Jansová

www.odevyadarky.cz

Dobrý den, ponožky jsou do velikosti 46. Myslím, že by mohli být na noze 47 těsné.
S pozdravem odevyadarky.cz

Sylvushka Dobešová

Dobrý den, prosím Vás objednala jsem si 2× ty ponožky ale nikde není na výběr zvolení velikosti. Tak už fakt nevím:-(

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
Pokyny k uplatnění voucheru jsou v akci i na voucheru. Pokud již máte od Slevomatu.cz čísla voucherů, tak je uplatněte na web formuláři, na který je odkaz jak u akce tak na voucheru: http://odevyadarky.cz/webpage/formular-voucher/, pokud to nedokážete, zavolejte na tel. číslo 702 099 250, které je též na voucheru. Rádi od Vás přijmeme objednávku telefonicky.
Hezký den odevyadarky.cz

Věra Žůrková

I já mám dotaz,zda je možné na jedno poštovné zaslat 2 balení ponožek.(43–47pánské a dámské 39) děkuji za odpověď. Věra

www.odevyadarky.cz

Dobrý den, dva vouchery na jedno poštovné pošleme rádi. 1–2 vouchery jsou za 55,– převodem a 77,– dobírkou, 3–4 vouchery jsou za 69,– a 89,– dobírkou. Pokyny k platbě poštovného Vám přijdou i e-mailem po objednání. Požadovanou velikost uvedete do objednávky na našem webu, odkaz budete mít na voucheru.
Hezký den, odevyadarky.cz

Zdeněk Manina

Dobrý den,už jsem jedno balení od vás obdržel a jsem spokojen. Je možné zaslat 2 balení na jedno poštovné? Děkuji Manina

www.odevyadarky.cz

Dobrý den, dva vouchery na jedno poštovné pošleme rádi. 1–2 vouchery jsou za 55,– převodem a 77,– dobírkou, 3–4 vouchery jsou za 69,– a 89,– dobírkou. Pokyny k platbě poštovného Vám přijdou i e-mailem po objednání.
Hezký den, odevyadarky.cz

Veronika Matějková

Dobrý den,píšete,že není možný jiný mix barev.Je možná ale různá velikost?Syn mi bílé nosit nebude,tak bych si je vzala pro sebe.Máme ale každý jinou velikost, já 39 a on 43..Děkuji za odpověď.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
zavolejte mi, prosím, na tel.č. 702 099 250. určitě se domluvíme.
S pozdravem A. Zemanová, odevyadarky.cz

mami

Dobrý den, jsou ponožky pružné? Jsou dost široké i pro pánskou nohu? Jakou velikost doporučujete pro 43 nohu. 40–43 nebo 43–47?Děkuji.

www.odevyadarky.cz

Ponožky jsou pružné, ale doporučuji objednat 43–47 kvůli pohodlí. Pokud je velikost nohy takhle hraniční, je lepší objednat větší velikost, pokud je noha v rozmezí velikosti ponožek, je třeba objednat ponožky dle udaného čísla. Široké jsou dost, 40–43 a 43–47 jsou pánské ponožky, jsou vyrobeny na pánskou nohu.
S pozdravem odevyadarky.cz

Petr

Dobrý den, pokud zakoupím vouchery dnes je možné je uplatnit až za cca 14 dní ??? Odjíždím totiž na dovolenou a neměl bych je jak vyzvednout od pošty. Předem děkuji za odpověď

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
ano, voucher můžete uplatnit až za 14dní, platnost voucheru je do 29.8.2014.
S pozdravem odevyadarky.cz

Фанда Остравак

Kdyby tam nebyly ty bélé tak je beru.
Nevím co bych s bílými ponožkami dělal…

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
bohužel na Slovensko zboží neposíláme.
S pozdravem odevyadarky.cz

Daša Štensová

Dá sa poslať aj na Slovensko? dík

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
bohužel stejné ponožky se zdr. lemem v nabídce nemáme.

Jana

Dobrý den, míváte v nabídce stejné ponožky se zdravotním lemem? Děkuji.

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
na jedno poštovné Vám pošleme dva vouchery. Za dva vouchery zaplatíte převodem 55,–, dobírkou 77,–. Pokud budete chtít voucherů více, zavolejte mi, prosím na tel. 702 099 250. Pokud tel. nezvednu, vždy volám zpět.
S pozdravem A. Zemanová, odevyadarky.cz

Monika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč není možné zakoupit více voucheru na jednu dopravu. Děkuji

Petra

Dobrý den,
zajímalo by mě jaký mají ponožky lem. Potřebuji pouze zdravotní.
 Děkuji

www.odevyadarky.cz

Dobrý den,
ponožky jsou zakončené klasickým rantlíkem s pružnou gumičkou.
S pozdravem A. Zemanová, odevyadarky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru