Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

249 Kč za jednodenní adventní zájezd v hodnotě až 550 Kč. Vídeň, Drážďany, Norimberk, Krakow, Salzburg, Bratislava nebo Kudowa Zdroj. Atmosféra vánočních trhů se slevou až 54 %!

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
FKSP
Klariska Novosadova

A kolik prosim potřebuju voucheru pro dve osoby na zajezd do salzburgu?

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
výzdoba ve všech městech, kde probíhají od konce listopadu vánoční trhy jsou velmi krásně nazdobené, a jistě na vás všechny dýchne ta pravá vánoční atmosféra. Do Salzburgu je potřeba 2 vouchery na osobu (cena 498,–Kč/os.).

Klariska Novosadova

*zda již :)

Klariska Novosadova

Dobrý den, ráda bych se zeptala ze již 26.11 bude v Salzburgu Vanocni výzdoba a podobne. Dekuji

Zapletalová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat zda máte v plánu výlety udělat i pro moraváky?Jestli jo kdy zhruba o tom uvažujete. Ať to nepropásnu díky

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
těší nás velký zájem o naše služby. Určitě v blízké době budeme pamatovat i na moraváky, a přijdeme s lákavou nabídkou…

Klára

Dobrý den, čtu tady, že zájezd do Salzburgu bude nejspíš i 3.12.2011. Já bych měla ale zájem o ten v listopadu, podle čeho se to bude rozdělovat? Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
záleží samozřejmě jen na Vás, o který budete mít zájem. Můžete se přihlašovat na oba termíny (26.11. s čerty ve Schladmingu + 3.12. s čerty v Salzburgu)

Michal Švec

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, na kolik vyjdou ceny vstupů pro (ne)studenty ve Vídni a Drážďanech.

 Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
vhledem k obsáhlosti památek v obou městech se na nabídku památek (vč. ceníku) podívejte na následující internetové stránky pro Vídeň a Drážďany:
http://mesto.drazdany.info/
http://www.dresden.de/index_cs.php
 http://www.wien.info/cs

Dana

Víte už cenu zájezdu do Salzburgu v termínu 3.12.2011 ? Děkuji za odpověď

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
nově přidaný zájezd do Salzburgu bude ve stejné ceně jako pořádaný 26.11.

Michaela

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli bude během zájezdu do Vídně možné navštívit i interiéry uvedených míst (Hofburg a Schönbrunn). Děkuji za odpověď.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
samozřejmě je možné si dle zájmu navštívit všechny památky. Pokud ale půjdete do zámku Schönbrunn (prohlídkou strávíte až 2 hodiny), kde se zastavuje při příjezdu do Vídně jen asi na 1 hodinu (jedny z vánočních trhů, zámecké zahrady), museli byste si do centra přejet samostatně MHD. V centru je možnost návštěvy Hofburgu bez časových obtíží.

Dana

Dobrý den,
chci se zeptat zda zájezd do Salzburgu je vhodný pro 6-tileté dítě, děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
je na Vašem uvážení, zda není cesta pro Vaše dítě příliš náročná, časově strávíte pro cestu tam a zpět v autobuse až 12 hodin. Nicméně, jezdí nám takhle malé děti až k moři. Vzhledem k velkému zájmu budeme vypravovat do Salzburgu ještě termín sobota 3.12., kdy je zmiňovaný rej čertů konán i přímo v centru Salzburgu, tedy bez přejezdů, což by mělo být pro menší děti přijatelnější.

mira

Dobry den chtel jsem se tada zeptat na kolik vyjde cesta do vidne pro dve osoby dekuji za odpoved ..

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
na výlet do Vídně je třeba si zakoupit na 1 osobu 2 vouchery (498,–Kč/os.), tudíž 2 osoby = 4 vouchery (996,–Kč).

Andrea Krudencová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak přesně probíhá ta část zájezdu s průvodcem. Je třeba při prohlídce města zakoupit jízdenky do mhd nebo se chodí pěšky? Půjde s námi průvodce i do vybraných památek? A ještě na kolik zhruba přijde vstupné (studentské), když bychom se zúčastnili všech prohlídek? Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, s každým autobusem jede průvodce, který vám zajišťuje odborný výklad, než budete na místě v daném centru města. V každém cílovém místě si můžete libovolně zvolit, zda si s průvodcem projdete historickou část centra (cca 1 až 3 hodiny dle možností a velikosti centra), nebo si zařídíte vlastní program (bez hromadné organizace). Do vybraných památek s Vámi průvodce nevstupuje. Vše se v centru zvládá pěšky, bez potřeby využití MHD. Co se týká vstupného do památek, nelze jednoznačně určit částku, s ohledem na počet navštívených památek (někomu může stačit 20 Eur, někdo si nevystačí ani s částkou např. 70 Eur). Když nám napíšete kam s námi chcete vycestovat, pošleme Vám odkaz na web daného města, kde je souhrn zajímavých míst k návštěvě vč. otevíracích dob a cen vstupného.

bobibar

Dobry vecer moc nechapu kolik tedy voucru pro 2 osoby musim zakoupit do Salzburku zda 2 a kdy je termin odjezdu?Plati 26.11?Nebo to je termin rezervace?Dekuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
na výlet do Salzburgu je potřeba zakoupení 2 voucherů na osobu (cena 498,–Kč), dohromady tedy na 2 osoby 4 vouchery. Výlet se koná v sobotu 26.11. Až Vám uhrazené vouchery od Slevomatu dorazí na mail, pošlete nám čísla těchto voucherů, dále jména cestujících, kam a kdy chcete jet, a na jakém místě budete do autobusu nastupovat.

Zuzka

Dobrý den,
úplně těm cenám nerozumím. Pokud budu chtít jet do Vídně, znamená to, že budu muset koupit rovnou 4 vouchery, když budeme dvě osoby? Jedna osoba potřebuje 2 vouchery, tudíž bude platit za zájezd do Vídně 500 kč? Děkuji za odpověď

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
pochopili jste zakoupení správně. Pokud máte zájem o výlet do Vídně, je potřeba si zakoupit dva vouchery na osobu (cena 498,–Kč), dohromady tedy na 2 osoby 4 vouchery.

Dana

Dobrý den,
mám ve Vídni naplánovaný svůj program. Můžete mi sdělit předpokládaný příjezd a odjezd z Vídně a zda zastaví autobus někde v centru ještě před příjezdem do Schoenbrunnu,? dě­kuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
plánovaný příjezd do Vídně je kolem 11 hod. Nejprve se však zastavuje u zámku Schönbrunn (cca 1 hodina – vánoční trhy, prohlídka zahrad, pro zájemce interiéry zámku). Dále se přejíždí do centra na Schwedenplatz (u kanálu Dunaje, kousek od Sv.Štěpána), kde se můžete odpojit a užívat si vlastní program (cca do 19 hod.)

Bětka

"Dobrý den,
předpokládáme, že se všechny autobusy přesunou ze Salzburgu do Schladmingu. O příp. výjimce uvažujeme (kdo by nechtěl jet na čerty, nabrali bychom jej při zpáteční cestě), ale bude známa až po sdělení našeho dopravce o časovém zvládnutí zpátečních přejezdů. " 


Ještě poprosím o upřesnění – kdy tuto informaci od dopravce očekáváte? Bude to ještě před vypršením lhůty pro nákup voucherů? 


Ještě jednou děkuji.
Boleslavská cestovka

Dobrý den,
předpokládáme, že nám v Přihlášce na výlet (kterou Vám pošleme na mail) uvedete konkrétně u Salzburgu, zda o výlet za čerty máte zájem. Ti, kteří nebudou mít o doplňující výlet zájem, budou sedět v určitém autobusu, který si nebude do Schladmingu přejíždět.

Ivana Nová

Mohu se zeptat kde je nástupní místo v Ústí nad Labem? Nebudu mít k dispozici automobil, tak chci mít jistotu, že když si zájezd koupím budu se moci dostat MHD k místu nástupu

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
přesná místa nástupu pro přistupující na trasách budou sdělena všem zájemcům v mailových odjezdových pokynech. Rozhodně budou tyto nástupy v dosahu MHD.

SchaFurch

Dobrý den,
na kolik tak by vyšly vstupy v Salzburgu pro 2 osoby s ISIC kartou?

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
o možných zajímavých místech v centru Salzburgu se dočtete na webu: www.salzburg.info/cz/, kde naleznete výběr nejzajímavějších pamětihodností města, vč. odkazů na další stránky s ceníky (vč. studentských slev) a otevíracími dobami.

Iva Barková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde je nástupní místo v Ústí nad Labem. Je poblíž MHD? Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
přesná místa nástupu pro přistupující na trasách budou sdělena všem zájemcům v mailových odjezdových pokynech. Rozhodně budou tyto nástupy v dosahu MHD.

Simona

Dobrý den, bude ještě jiný termín na Salzburg než 26. 11.? Děkuji předem za odpověď, měla bych zájem o tento zájezd, bohužel v tento termín nemohu.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
s ohledem na velký zájem o adventní zájezd do Salzburgu plánujeme přidání ještě jednoho termínu na sobotu 3.12., kdy se přímo v centru Salzburgu koná malý rej čertů (podobný tomu ve Schladmingu 26.11.). O této novince budeme během následujících dní informovat na našich webových stránkách www.boleslavskacestovka.cz

Markéta

Dobrý den, chci se zeptat na kolik peněz vyjde zájezd do Vídně pro 2 osoby? Předem děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
z Vaší otázky není patrné, zda požadujete informaci, kolik zájezd stojí, příp. kolik peněz vyčlenit na pamětihodnosti. Na zájezd je potřeba zakoupit 2 vouchery na osobu za celkovou částku 498,–Kč. O možných zajímavých místech v centru Vídně se dočtete na webu: www.wien.info/cz, kde naleznete výběr nejzajímavějších pamětihodností města, vč. odkazů na další stránky s příp. ceníky a otevíracími dobami.

Monika Vaňková

Chtěla bych se zeptat, zda zámek Moritzburg (kde se natáčela Popelka) je v blízkosti prohlídky Drážďan (tam kde budeme mít rozchod na volný program), v nabídce památek nebyl zmíněn a zrovna ten bych chtěla navštívit. Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
zámek Moritzburg je vzdálený cca 15 km severozápadně z centra Drážďan. Jeho návštěvu nemáme v itineráři (zájezd na tento zámek i jarními Drážďany a velikonočními trhy plánujeme před Velikonocemi 2012). K zámku je možný příjezd místní dopravou, kterou bychom Vám museli zjistit (komunikujte příp. na náš mail).

Eva Jánová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli náhodou pro vojenské nadšence nezařadíte v Drážďanech prohlídku nově otevřeného Vojenského muzea, případně jestli bude průvodce schopen nás nějakým způsobem nasměrovat. Mám doma šílence který by tam jel jen kvůli prohlídce tohoto muzea. Díky.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
zmiňované Vojenské muzeum z časového důvodu neplánujeme, nicméně náš průvodce Vás určitě s možnostmi jeho navštívení seznámí, a poskytne dopravní rady jak se k němu dostat.

Bětka

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na program zájezdu do Salzburgu. Je návštěva průvodu čertů v Schladmingu povinná pro všechny? Bylo by možné celou dobu zájezdu strávit v Salzburgu samostatným programem?

Děkuji.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
předpokládáme, že se všechny autobusy přesunou ze Salzburgu do Schladmingu. O příp. výjimce uvažujeme (kdo by nechtěl jet na čerty, nabrali bychom jej při zpáteční cestě), ale bude známa až po sdělení našeho dopravce o časovém zvládnutí zpátečních přejezdů.

Jana

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli se při zájezdu do Vídně zastavuje na všech zmíněných místech (např. císařská hrobka atd.), na jak dlouhou dobu, a jaký je poté čas na samotný vánoční trh? Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, v každém cílovém místě si můžete libovolně zvolit, zda si s průvodcem projdete historickou část centra (cca 1 až 3 hodiny dle možností a velikosti centra), nebo si zařídíte vlastní program (bez hromadné organizace). Ve Vídni se při příjezdu zastavuje pouze u zámku Schönbrunn (cca 1 hodina), a pak následuje přejezd centrem s výkladem průvodce. Po vystoupení z busu v centru Vídně je cca 5 hodin na prohlídky pamětihodností a návštěvu několika vánočních trhů. Pěkný den!

Kořínek Zd

U cesty do Salzburgu se opravdu s příjezdem do prahy mezi 23–24h stihne alespoň podstatná část čertovského průvodu?
Čas cesty ze Schladmingu mi vychází přez 5h a průvod začíná v 19h.
Když budu počítat průvod pouze 1h, odjezd tedy ve 20h, tak mi vyjde návrat po 01h.
Děkuji za upřesnění

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
návrat do Prahy je uváděný jako přibližný. U vzdálenějších míst, s ohledem na organizaci a sjízdnost silnic (Vídeň, Krakow, Salzburg), je možný pozdější návrat. U zájezdu do Salzburgu je pravděpodobné (s ohledem na začátek průvodu čertů), že bude návrat posunut ke druhé hodině ranní. Rozhodně o žádné atraktivity zájezdu nepřijdete. Děkujeme za pochopení.

Lída Hainová

Dobrý den, jaká je otvírací doba v neděli v Drážďanech u obchodů?

Boleslavská cestovka

Otevírací doba o adventních nedělích v Drážďanech:
Běžné obchody budou otevřeny jen v neděli 4.12. a 18.12. (v čase od 12 do 18 hod.), tzn. že ze čtyř pořádaných termínů, budou ve dvou našich termínech (27.11. a 11.12.) kamenné obchody (obchodní domy) zavřené.
Nicméně o VŠECH nedělích budou otevřené všechny vánoční trhy, přilehlé obchody se suvenýry, kavárny, restaurace, a samozřejmě i památky v centru města s muzejními obchůdky.

Miroslav Kukan

Dobrý den, je nějaké omezení provozních dob obchodů i v Norimberku, nebo to je jen specifikum Drážďan? 14 dnů před odjezdem specifikované místo nástupu v Plzni je hezké, ale nešlo by to dříve? Nebo alespoň garance, že se tam dá dostat MHD? Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
omezení provozních dob je specifikum pouze u Drážďan v rámci oblasti německého Saska. Nástupní místa v jednotlivých městech budou známy samozřejmě dříve, a budou umístěny na našich webových stránkách, předpokládáme koncem října. Pro Plzeň bude určitě místo dostupné MHD.

Denča Sokolová

Dobrý den,
dnes jsem si objednala 2× voucher na adventní zájezd. Nikde jsem ale nevyplňovala v jaký termín bych ho ráda uplatnila a kam chci jet. Po platbě mi mají přijít vouchery, mám to jako dárek. Bude to tam někde napsané?

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
až Vám vouchery od Slevomatu přijdou, zašlete nám e-mail na adresu: boleslavskacestovka@seznam.cz, ve kterém uvedete kam, kdy, kolik lidí, a čísla voucherů. A my obratem zareagujeme.

Edita Lipertová

Hledala jsem ceny vstupného do objektů v Krakově podla vašeho doporučení, ale informace se mi objevila v polštině a vstupy tam nebyly. Bylo by asi dobré u každého zájezdu uvést aspon orientačně částku s kterou se počítá na vstupy. Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
v příštím týdnu doplníme naše webové stránky o informace ke vstupům do pamětihodností všech našich výletů. Pro Krakow Vám doporučujeme navštívit web, který je v anglickém jazyce, a na kterém jsou odkazy míst vhodných k návštěvě i se vstupným: http://www.krakow-info.com/

Barbora

Dobrý den,
můžete tedy prosím prověřit, jak je to s těmi otevřenými/zav­řenými obchody v neděli?
Pro mě je to dost zásadní informace, než si koupím zájezd…
 Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, informaci prověřujeme, dnes od nás dostanete odpověď. Děkujeme za pochopení.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
právě jsme získali informaci k otevřeným obchodům o adventních nedělích z Informačního centra v Drážďanech!!!
Běžné obchody budou otevřeny jen v neděli 4.12. a 18.12. (v čase od 12 do 18 hod.), tzn. že ze čtyř pořádaných termínů, budou ve dvou našich termínech (27.11. a 11.12.) kamenné obchody (obchodní domy) zavřené.
Nicméně o VŠECH nedělích budou otevřené všechny vánoční trhy, přilehlé obchody se suvenýry, kavárny, restaurace, a samozřejmě i památky v centru města s muzejními obchůdky.

František Seifert

Dobrý den.Pořád mi vychází že zájezd např. do Drážďan pro jednu osobu by měl stát po slevě 253kč ???

Boleslavská cestovka

Dobrý den, to Vám vychází dobře, nicméně slevovým partnerem byla cena mírně upravena na konečných 249,–Kč za 1 voucher ve prospěch zákazníka.

Karolina Kalinová

dobry den, pokud by jel patrovy autobus (mam zajem o zajezd do vidne 17.12.) je mozne predem zarezervovat misto v dolni casti? dekuji.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
samozřejmě si lze při mailové komunikaci s námi zarezervovat místa např. vepředu, nebo v dolní části patrového busu.

Simona S.

Dobrý den, vím, že zde podobný dotaz už padl, ale všimla jsem si, že do Salzburgu je pouze jeden termín – je tedy jistota, že když si zakoupím vouchery a pak objednám, že bude místo v autobuse? Děkuji předem za odpověď, protože jinak bych vouchery nevyužila, jiná města mě nelákají a Vídeň si kupuji též.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
opětně sdělujeme, že místa jsou k dispozici na všechny naše zájezdy. Pokud bude o některý z termínů větší zájem, jednoduše přidáme další autobus, nebo využijeme patrového autobusu.

Šárečka Frantová

Dobrý den,

jsou ještě volná místa na 18.12. do Drážďan.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
volná místa jsou na všechny naše zájezdy. Jsme flexibilní, pokud obsadíme autobus, nasazujeme další, příp. patrový s kapacitou až 90 míst.

Lubomír

Dobrý den, ceny jsou pevně dány pro celou trasu? Když pojedu z Olomouce, tak potřebuji do Krakowa 3 jako při cestě z Prahy?

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
ceny jsou pevně dány. V autobuse, vypravovaný z Prahy, Vám rezervujeme místa, která jsou kalkulována na kapacitu autobusu. Děkujeme za pochopení.

Jana S.

Dobrý den, v kolik hodin se vyjíždí z Prahy v případě zájezdu do Drážďan? Děkuji.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
odjezd do Drážďan je v 7,00 hod., návrat kolem 20,00 hod.

Martin Makovský

dobrý den,
vouchery jsem zakoupil, co se myslím tímto → termín a místo? termin kdyz ejdu do salzburgu 26.11 a místo se má uvádět nástupní? např. čb?
předem díky

Boleslavská cestovka

Dobrý den, zkrátka do mailu nám napište, kam chcete jet a v jakém termínu (Salzburg- 26.11.)a uveďte, kde si přejete nastupovat (Praha – Benešov u Prahy – Tábor – České Budějovice). Hezký den!

Kristýna Lichnovská

Dobrý den,
příliš se nevyznám, v tom, kolik voucherů si musíme s přítelem koupit, abychom mohli na zájezd do Vídně.
Děkuji za odpověď.

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
na zájezd do Vídně (je vzdálenostně delší než např. Drážďany) si musíte zakoupit vždy 2 vouchery na osobu, tzn. 498,–Kč/os.

Martin

Dobrý den
Jsem z Č.Budějovic a mám zájem o zájezd do Vídně,
kde a asi v kolik hodin bych nastupoval ?
Předem děkuji za odpověď

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
autobus jedoucí do Vídně přes Č.Budějovice nejede (pouze zájezd jedoucí do Salzburgu). Musíte nastupovat v Praze (v 5,30hod.), Humpolci, Jihlavě, nebo ve Znojmě.

Michaela

Dobrý den,
můžu se zeptat na přibližnou sumu za vstupy u zájezdu do Drážďan?

Boleslavská cestovka

Dobrý den,
ohledně vstupů Vám může postačit 20 Eur/os., ale někomu, toužícím po památkách nepostačí ani 50 Eur…zasíláme raději odkaz na webové stránky (v češtině) pro město Drážďany, kde naleznete všechny zajímavé tipy na pamětihodnosti, vč. informací k letošním vánočním trhům.
Web: http://mesto.drazdany.info/

Denča Denda Procházková

dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda když pojedeme 26.11 na zájezd do Salzburgu,uvidíme průvod Alpských čertů? děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, ano pouze dne 26.11. se koná ve Schladmingu u Salzburgu věhlasný průvod čertů, tzv. Krampuslauf, který samozřejmě navštívíme. Webový odkaz: http://www.events.steiermark.com/detail/1812/

Nikola

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, když jsem zakoupila zájezd do Drážďan pro 2 jako dárek, přijde mi poukaz na e-mail nebo mi bude po připsání platby na účet dané CK a vyřízení dalších potřebných věcí k uskutečnění zájezdu, odeslán od nich např. českou poštou ?
Děkuji za odpověď

Boleslavská cestovka

Dobrý den, poukaz ve formě voucheru přijde, po zaplacení, od Slevomatu na Váš e-mail. Po-té zasíláte čísla voucherů na náš e-mail, kde Vám obratem potvrdíme jejich zaregistrování. Následně opětně e-mailem obdržíte přihlášku na zájezd, kde budou vypsány všechny náležitosti, které dovyplníte a odešlete zpět. 14 dní před termínem zájezdu obdržíte na e-mail odjezdové pokyny.

Fanda

Dobrý den, v případě uzavření prodejů v Drážďanech v neděli, budou termíny přesunuty na sobotu? Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, prozatím nemáme informaci potvrzenou, nicméně, zájezd z organizačních důvodů (zajištěné autobusy a průvodci) přesouvat na neděli nelze. Bez ohledu na příp. o některých nedělích uzavřené obchody nebo obchodní domy, budou otevřené a v plném provozu vánoční trhy (vč. obchodů se suvenýry) na cca 4 místech v centru města, a samozřejmě i jednotlivé památky. Děkujeme za pochopení.

Simona

Dobré dopoledne,

jak dlouho potrvá cesta z Prahy do Drážďan, která vede přes Lovosice a Ústí nad Labem? Je to kolem dvou hodin nebo více? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Boleslavská cestovka

Dobrý den, zájezd do Drážďan je ze všech nabídek vzdálenostně nejkratší, a trvá kolem 2 hodin jízdy.

Vendula

Dobrý den, chtěla bych se ještě zeptat na otevírací dobu o nedělích v Drážďanech. Našla jsem toto http://usti.idnes.cz/nedelni-prodej-v-drazdanech-nebude-soud-ho-po-tlaku-odboru-zakazal-1ck-/usti-zpravy.aspx?c=A101203_165428_usti-zpravy_oks tak jestli máte opravdu ověřené, že letos již budou mít otevřeno. děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, děkujeme za tuto důležitou informaci, která je sice aktuální pouze na loňský rok, nicméně provedeme dotazy u odpovědných osob úřadů a info centra přímo v Drážďanech.

Martin

Dobrý den, je možné doplnit ičo pořádající společnosti? Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý večer, IČ pořádající firmy je 75983435. Všechny náležitosti k naší cestovní agentuře budou uvedeny v přihlášce na pobyt, kterou Vám po objednání a zaslání zakoupených voucherů e-mailem zašleme.

Martin Makovský

pokud je trasa přes české budějovice, je možnost nastoupit v čb?
 díky

Boleslavská cestovka

Dobrý večer, samozřejmě, v těchto uvedených městech je možné přistoupit. Hezký večer!

Martin Makovský

dobrý den,
nerozumím → 2 vouchery = Norimberk, Vídeň, Bratislava nebo Salzburg + Schladming, 1 osoba si musí tedy koupit dva vouchery?
 díky

Boleslavská cestovka

Dobrý večer, přesně tak, do těchto měst je potřeba zakoupit pro jednu osobu 2 vouchery. Hezký večer.

Karel Janoušek

Dobrý den,máte přehozeny čísla zájezdů č.6 a 7 s termíny odjezdů.

Boleslavská cestovka

Dobrý večer, děkujeme za všímavost, nicméně očíslované nabídky (termíny) měst nemají s číslem trasy spojitost, nějak na sebe nenavazují a shodnost není potřeba. Příjemný večer.

Romana Leinweberová

dobrý den, zajimalo by mě kolik tak (opravdu cca) mám počítat cenu za vstupné na památky.

Boleslavská cestovka

Dobrý den, nelze jednoznačně sdělit jakou částku vyčlenit na vstupy do památek, ceny vstupů se dosti liší. Sdělte nám město Vašeho zájmu a odpovíme Vám webovou adresou pro dané město, kde si můžete (v českém jazyce) přečíst o všech dostupných pamětihodnostech, které Vás zajímají, vč. otevíracích dob a ceníků.

Julka Havlíčková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kolik stojí vstup do Zwingeru? A potom ještě vstup do té galerie ve Vídni? Ale nevím, jak se jmenuje.

 děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, zajímavých míst ke shlédnutí je ve Vídni samozřejmě několik. Doporučujeme proto navštívit web: www.wien.info/cz, kde naleznete výběr nejzajímavějších pamětihodností města, vč. odkazů na další stránky s příp. ceníky a otevíracími dobami.

Lucie

Dobrý večer, při zájezdu do Krakowa jsou potřeba 3 vouchery pro osobu, platí to i pro děti ve věku 8 a 13 let?
Děkuji a přeji pěkný večer

Boleslavská cestovka

Dobrý den, cena je tak nízko položená, že slevy na děti nelze uplatnit, tudíž je i pro děti v tomto věku potřeba použít 3 vouchery. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký večer.

Veronika

Dobrý den, je možné absolvovat zájezd do Salzburgu z Brna? Nejsou mi jasné rozepsané trasy, co se vztahuje k čemu.

Boleslavská cestovka

Dobrý večer, bohužel nelze, trasa do Salzburku vede přes tato města v těchto městech je možné přistoupit: Benešov u Prahy – Tábor – České Budějovice. Z Brna je možné přistoupit pouze na zájezd do Bratislavy. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný večer.

Renata

Dobrý den, bude možný přes den přístup do autobusu? nebo nás někde vyloží a zpět zas naloží? Děkuji a hezký večer.

Boleslavská cestovka

Dobrý den, zaleží na domluvě s řidičem. Relativně je to možné, protože autobus tam na Vás bude čekat. Hezký večer.

Sára Santnerová

Dobrý dn můžu se zeptat kolik bych platila za 2 vouchery do Drážďan ?

Boleslavská cestovka

Dobrý večer, 1 voucher stojí 249,–, tudíž zaplatíte za dvě osoby (dva vouchery) do Drážďan 498,–.
Děkujeme za dotaz a přejeme hezký večer.

Lucie Kroupová

Děkuji za odpověď a mohu se ještě zeptat kolik tak cca vychází vstupné?
 Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, předpokládáme, že Vás zajímají vstupné do zajímavých míst v Salzburgu, kterých je několik. Doporučujeme proto navštívit web: www.salzburg.info/cz, kde naleznete výběr nejzajímavějších pamětihodností města, vč. odkazů na další stránky s příp. ceníky a otevíracími dobami.

Martin B.

Dle plánovače jízd (auto) mi pro zájezd Salzburg + Schladming vychází čas potřebný na jeden směr cca 5,5 hodiny, tedy 11 hodin jen v buse. Vyhrazený čas pro zájezd včetně cesty je 18 hodin (5:30–23:30), tedy na samotné návštěvy průvodu, trhů a památek zbývá 7 hodin. Je to dostačující čas? Zdá se mi to málo.

Boleslavská cestovka

Dobrý den, zájezdy jsou v závislosti na klimatických, dopravních a organizačních podmínkách kalkulovány na 6 až 8 hodin návštěvy v jednotlivých městech, což je i dle našich zvyklostí dostačující. U vzdálenějších měst je samozřejmě možné opoždění při příjezdu (v noci ze soboty na neděli). Proto tyto jednodenní „dopravně delší“ zájezdy plánujeme na sobotu, kdy se předpokládá, že je u většiny klientů neděle dnem volna, a mohou po realizované cestě odpočívat. Pokud by se Vám zdál pobyt např. v Salzburgu krátký, musel byste využít jinou nabídku pořádaných dvoudenní pobytů.

Lucie Kroupová

Dobrý den,
jsou u zájezdu do Salzburku v ceně zahrnuty vstupy nebo si každý platí vstupné sám?
 Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, cena zájezdu zahrnuje dopravu autobusem a průvodcovské služby. Cena nezahrnuje vstupy do zajímavých míst a památek.
Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

Adela

Dobry den,
pro zájezd do Vídně pro 2 osoby je potreba 4 voucheru?!je to tak spravne?!dekuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, ano, je to tak. Do Vídně je třeba si zakoupit na 1 osobu 2 vouchery, tudíž 2 osoby = 4 vouchery.
Hezký den!

Ondřej Rybář

Dobrý den, rád bych se zeptal jakými se jezdí autobusy a zda v případě nutnosti je možné použít WC?

Boleslavská cestovka

Dobrý den, všechny zájezdové autobusy jsou vybavené WC, dále kávovarem, lednicí s možností zakoupení drobného občerstvení a videem. Autobusy jsou s kapacitou od 49 do 90 míst k sezení. Hezký den!

Jan Sauer

Cestovní úpjištění je zahrnuto v ceně?
Děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, v ceně pojištění není. Můžeme Vám ho samozřejmě zařídit. Vše bude uvedeno v zaslaných bližších informacích. Děkujeme za dotaz a hezký den!

Ajuška Svozilová

Dobrý den je možný odjezd z Olomouce do Drážďan?byli bychom s přítelem děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, bohužel z Olomouce není možný odjezd do Drážďan. Trasa vede přes tato města a z těchto měst je možný odjezd: Praha – Lovosice – Ústí nad Labem. Můžeme Vám nabídnout zájezd do Krakowa, do tohoto města je možný odjezd z Olomouce. Hezký den!

Radka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli při zájezdu do Salzburgu, jestli se může nastupovat v Českých Budějovicích. Dě­kuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, ano, do Salzburgu je možné přistoupit i v Českých Budějovicích. Hezký den!

Hana

Dobrý den, prosím kde v Plzni a v kolik hodin by se přistupovalo směr Norimberk? Hanka

Boleslavská cestovka

Dobrý den, kde se bude v Plzni nastupovat se dozvíte 14 dní před odjezdem v podrobných odjezdových informacích, které Vám budou zaslány. V Plzni by byl autobus cca v 6.30. Hezký den

Jana

Dobrý den,

chtěla bych vědět kolik voucheru mám koupit na zájezd do Vídně pro 2 osoby.
Uplně tomu nerozumím. děkuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, do Vídně je třeba si zakoupit na 1 osobu 2 vouchery, tudíž 2 osoby = 4 vouchery.
Hezký den

lucie

dobry den, zajimal by me blize program Salzburg + Schladming, zajima me hlavne pruvod a vanocni trhy a ty prohlidky zamku a pod. uz moc ne, je mozne tedy se pak na miste domluvit, ze treba zustaneme v centru na trhach a do muzea ci zamku nepujdeme? Diky za info

Boleslavská cestovka

Dobrý den, určitě, záleží na Vás, zda využijete průvodcovské služby či nikoli. Je to pouze na domluvě s Vaším delegátem, můžete si udělat samostatný program. Hezký den

Míša

Dobrý den,


zajímalo by mne, jestli jsou v ceně zájezdu i vstupy do míst, kam se půjde s průvodcem. 


Děkuji za odpověď.
Boleslavská cestovka

Dobrý den, cena zájezdu zahrnuje dopravu autobusem a průvodcovské služby. Cena nezahrnuje vstupy do zajímavých míst a památek.
Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

Alice Brodáková

Dobrý den,z Brna nic podobného nebude?Děkuji.

Boleslavská cestovka

Dobrý den, plánujeme rozšířit nabídku i pro města na Moravě, bohužel v této chvíli jsou možné odjezdy pouze z uvedených měst. V Brně zastavujeme jen při cestě do Bratislavy. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

hana

Dobry den,
v pripade, ze bude zajem o zajezd do Salzburgu vetsi nez kapacita jednoho autobusu, je sance stale na tento vylet jet, resp. je moznost vypravit autobusu vice, nebo je to ve smyslu-kdo se driv prihlasi, ten pojede?:)
 Dekuji

Boleslavská cestovka

Dobrý den, NEMUSÍTE se obávat o VYPRODÁNÍ jednotlivých zájezdů. Pokud bude o některý z termínů větší zájem, jednoduše přidáme další autobus, nebo využijeme patrového autobusu.

Barbora Burleová

Dobrý den, jsou v Drážďanech o Vánocích otevřeny normální obchody i v neděli?

Boleslavská cestovka

Dorý den, samozřejmě jsou o adventních nedělích otevřené obchody a obchodní domy v centru města kolem vánočních trhů. 



dagmar piskáčková

Dobrý den,
je možné odjíždět také ze Staré Boleslavi?

Boleslavská cestovka

Dobrý den, odjezdy jsou z organizačních důvodů výjezdových míst parkujících autobusů v Praze pouze z míst již předem stanovených. Děkujeme za pochopení

Stanislav Paul

Dobrý den, mám dotaz k programu zájezdů. Ani z nabídky ani z webových stránek jsem přesně nepochopil, jestli je v rámci zájezdu organizován nějaký program (výklad, procházka s průvodcem, příp. návštěva některé památky), nebo je to jen přivezeme vás sem a tady vás zase v tolik a tolik hodin nabereme a odvezeme zpět do Prahy. Díky za odpověď

Boleslavská cestovka

Dobrý den, s každým autobusem jede průvodce, který vám zajišťuje odborný výklad, než budete na místě v daném centru města. V každém cílovém místě si můžete libovolně zvolit, zda si s průvodcem projdete historickou část centra (cca 1 až 3 hodiny dle možností a velikosti centra), nebo si zařídíte vlastní program (bez hromadné organizace). Pěkný den!

Patricie

Dobrý den, píšete, že platnost voucheru je do 30.11.2011, ale většina zájezdů je v prosinci 2011. Asi chyba, ne?

Slevomat

Dobrý den, Patricie. Do té doby si pouze zarezervujte vybraný termín :-) Který je napsaný v nabídce.

Boleslavská cestovka

Informace pro všechny zájemce:
Na četné telefonické dotazy sdělujeme, že se zákazníci NEMUSEJÍ obávat o VYPRODÁNÍ jednotlivých zájezdů. Pokud bude o některý z termínů větší zájem, jednoduše přidáme další autobus, nebo využijeme patrového autobusu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru