Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nezapomenutelný výlet na Měsíc nebo na Mars

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Lucie

Musím přiznat, že mi chvilku trvalo, než mi došlo, že se jedná o apríl! :o) Nevěřícně jsem zírala na cenu a pročítala nabídku – v dnešní době už je asi možné koupit cokoliv… To se ti opravdu povedlo, slevomate! :-D

Slevomat.cz

Děkujeme Lucie, nebudeme lhát, že nemáme radost, že jsme Vás napálili

LENNY

Nejlepší nabídka všech slevových portálů !!!
Chci se zeptat, zda je to i s delegátem, jakými jazyky hovoří a jaké jsou tam plánované fakultativní výlety.
Tak ještě chvilku pěkného apríla všem.
Já na apríla rodila, fakt jsem všechny dostala, nikdo to totiž nečekal.

Slevomat.cz

TAk v tom případě miminko jede zdarma,jako dárek k narozeninám :-)

Irena

Nejlepší fór za celý den, čtu to v práci a tlemí se celá směna :-) A diskuze je taky výborná…škoda, že se tam přimotalo pár lidí bez smyslu pro humor :-)

Jitka

Dobrý večer, bude mi stačit občanka nebo budu potřebovat pas ? :)))

Slevomat.cz

Biometrická občanka s platností několik světelných let bude stačit :-)

miki

nečeká nás prosím na měsíci ruská pasová kontrola ?? nemám v pořádku pas, tak nevím :-(

Slevomat.cz

rusové už na měsíci nevelí , takže v pohodě, nebojte :-)

Tereza N.

Dobrý večer, chtěla bych Vás poprosit o zaslání dárkového voucheru. Darujeme ho kolegovi v práci, který odchází do důchodu. Chtěli bychom aby si důchod pořádně užil. Nevíte prosím jak vysoký důchod bude pobírat a v jaké měně?

Slevomat.cz

To se budete muset obrátit na měsíční správu sociálního zabezpečení :-)

Klára

Tak jsme vám to vysypali za dveře, doufám, že nás tu nezapomenete. Kdyby to nevyšlo, tak aspoň do toho Karibiku.

Slevomat.cz

Pojedem kam budete chtít :-))

Tiger Woods

Dobrý den,
mám zájem o účast na prvních třech golfových turnajích. Hraje se stableford s vyrovnáním, nebo to bude hra na rány? Jaký je požadavek na handicap? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Tigeře, nemožné se na jiných planetách stává možným, nechte s překvapit. :-)

Karel

Dobrý den, co je pravdy na tom, že na Měsíci se to hemží nudistickými plážemi plných tchýní?

Slevomat.cz

A nejen tchýní, Karle. Pojeďte taky a uvidíte sám :-)

Míša K.

Dobrý den, moc děkujeme za nabídku, vždycky bylo naším snem se podívat na Měsíc, na Zemi už to máme okoukané. Chtěla jsem se zeptat, jestli je v apartmánech kompletně zařízená kuchyně, máme totiž speciální stravu. Nerada bych měla půlku kufru jen hrnců, musím mít něco pěkného na sebe i na měsíční promenádu. Děkuji

Slevomat.cz

Psssst, ale na Měsíci se dá vše pořídit ještě levněji než v sekci Móda na Slevomatu :-) Takže doporučujeme oblečení s sebou netahat :-)

Fčelka Mája

Dobrý den,
mohla bych se zeptat, jaká by byla cena za dospělé, 3 děti a psa (s vlastním skafandrem)? A je možné si připlatit All inclusive?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Všechno bude exlusivní, žádná inclusíva :)

Lucie

Dobrý den, potřebuji ssebou nějaké kapesné-vstupné na prohlídku kráterů apod.? Konečně dovolená snů!Díky!

Slevomat.cz

Vůbec nic, platí se suchým z nosu :-)

Heidi Vopršálková

Dobrý den,
před chvílí jsme s mužem zakoupili váš zájezd na Měšíc. Rádi bychom se ale podívali i na Mars, Venuši, Jupiter a Saturn. Je možno přikoupit fakultativní výlety? Případně zda nemáte někde k nahlédnutí jízdní řád místní MHD. Nevíte, jak je to v těchto destinacích s čistotou dopravních prostředků?
Děkuji
Vopršálková

Slevomat.cz

Dobrý den, Heidi. V dopravních prostředcích je to v pohodě, sem tam trocha zeleného slizu :-) Fakultativní výlet je právě jen na Měšíc, odjezdní místo je z Měšíče, další nenabízíme, je to už moc daleko. Jízdní řád MHD neexistuje, vooperuje se Vám chip a tam pak všechno uvidíte :-)

Klára

Tak vážení, podařilo se nám urychleně sehnat celý obnos v hotovosti v korunách, navštívili jsme kvůli tomu 163 peněžních ústavů po celé republice, obstarali jsme i dvě pětituny na odvoz a u Myšáka ani noha. Co teď s tím, ani vidlemi to přehazovat nejde. Je to skandál. Navíc zítra nebude v obchodech ani koruna na vracení.

Slevomat.cz

Nechte to přede dveřma, mimozemšťani to pohlídají :-)) Je fajn, že si pro korunu nenecháte vrtat koleno :-)

Kamila

Skvělý aprílový nápad! PROSÍM PROTO O VOUCHER MAILEM, DÍKY! Skoro jste nás dostali, ale jinak vážně neodolatelná nabídka, která se nedá odmítnout… okamžitě balíme a letíme s vámi :-)
A díky moc za super extra pobavení… dokonalé, pobavil nás jak nápad, tak následné pročítání všech komentářů :-) A to se cení! Hezký zbytek aprílového dne.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo. Rádi bychom, ale jak jsme psali výše, boss marťanů nám to zatrhl :-)

Pavla R.

Dobrý den. Asi je to hloupý dotaz, ale nechci se unáhlit s koupí. Přítel trpí satirismem – tedy nadměrnou sexuální touhou. Zajímalo by mě, zda je sex ve vesmíru možný vzhledem k hromadění krve – spíše do mozku. Děkuji

Slevomat.cz

Pokud to nebude vadit vám, martanky mu jistě ukážou jak na to. :-)

Lenka

Skvělé. Už mám koupeno a posílám tchýni. Dokonce i manžel mi to schválil :-). Děkuji moc za takovou nabídku!

Slevomat.cz

Bude se tam mít fajn, nebojte :-)

Kateřina Štefková

Skvělý kup, syn se už těší, jen neví jak to má udělat s těma nohama? (Děti: Doporučujeme nechat nohama na Zemi.) Můžete poradit? Mohu také poprosit o zaslání dárkového poukazu na email? Děkuji moc předem.

Slevomat.cz

Zkuste nechat boty, budem doufat, že si toho marťani nevšimnou :-)

Bára

Jste super, moc mi to zvedlo náladu. Chvíli jsem počítala devítky a teď počítám úspory z prasátka a jdu do toho :-D

Slevomat.cz

Dobrý den, Báro. Budeme se těšit :-) Prasátko může jet taky.

Markéta

Dobrý den, je možné dostat voucher na email? super dárek k dnešnímu výročí svatby rodičů :-D jinak jsou úžasný..

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto. Je nám to líto, ale Marťanský boss zjistil, že mu uchází zisk a tak dal na zasílání voucherů stopku. A věřte, že naštvat si bossa marťanů nechcete :-)

Richard

Dobrý den,
zakoupil jsem poukaz pro tchyni.
Kdy může nastoupit k letu.
Přípravu nepotřebuje.
Doufám že se nevrátí hned po startu?

Slevomat.cz

Nemusíte se bát, o tchýně je tam výborně postaráno, troufáme si říct, že se jim ani zpět nechce :)

Martina

Výborný :o) konečně sleva co se vyplatí :o) mám koupeno a teď už jen zapíchnout prasátko a přijít k vám zaplatit :o)

Slevomat.cz

Bude zabijačka?

Petr Kopečný

No ale světelný rok je jednotka vzdálenosti a ne času :-)
Mmch, co budete dělat když to opravdu někdo koupí? :-D

Slevomat.cz

Pojedeme všichni do karibiku :-))) Ale budeme hodní, vezmeme ho s sebou :-) A věříme, že si s námi kolikrát nepřijde jako pozemšťan :-) Pojedete taky? :-)

Rejpal

„Rezervace: S číslem voucheru alespoň 1 světelný rok předem na mailu …“

Světelný rok je jednotka vzdálenosti, ne času, milý Slevomate :P

btw není pravda, že na Měsíci nefunguje gravitace…

Slevomat.cz

Na Marsu ani Měsíci nejsou zase rejpalové :-)

Radka

Fakt super sleva, ale potřebovala bych cestu na Mars pro manžela bez zpáteční letenky

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko. Ano, letenka není zpáteční, věříme, že manželovi se tam bude líbit, jede spousta manželek a tchýní )

David

Dobrý den,
u objednávky nelze zvolit cílovou destinaci. Chtěl bych raději na Mars. Měsíc už mám vcelku okoukaný. Můžete mi prosím pomoci ?

Slevomat.cz

Destinaci si vyberete až u hyperskokové brány na oběžné dráze Země. Obsluha brány s Vámi vše zařídí(nelekejte se mají trochu více očí)

Veruš Veveruš

Dobrý den, jen se chci ujistit – je toto bez zpáteční letenky? Ráda bych tam poslala tchána, má brzy narozeniny =D Jinak kdyby byla zpáteční, tak místo tchána prosím zpět raději Elvise =)

Slevomat.cz

Dobrý den,

za malý příplatek Vám můžeme domluvit malebný výlet kolem černé díry, který bývá občas jednosměrný.

Elvis se bohužel nechce vrátit, na měsíci nachází údajně více inspirace.

Přejeme Vám krásný den,

:-)

Dobrý den,

mohu prosim take poprosit o zaslani voucheru emailem?

Dekuji moc :-)

Slevomat.cz

Dobrý den,

před chvílí byl fotonovým dělem vystřelen do Vaší schránky.

Přejeme Vám příjemný let,

Dádula

Neodolatelná nabídka… letím s vámi :-)!
A děkuji za super pobavení, stejně jako nabídka, mě pobavilo pročítání vašich komentářů :-))))))!

Slevomat.cz

Děkujeme:)

Do našich mozků byly totiž zavedeny čipy z kryptoiridia, které zvyšují humornost našich komentářů o 500%. Jsme rádi, že se to projevilo:)

Přejeme Vám hezký zbytek dne

Veronika

Dobrý den, budu se opakovat a také bych poprosila o zaslání voucheru. Manžel má narozeniny a nemůže se dočkat výletu k moři, takže toto je pro něj skvělý dárek :-).
Jinak opradu skvělá nabídka, s dcerou už jsme si zkoušeli měsíční poskakování:-)

Slevomat.cz

Děkujeme za zprávu,

popřejte za nás manželovi, vše nejlepší.

Pouze upozorníme že u moře ke kterému pojede s tímto voucherem se moc neopálí:)

Mějte se krásně

Karin

Hezký aprílový den přeji, musím se před Vašimi službami sklonit :) Před týdnem jsem navštívila na Floridě vesmírné stredisko NASA a tam rozhodně podobný zážitek nenabízeli a to tam mělu kurňa připravené zázemí ke startu :)))) Jinak já už virtuálně na Marsu byla a vřele všem doporučuji :)))
Voucher má objednán a moc prosím o zaslání dárkového poukazu pro mé synovce Radoslav a Miroslav Vybíral, kterým jsem loni zakoupila zážitkový poukaz Staň se popelářem a moc touží po dalším :)) bylo by tam pro ně místo na pozici popelář ????? Vesmírného odpadu je jistě nekonečno, tak budou mít hošánci práci na několik životů :)
Předem děkuji :)
Optimismu zdar nazdar

Slevomat.cz

Děkujeme za zprávu,

s NASA jsme tento zájezd samozřejmě konzultovali, nakupují u nás pravidelně v akcích výpočetní techniku, takže s nimi máme přirozeně blízké vztahy.

Vesmírných popelářů bude v blízké budoucnosti zapotřebí mnoho, čas pro Radoslava a Miroslava tedy ještě určitě přijde, do té doby mohou trénovat v přirozenějších gravitačních podmínkách.

Krásný den plný dobré nálady i Vám:)

Ricardo

Tak to je hodně povedený žertík. dobře jsem se nachytal. :-) Ale koupil jsem si pro celou rodinu.

Marcela Vobecká

Dobrý den,
mohla bych také poprosit za zaslání vouschru? Manžel je na služební cestě a tak bych mu ráda jej poslala jako překvapení, že na něj se synem myslíme. Děkuji

Slevomat.cz

Rádi Vám uděláme tento den radost a voucher Vám zašleme na email :)

Katka Piacseková

Skvělá nabídka, už mám vouchery pro sebe i pro manžela. Chci se jen zeptat, jestli máte amarouny i v kočičí verzi, nebo mám kočičkám přibalit jejich vlastní instantní maso.

Slevomat.cz

Dobrý den, amarouny v kočičí verzi bohužel nenabízíme. Pro vaše kočičí miláčky však můžeme připravit speciální jídelníček, který jim bude jistě velmi chutnat.

Danda

Dobrý den,prosim Vás a nevíte kolik pojede policistů,ti prý jezdí na měsíc na školení?
Víte jsme dvě nezadané blondýnky a hledáme někoho k seznámení. ;-)

Slevomat.cz

Policie trénuje noční operace na odvrácené straně měsíce, tam se bohužel s tímto zájezdem nepodíváte. Můžete se však seznámit ostatními účastníky zájezdu při zábavné týmové hře s názvem „Vyhni se důlnímu lazeru“

Gabriela Dobruská

Pěkné…

Slevomat.cz

Děkujeme :)

Eliška

Já bych taky chtěla poprosit o voucher, je to fakt dobrej vtípek :)

Slevomat.cz

Rádi Vám uděláme tento den radost a voucher Vám zašleme na email :)

Laurinka

Doporučuju vám aby na Marsu byl Bruno Mars jinak vás všechny se svojí Marťan-Gang rozsekáme!

Slevomat.cz

Pokusíme se ho přemluvit, věříme že za pořádný balík – tyčinek Mars a Milky Way určitě dorazí.

John

Tak dobrý, zařídil jsem si velmi výhodnou hypotéku se splatností 10 světelných let.
Pošlete mi potvrzení pro Air-tmosférickou banku?

Slevomat.cz

Budete stavět na Měsíci? :-)

Milena

Super aprílový zájezd :) můžu poprosit o zaslání dárkového poukazu dám ho mamce má totiž dneska narozky ?

Slevomat.cz

Voucher Vám zasíláme na email a věříme, že radost z dárku bude opravdu velká :)

Evča

Dobrý den, vždycky jsem se chtěla podívat do Vesmíru, můj milující přítel mi voucher koupil k výročí a prej aby to mojí mamince nebylo líto, též jí ho taky zakoupil. Bude možnost si pak ručníky nechat? A jak daleko poletíme od černé díry?

Slevomat.cz

Ručníky Vám rádi ponecháme jako suvenýr, vybrat si můžete z velké škály barev :) Černou díru určitě mineme, bezpečnost zákazníků je u nás na prvním místě.

Veronika

Dobré odpoledne, je toto možné zaslat jako dárkový certifikát, ráda bych „překvapila“ manžela.
Moc Vám děkuji za radu, kde by to šlo.
 Verča

Slevomat.cz

Podívejte se do mailu, máte tam překvapení :)

Martin

Chtěl bych si zájezd rezervovat, v popisu je napsáno, že to mám provést světelný rok dopředu, takže jsem zmatený. Ale když ona je to jednotka délky a ne času, takže nevím co mám teď dělat :-(

Slevomat.cz

Děkujeme za upozornění, ale i Albert Einstein měl problémy s prospěchem a jaká to byla hlava. Jsme zase o něco chytřejší, rezervaci Vám provádíme ihned a jako bonus od nás získáváte tyčinky Mars a Milky Way, které pro Vás budou k dispozici celou cestu :) Věříme, že si pochutnáte :)

Vanda

Dobrý den, děkuji za skvělou nabídku. Hned jsem si zakoupila voucher.
Na Marsu jsem už byla několikrát a moc se mi tam líbilo, všem vřele doporučuju.
Jen bych chtěla poprosit, zda by bylo možné zaslat voucher, ráda bych tento výlet dala jako dárek.
Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, jsme rádi že se Vám tato nabídka líbí. Voucher Vám zasíláme vzdušnou čarou a za malou chvilku přistane ve Vašem emailu :)

Jitka Kadečková

Dobrý den, nevadí, že mám strach z výšek? Pokud ne, prosím o zaslání voucheru, děkuji :-)

Lucka

HURÁ – JSTE SKVĚLÝ LIDIČKY. UŽIJTE SI DNEŠNÍ KRÁSNÝ DEN ZDRAVÍM A DĚKUJU.

Slevomat.cz

My také děkujeme za Váš zájem:) Krásný den i Vám

Marta Maty

Tak jste mi prodloužili život asi o sto let. A díky všem lidem, kteří tak pohotově reagují. Dlouho jsem se tak nepobavila :-))).

Lucka

Moc děkuju za info- tak dneska voucher neposílejte – a co zítra? To už Vás nebude hlavní investor škrtit, stačí teda jen obyčejný , já si tam hvězdičky sama namaluju. S pozemským pozdravem Lucka

Slevomat.cz

Podívejte se do mailu, máte tam překvapení, ale psst.

Petra

Dala jsem platu v hotovosti na GE money bohužel mám jen samé kovové koruny tak snad jim to nebude vadit :-) bohužel nestihnu to do 2 dnů pač si musím zajistit povoz s koňmi :-) už se těším na Elvise :-D

Slevomat.cz

S platbou prosím pospěšte místa v raketoplánu se plní závratnou rychlostí. Informovali jsme zároveň GE, aby byly na takovéto situace připraveni. U každé pobočky je nyní připraven nový typ nákladního vozu Avia s fůzním pohonem, odběr kovových mincí by tedy neměl být problém.

Ila

Zdravím s širokánským úsměvem na tváři, super nabídka, hned jsem si objednala 2 vouchery. Prosím, prosím o poslání na mailík, strejda slaví 60sátiny a dostane od nás let vrtulníkem, ale tímhle by jsme ho mohli pěkně podivočit.Prosím a pokud to klapne, tak předem mooooc děkuji.

Slevomat.cz

Jakmile naši klingonští bankéři potvrdí přijetí platby, vouchery budou zhmotněny ve Vaší dlani pomocí částicového urychlovače. Poprosíme tedy o strpení, (a zbytek dne mějte dlaně otevřené, jinak by mohlo dojít k úrazu)

Maja

Pro pana Ševčíka: ještě před Prvoukou se na základní škole učí číst (bystřejší to umí už od školky). Připomínka ohledně světelného roku včetně vysvětlení pojmu tady před Vámi padla už nejméně desetkrát. Ale chápu, že myšlenkami jste už na Měsící, kde všechno probíhá mnohem pomaleji, nejspíš i myšlenkové pochody a smysl pro humor tam mizí už vůbec ;-)

Lucka

Moc zdravím- já taky loudím- můžu dostat na památku a pro pozůstalé aspoň 1 dárkový voucher? Moc děkuju Lucka

Slevomat.cz

Je nám líto, ale náš hlavní investor Darth Vader, nám na dnešek pod pohrůžkou telekinetického zadušení zakázal rozdávání jakýchkoliv dárkových voucherů:(

Michal Ševčík

V pořádku, nebylo to „odborné“, nýbrž učivo z prvouky ze základní školy.

Ještě jedna věc (na zbytek už poukazovat nebudu):

  • Další podmínky
  • – Rezervace: S číslem voucheru alespoň 1 světelný rok předem na mailuapril@slevomat.cz – uveďte vybranou destinaci.

Světelný rok je jednotka vzdálenosti a ne času – přesněji vzdálenost jakou urazí světlo za jeden rok.

 Nashle
Slevomat.cz

Vaše korektura byla připsána do našeho centrálního superpočítače, ujišťujeme Vás, že tento fakt již bude při generování budoucích nabídek na cesty po hvězdách zohledněn.

Lenka Kučabová

To je bomba! Palec nahoru. (Ale radši zůstanu nohama pevně na Zemi…)

Slevomat.cz

Zkuste nad tím zapřemýšlet, místa se plní a zákazníci se o tuto nabídku přímo perou. :-)

Ivan

Rád bych pořídil a následně daroval celkem 200+81+1 poukazů (ten poslední s dárkovým popelníčkem), veřejná sbírka již vyhlášena.

Slevomat.cz

Pane Ivane, to nejste jediný. ;-) Zkuste se domluvit s dalšími zákazníky, možná by se dalo vymyslet ještě něco k tomu. ;-)

Michal Ševčík

Slevomat.cz – před 7 hodinami
To je dobře, jen se vysmějte, protože si nejsme jistí, jaký je smích na Měsíci, když tam nefunguje gravitace :-)

Na Mesici gravitace funguje, je zhruba 6× mensi, nez na Zemi. Duvod proc se tam nesiri zvuk je absence atmosfery.

Slevomat.cz

Pane Ševčíku, děkujeme za upřesnění. Nechcete během letu přednášet odborné referáty pro ostatní cestující? Napište nám, prosíme, na april@slevomat.cz témata, o kterých byste chtěl hovořit. Na honoráři se domluvíme. :-) (Co třeba doživotní přísun tyčinek Mars a Milky Way?)

Jiřina

Můj přítel, který se jmenuje SLEVO PAT tvrdí,že z rodinných důvodů má Váš zájezd zdarma. Může
si mě vzít sebou jako talisman pro štěstí, protože Vás opravdu nikdo do kapsy nestrčí ! Nezklamali jste !!!

Slevomat.cz

Samozřejmě to může zkusit. :-) uvidíme, jak na to budou reagovat naše sličné kosmušky. :-)

Slevomat.cz

Rodina Patů je u nás vždy vítána:) Pokud se vejdete do náprsní kapsy skafandru Mark IV(15×20 cm), nebude vaše účast samozřejmě problém, pouze si s přítelem nezapomeňte navýšit zásobu kyslíku.

Michal

nejde mi dokončit objednávka, mrknu, jestli to nemaj u konkurence :-D

Slevomat.cz

To by nás zajímalo, pak nám určitě dejte vědět. Jestli to u konkurence najdete levněji, něco pro vás vymyslíme. ;-)

Pavel Šimsa

Musím varovat, zřejmě jde o podvod. Využil jsem této nabídky již loni, a nejenže se tchýně vrátila, ale ještě navíc se jí to líbilo!!! Takže bacha…

Slevomat.cz

Určitě tentokrát využijte speciální nabídky jednosměrného letu na Slunce, je součástí dokoupitelného balíčku. Tentokrát se již určitě nevrátí :))

Martina

Bude možno cestovat z Marsu na Měsic, popřípadě i na jiné planety?

Jinak, skvělý aprílový fórek, směju se pokaždé , když mi jej někdo přepošle :-))

Slevomat.cz

Samozřejmě, mezi planetami funguje teleport. Na jinou planetu vás pošle na základě myšlenky. Ale pozor na to, co si pomyslíte. ;-)

Ani Čížková

Dobrý den, je možné toto vytisknou nebo jakoby zakoupit jako dárkový certifikát abych si také mohla z někoho vystřelit? Vogonská poeze a ručníky mi zlepšili den :)

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher Vám posílám do emailu, dorazí během chvilky :))

Iva Nováková

Mě proplácí dovolenou zaměstnavatel, doufám,že mi vystavíte potvrzení pro mzdovku? Bojím se ale že mě naši nepustí, když tam bude ten Elvis

Slevomat.cz

Určitě není problém :-) pošlete kontakt na firmu. Pokud by byl nějaký problém s Elvisem, tak mu domluvíme, aby vás nechal. Zadáme mu třeba, aby složil nějaký další hit :-)

Martin Bartoň

Nebere mi to platbu kartou...... :-( Nevíte, kde může být chyba?

Slevomat.cz

Zřejmě nemáte na kartě máte nastavený nižší limit, Martine ;-)

Eliška

Dobrý den, do kdy musím provést platbu? Čekám na rodičovský příspěvek, který dorazí tak příští týden. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Platbu je opravdu nutné provést co nejdříve. Pokuste se přesvědčit rodiče, ať uhradí váš let pokud možno ještě dnes. Rodiče přece udělají pro své děti vše, co jim na očích vidí a v tomto případě se jedná o opravdu dobrou investici. Věřím, že to nebude problém :-).

vesničan z Prahy

pochopil jsem to dobře, že cesta stojí 99 + 999 + 999 Kč nebo-li 2097 Kč? To nemůžete mezi jednotlivá čísla vložit alespoň čárku?
A druhý dotaz, rád bych si udělal jednodenní výlet na Slunce, samozřejmě vím, že až v noci abychom se nespálili, nejsem blbý,že?

Slevomat.cz

Ne ne.. Je to 9+9+9+9+9+9+9­+9 tedy 72.. Asi nějaký šotek z vesmíru či co :-)

A jinak jednonoční výlet na Slunce samozřejmě možný je..:-) Přes den bychom vás tam neposílali:-)

Daniela

Jakým způsobem je zajištěna bezpečnost?
Airbagy musím mít vlastní?

Slevomat.cz

Danielo tuto slevu zakoupilo již více než 2700 zákazníků a přibližně polovina z nich se chystá vzít na palubu i svého domácího mazlíčka. Myslím, že při této koncentraci cestujících na metr čtvereční nebudou airbagy třeba :-).

Ladka

Hledám dárek pro naší babi k 60. narozeninám. Už předem nás varovala, že rozhodně do žádné divočiny typu létající balón nebo paraglide s náma nepůjde ;-), tak jsem si řekla, že tohle by byl skvělej dárek :-D. Přestože jde o apríl, bylo by možné udělat mi na to dárkový certifikát? Pro její vyděšený výraz ve tváři s výrazem „no vy jste se snad zbláznili“ to za to stojí! :-D. Prosímmmm.....

Slevomat.cz

Na váš email jsem vám poslala voucher této nabídky :-)

Irena K.

Doufám že to je závazný, potřebuji to pro svoji ,,tchýni,, , zaručíte mi že skutečně odletí?? :-D Jestli ano, ráda přikoupím ještě pro další povedené členy její rodiny… :-D

Slevomat.cz

To se určitě nebojte :-) pro tchýně máme dokonce expresní jízdu raketou s nadzvukovou a nadsvětelnou rychlostí :-)

Ing. Petr Kučera

„S číslem voucheru alespoň 1 světelný rok předem“ co napsat časový údaj a ne vzdálenost?

1 světelný rok = 9,460 × 10+15 metrů

Jako vtip dobrý … ale myslete u toho .. :)

Slevomat.cz

My všichni jsme již myšlenkami ve vesmíru :-) Takže spíše přemýšlíme jen nad tím, kterou tyčinku si dáme :-)

Ale děkujem za bystrost.

Vlasta

Světelný rok, jednotka času…NIKDO NENÍ DOKONALÝ.....Super :) Těším se na další úžasné slevy!

Slevomat.cz

Doufám, že vás do budoucna potěšíme více :-)

Péťa Hertlová

za ty prachy to beru všema deseti......apropó jaký opalovací krém si mám vzít?

Slevomat.cz

to nás velice těší :) doporučovala bych vám toto: http://www.slevomat.cz/kampan/5159-piz-buin-skvela-ochrana-pri-mori-i-na-horach

Iveta

Navrhuji navýšit kredity na kolotoči štěstí, ať to nemusíme platit celé ze svého, když chceme vyrazit celá rodina :-)

Slevomat.cz

Toto jsme samozřejmě již udělali, Iveto. Avšak někdo vás předběhnul :-(

Markéta

Díky ..dostaly jste nás..jedem s vámi a moc se již těšíme

Slevomat.cz

My taky :-)

Dana Němcová

Koupila jsem jeden voucher pro bejvala,potřebuji ho vystřelit na Měsíc, na Mars nebo ještě dál.........Palec nahoru,vašemu forku se smála celá rodina,opravdu jste nás pobavili !!!DÍky.

Slevomat.cz

Neváhejte bejvalovi doporučit měsíční bary. Nezadané krásky ze všech koutů vesmíru ho určitě zaujmou – tak krásná chapadla na Zemi neuvidíte.

Tereza

Ráda s Vámi poletím,už jsem letěla ze střechy na zem,ale nahoru ještě ne. By mě zajímalo,jestli ti mí tři darebáčci budou aspoň mávat. V tom prvním případě už mávali........... a bolístku nepofoukali

Slevomat.cz

Proto poleťte s námi a vyzkoušejte si, jaké to je, když ani pád ze střechy nebolí a to díky snížené gravitaci – pády Vás třeba začnou bavit. Určitě zamávají, protože na Měsíc se nelítá každý den.

Alexej Škaloud

ještě jeden dotaz. Je na palubě WiFi? Nerad bych během letu prošvihnul nějakou skvělou nabídku na Slevomatu.

Slevomat.cz

S tím můžete počítat, protože i na Měsíci chystáme několik zajímavých nabídek a nechceme, aby o ně kdokoliv přišel.

:)

Nevím jestli chci letět s někým, kdo má světelný rok za jednotku času a píše, že na Měsíci „nefunguje“ gravitace :D
Jinak ale povedený aprílový fór ;)

Slevomat.cz

Děkujeme za upozornění a přece jenom jde o naší první nabídku v kosmu, tak nám ještě některé termíny nejsou zcela jasné, ale i přesto můžeme touto nabídkou ručit, tak jako všemi, které na Slevomatu naleznete. Pokud by bylo něco v nepořádku, tak můžete využít naši garanci spokojenosti http://www.slevomat.cz/garance

Alexej Škaloud

Kolikrát musím koupit tuto nabídku, abych dosáhl na status „platinum“?

Slevomat.cz

V tomto případě stačí zaplatit pouze jeden voucher. Následně budete přesunut do věrnostního programu „hvězdné platinum“.

Maja

Mohla bych se zeptat, zda bude přílet a pobyt na odvrácené straně? Nerada bych totiž, aby mě při koupání v moři šmíroval nějakej úchyl z hvězdárny nebo si Hubble pořizoval moje detailní fotky v bikinách, případně bez nich!

Slevomat.cz

Na to jsme samozřejmě také mysleli a v čase určené pro koupaní budou veškeré hvězdárny uzavřeny. Hubbleův teleskop bude v tento čas odvrácen na jinou část galaxie. Nemusíte se bát.

Radka

Jste úžasní !!!! Díky za pobavení. :-)

Slevomat.cz

Děkujeme a poleťte s námi. Určitě si to užijeme.

Jitka

Zakoupila jsem si vouchery pro celou rodinu. Máme ale doma rybičky a když je cesta jednosměrná, nemůžeme je chudinky nechat doma. Máte na palubě nějaké místo, kde by o ně bylo náležitě postaráno???

Slevomat.cz

Na zvířecí miláčky samozřejmě myslíme. Je pro ně připravená speciální vesmírná loď nazvaná příznačně „Noemova archa“. Bližší informace obdržíte před odletem. Budeme se těšit.

Gabriela

Vidím, že je o tento zájezd zájem a chci se zeptat, zda je jisté, že pokud si zájezd pořídím, bude se mi Elvis skutečně věnovat? Opravdu bych s ním chtěla selfie a nechci odlétat z Měsíce zklamaná. Další dotaz mám ohledně barvy ručníku – je jednotná nebo každý host dostane barvu náhodně? Nesnáším růžovou. S růžovým ručníkem se nedá totiž příliš bezpečně stopovat.

Slevomat.cz

V rámci prověření nabídky jsem již pobyt na Měsíci absolvoval a s Elvisem jsem mluvil. Ptal jsem se ho, co je pravdy na tom, že ho jeho slavný pohyb učil Forrest Gump – určitě se ho na to zeptejte, je to zajímavý příběh. Ohledně ručníku, tak máme veškeré kosmické spektrum barev – budete si moci vybrat.

Monika

Moc se Vám to povedlo a děkuji supr vtípek. Takovou dovču bych si nechala líbit ;)

Slevomat.cz

Děkujeme a máme stále dostatek voucherů. Nabídka se bude opakovat možná až zase za rok – já určitě letím.

Smjesko

jsem cizinec.

jake vizum potrebuji do mesice nebo do Marsu?

 dekuji

Slevomat.cz

Děkujeme za dotaz a v rámci smlouvy o vesmír není nutné mít vízum – vesmír společně s planetami patří všem. Neváhejte s námi vyrazit.

Marcela

Dobrý den,chtěla bych zájezd koupit nadřízeným v práci, ale 10 voucherů mi nestačí,nešla by výjimka?…prosí­ííím!!!!

Slevomat.cz

Tak určitě není problém. Spojili jsme se s vesmírnou agenturou a chystáme speciální lety pro nadřízené a to přímo do Slunce – jedná se o jednosměrný let.

Eva

Jak je to s pitným režimem, je v ceně plné penze?Kolik sudů Staropramenu nebo Plzeňského si můžem vzít sebou na Mars a kolik na Měsíc (po dohodě s manželem podle toho zvolíme zda letět či ne)?
P.S. 10 voucherů na osobu mi přijde málo, já bych jich rozdala víc.

Slevomat.cz

Můžete si vzít tolik sudů, kolik unesete, pitný režim je samozřejmě třeba dodržovat . Bohužel je velký zájem, proto chceme, aby se dostalo na všechny :-)

Jiří

bude to dárek pro tchýni, co když ale nebude chtít jet? Je možné zajistit ozbrojený odvoz na palubu? Jo a ručník mi zašlete na adresu abych měl památku, děkuji

Slevomat.cz

Můžeme i fotku tchýně na planetě , abyste měl jistotu :-)

Lenka Šlehofrová

Dobrý den, kamarádka by chtěla dárkový voucher pro tchýni,je to možné? Je opravdu tato cesta jednosměrná? děkuji

Slevomat.cz

Pro tchýně jsou letenky jednosměrné a určitě se seznámí s velkým počtem ostatních, které tam již byly poslány :-)

Alena

Dobrý den, mám zájem zúčastnit se s celou moji rodinou.
Mam 2 deti, 3 a 1 rok. Měly by nárok na nějakou dětskou slevu?? A jak je to s dětskýma postýlkama? S příplatkem nebo bez??
Děkuji :-D:-D:-D

Slevomat.cz

Hodně malé děti neplatí nic a nemusí mít nic, jsou zvyklí ještě na negravitaci , když byly na houbách :-)

Antonín Maršíček

Hned jak jsem se dozvěděl o tomto lukrativním výletě, tak jsem zažádal u České státní banky o půjčku, ale bohužel moje žádost byla zamítnuta. nemůžete se, prosím, přimluvit? Já mám totiž na Měsíci zakoupené pozemky a ještě jsem se na ně nebyl ani podívat. Mohl bych vám je nabídnout i jako místo pro přistání – pochopitelně za menší poplatek.
Děkuji za pochopení a pomoc při vyřízení oné půjčky.

Slevomat.cz

Jak jsme se zmiňovali výše, zkuste

http://www.pujcky.cz/

Určitě to někde musí vyjít :-)

Ivan Kotlín

Dobrý den, velmi mě tato nabídka zaujala, rád bych to pořídil pro celou rodinu. Jen se chci zeptat, protože jsem to v popisu nikde nenašel, je možnost fakultativního výletu na Jupiter? V případě, že ne, tak ještě jeden dotaz: Funguje na Marsu pořád ta půjčovna raketoplánů? Zrovna si dodělávám pilotní průkaz a rád bych se proletěl…

Slevomat.cz

Fakultativní výlet na Jupiter je možný za příplatek na místě, kde je možnost zapůjčení raketoplánu. Cesta následně trvá 1 marťanský rok , což je 1,9 roku pozemského :-)

Milena

Úžas, koupili jsme pro dva, co mají dnes narozeniny. Očekáváme, že oslavenci ocení náš/váš smysl pro humor :) Ještě mám dotaz ohledně množství a různorodosti druhů ryb v mořích a jezerech, neboť jeden z obdarovaných je vášnivý rybář. Vybavení je také možno zapůjčit přímo na místě?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Určitě uděláte dárkem radost. Co se týče ryb, není jich zde mnoho, nicméně druhy jsou velmi zajímavé. Například ryby slizké, které kulí oči a patří mezi nejoblíbenější pochoutku. Veškeré vybavení je k dispozici na místě :-)

David

Nejde mi koupi voucher. Asi jsou banky zahlceny.
Chtěl bych ubytování ve 313tém kráteru. Prý má dobré recenze. Nepožaduji ani služby delegáta, jsem soběstačný.

Slevomat.cz

Určitě můžete platit v hotovosti. V takovém případě prosím navštivte pobočku České národní banky, která má velký sejf. 313 tý kráter určitě doporučujeme a zařídíme Vám tedy let bez delegáta :-)

Václav

Dobrý den. Měl bych zájem vycestovat s celou rodinou včetně našeho psa a našich kocourů. Je nějaká množstevní sleva(5) pasažérů? Jízdenka je i zpáteční a pobyt in inklusiv? Přestupuje se někde? Tyčinky Mars budou i pro zvířata?

Slevomat.cz

Množstevní sleva je možná pouze v případě, že budete mít všichni vlastní skafandry.
Zpáteční letenka není v ceně voucheru a je třeba ji zakoupit na vesmírné stanici. Nemusíte se ovšem bát, marťani podstoupili potřebné školení a jsou velmi přátelští. Let se koná bez přestupů a tyčinky Mars, jsou pro všechny :-)

Helena

Dobry den!!!!
Mohli by jste dnes vecer zverejnit, jestli si to opravdu nekdo koupil???
Janousek, clenove H-Systemu, Krajcir nebo tak nekdo???
…nechte je to zaplatit ;-)

Slevomat.cz

Budeme se snažit získat souhlasy ke zveřejnění :-)

Bibina

Prosím o doručení 200 ks voucherů na adresu Sněmovní 4, Praha 1 – Malá Strana (ale jen v případě, jsou-li opravdu jednosměrné).

Slevomat.cz

Nemusíte se obávat, jednosměrné jsou. :-) Máme raději poslat kurýrem nebo stačí poštou?

Veronika

Zásadní otázka: Odkud je odlet?
Jde mi o to, abych se tam do svatého Dyndy stihla dopravit…;-)

Slevomat.cz

Odletové místo se zatím dolaďuje, ale vypadá to, že favoritem bude odlet z Babylónské věže. Informaci vám ještě potvrdíme do emailu. :-)

Lucie O.

dobrý :) pobavilo !! každopádně to kupuji mojí jedno-oké kočce… není to snad problém ?? ona ráda lítá…

Slevomat.cz

Děkujeme Lucie. A proč jen kočce? Vy si neuděláte výlet s ní? :-)

Vilik :-)

Jeden poukaz koupen a věnuji ho šéfové…s jak dlouhou nepřítomností mohu počítat?? Cesta tam a zpět cca rok…a co délka pobytu?

Slevomat.cz

Asi Vám uděláme radost, Vilíku. Ale let je pouze jednosměrný, ovšem nevíme, co šéfová na to, že se v pracovní době věnujete výběru dárku pro ni :-)

Jan Krempl

Tak jsem se to pokusil pořídit s uplatněním mých 20 kreditů. K platbě samotné jsem se přes systém nedostal, ale kredity jste mi zabavili! :D Mám u vás dvě tyčinky! :D

Slevomat.cz

A budou to Marsky nebo Milky way? :-)

Vlaďka

Nevíte někdo, jak mám postupovat při koupi? Nejdou mi koupit vouchery a ráda bych je vytiskla a dala rodině, takový super výlet. Bereme i ptáčky a králíčky. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

A máte skafandr na ptáčky, naše švadlena neumí ušít otvor na zobáčky :-)

Karel Zeman

si trapnej slevomate ! ! !

Pavla

Cena mi i s 60% slevou přijde pořád dost vysoká: navrhuji nechat 1–2 místa volná a uspořádat o ně loterii pro nás, kteří mají hlouběji do kapsy. Kdyby byl los za příznivých několik tisíc, věřím, že by do toho šli i váhavci!

Slevomat.cz

Zkuste kolotoč štěstí, Pavlo :-) To víte, speciální pohonné látky do rakety jsou drahé :-)

Dagmar

Perfektní výstřel! Prosím o přidání nabídek do Vesmíru do oblíbených.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar. Stačí kliknout na srdíčko u nabídky, poté se bude jednat opravdu o srdeční záležitost.

Anita Křístková

Úžasný nápad!Zrovinka jsem přemýšlela,co si přát k letošním vánocům :-)Jen, je-li dost míst?A co opalovací krémy? :-)

Slevomat.cz

Nemusíte se obávat, míst je opravdu hodně, věděli jsme, že zájem bude velký. :-)

Opalovací krémy bude možné dokoupit přímo na místě. Nicméně, po Slevomatu se ale „šušká“, že si budete moci během letu zakoupit slevové vouchery na nezbytné vybavení pro tuto cestu. :-) Informace ještě upřesníme.

Martina

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je v ceně letu a pobytu též povolenka na mořský rybolov, že bych tam poslala své muže a máte na lodi mražák? To jako kdyby náhodou něco chytili… aby mohli přivézt. Děkuji

Slevomat.cz

Martino, což o to, s mrazákem by problém nebyl, horší je, že cesta na Mars i Měsíc je jednosměrná. Úlovky by vám tedy mohli posílat pouze mezigalaktickým kurýrem. :-)

Anna Novotná

( y) :-) povedené určitě letím :-)

Katka Bobková

Obávám se, že moje platba bude bankou označena za podezřelou ve smyslu zákona o praní špinavých peněz. Mohu dát bance na vás kontakt, pokudbude mít k platbě nějaké dotazy?
Díky:o))))

Ťula

Máte dostatek velkokapacitních raketoplánů??? Kanada už nepřijímá…))

Dana Němcová

Výborná nabídka, kopím voucher pro bejvala,potřebuje vystřelit na Měsíc,možná radši na Mars nebo ještě dál.....Jako for výborný,pobavili jste nás všechny doma.Palec nahoru!!!

Jarmila Doležalová

Konečně nabídka mých snů.Hned zaplatím, doufám, že můžu použít i svých 30 kreditů.Mějte se báječně, možná tam bude líp než tady v tom „bordelu“.Kolik nás už je? Dostane se na všechny?

Slevomat.cz

Děkujeme paní Jarmilo za nákup. Kredity samozřejmě uplatnit můžete. Místa je opravdu dost a pokud by se nabídka vyprodala, pokusíme se s obchodním partnerem domluvit na navýšení prodeje. :-)

lucka

Když pošlu syna- tady se mu nechce ženit-jsou tam nějaké hezké Marťanky, abych ho už konečně udala? Já chci mít vnoučka marťánka.

Slevomat.cz

Určitě jsou, nemuste se obávat. Váš syn si bude moci Marťanku zvolit už během letu na speciálních zařízeních k tomu určených. Let mu tak i určitě rychle uteče. :-)

Jana Zaimlová

…díky moc za odpověď a hlásím se znovu tedy k té stravě......ob­jednala bych si tedy řízek s bramborovým salátem, ale pokud tam budeme trávit ještě i Vánoce, poprosila bych místo řízku o kapra, to snad nebude takový problém. A-propos, objednala jsem zájezd pro celou kancelář, takže 5× :-)

Slevomat.cz

Děkujeme, paní Zaimlová a těšíme se na vás i vaše kolegy. :-)

MáRio Janeiro

takže PIZ BUIN in moon a after moon je dobrý? a jaký má x faktor? Nemohl jsem najít popis a taky nevím, můžete mi říct, jak má svítit měsíc příští týden? Jestli bude potřeba měsíční brýle?

Slevomat.cz

Faktor je –999, tak jak je pro pobyt ve Vesmíru třeba, ale omlouváme se na měsíční brýle jsme zapomněli. Zkusíme prokoumat měsíční eshop.

Hana Lucáková

Úžasný – těším se!!!!! Ale nemám ráda baťovský ceny – mně na tý koruně nesejde- můžu to zaokrouhlit?

Slevomat.cz

Nechte si jí jako dýžko pro Marťany, Hano. Bude se hodit :-)

Jaroslava

Ve slevě jsem se nedočetla, kde všude jsou nástupní místa. Bude odlet z Brna? Vedle letiště v Tuřanech je příhodné pole. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Odlet je překvapení. Bude totiž z kruhu v obilí, kde, to ještě upřesníme, musíme počkat na znamení od mimozemšťanů.

Lenka R.

Tak jsem se opravdu pobavila..díky

David Behenský

:D ta cena měla být menší. Více lidí by koupilo :D :D

Slevomat.cz

Cesta podléhá velmi vysoké vstupní dani na jednotlivé planety. Neustále doufáme, že do marťanského parlamentu se nám podaří protlačit nějakého pozemšťana , který bude za nižší daně lobovat :-)

Nina

Dobrý den,
je prostředí na Marsu vhodné i pro chameleony? Neradi bychom ho nechávali tak dlouho doma samotného. Děkuji.

Slevomat.cz

Chameleoni jsou na palubě vítáni. Přejete si zajistit pro vašeho miláčka speciální jídelníček nebo se spokojí s tím, co budete jíst vy?

Kateřina Tesařová

Super ! ..konečně pořádný zájezd …:D škoda,že tam nemáte vypsané další fakultativní výlety po okolí,aby se ten slusivý skafandr náležitě vyplatil ..

Veronika M.

Tak mě napadlo – co byste dělali, kdyby t někdo opravdu zaplatil? :-)))

Slevomat.cz

Kdyby k tomu skutečně došlo, pokusili bychom se domluvit let u Projektu Mars One. ;-)

Robert Homolka

Jediný zážitek kazí to, že světelný rok je vzdálenost, nikoliv časová jednotka. Jinak je to super nabídka, beru 2 vouchery – pro manželku a tchýni. :-D

Slevomat.cz

Obě budou mít, Roberte, jistě radost. Samozřejmě světelný rok byl udán schválně, chtěli jsme procvičit vaši pozornost, chápete, že :-))

Tereza

Jéje, dnes ráno jsem zrovna myslela na to, že se asi nechám vystřelit na měsíc. Jsem ráda, že stačí pomyslet a Slevomat už reaguje příslušnou nabídkou ;-)

Slevomat.cz

Máme totiž telepatickou křišťálovou kouli, ale psst :-)

Mulder a Scully

Je možné nastoupit na loď se služební zbraní s platným zbrojním průkazem?

Slevomat.cz

Pokud nechcete po cestě rozpoutat Hvězdné války, tak s tím nemáme problém :-).

Veronika M.

Dobry den,prave jsem zakoupila poukaz,prevodem z uctu.Nechapu jak to nekdo muze kupovat na splatky,zase to neni tak vysoka castka,aby si to nemohl kazdy dovolit,ne???Akorat nevim,komu to daruji,tchyni mam hodnou,doma dve male deti,zlateho manzela…hmmm,nech­cete nekdo letet zadarmo?Venuji voucher :-)))

Slevomat.cz

Dobrý den,
pokud voucher nemůžete využít, můžeme vám jeho hodnotu vrátit v kreditech. Za tyto kredity pak u nás můžete nakupovat nejen vy, ale i dalších 10 generací po vás :-).

Vendula Tomšů

Dobrý den,je možné si objednat vegetariánskou stravu?nebo si mam přibalit sazeničky zeleniny a ovoce?a můžu si vzít s sebou i stádo krav?budu si vyrábět sýry,ať neumřu hlady…akorat doufám,že mi je ostatní nesežerou:-) :-) :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendulo. Stádo krav je obvzláště vhodné kvůli vypouštění plynů do ovzduší, narozdíl od Země nebude trhat ozonovou vrstvu.

Lucka

Dobrej apríl :-)))

Arnolda Rimmerová aka Eso

Dobrý den, nechystáte prosím nějaký podobný rodinný balíček? Něco jako „Vystřelte děti na Mars a užívejte si klid vlastního domova“. Stačilo by i na Měsíc. Nebo na týden. Děkuji

Slevomat.cz

Děkujeme za inspiraci. Pokud by se sešlo více zájemců, určitě se pokusíme něco vymyslet :-).
Pokud by se jednalo o dvě a více dětí, můžeme s nimi zdarma vystřelit i manžela :-).
Zvažte to a určitě nám dejte vědět!

Simona.K.

Taaak, rezervuji 5 míst na Měsíc, koala by měla zůstat doma..:D

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono. Vezměte ji s sebou, bude se jí libít s místníma :-) Skafandr na koalu zrovna náhodou máme :-))

Iva Ledererová

Dobrý den,
koupila jsem hned lístky pro celou rodinu. Jenže manžel byl tak nervozní z té platby (zvolila jsem platbu převodem), že jsem to musela zrušit. Tak snad příště. :-)

Slevomat.cz

Nabídka poběží celý den, Ivo. Znáte chlapy , oni musí spoustu věcí nejdříve vstřebat, ale věříme, že se mu ve Vesmíru nakonec bude líbit.

Eva

Dobrý den, děkuji strašně moc za tuto vaši nabídku, už tři roky se rozvádím s manželem a rozvod zatím v nedohlednu. Potřebovala bych pouze jednosměrnou letenku. Zatímpořádmanžel je velmi společenský a přizpůsobivý, určitě se mu tam zalíbí:-) Ps: Je jistota, že na místě se nevyskytne žádný prodejce lístku zpátky na Zem? Děkuji

Slevomat.cz

Jsme rádi, že jsme vás potěšili. Konkurence je bohužel nevyzpytatelná, takže vám nemůžeme zaručit, že se zde neobjeví nějaký prodejce zpátečních letů. Po osobní domluvě však můžeme manžela vysadit někde po cestě :-).

MáRio DeJaneiro

po návratu prej budeme svítit, je to pravda? Jaký je potřeba krém pro světle modrou zář?

Slevomat.cz

Dobrý den,
vřele doporučuji řadu kosmetiky Pin Buin http://www.slevomat.cz/kampan/5159-piz-buin-skvela-ochrana-pri-mori-i-na-horach?page=1
Kolegové zřejmě zapomněli do nabídky uvést, že skvěle chrání i před měsíční září :-).

Věra Petříková

Naprosto dokonalý fór.. jste moc šikovní:):D

Slevomat.cz

Děkujeme, a pojedete? :-)

Michal Šroubek

Bohužel mi to nepobrala platební karta, můžu se zastavit s hotovostí?

Slevomat.cz

Pokud budete chtít platit v hotovosti, tak prosím navštivte pobočku České národní banky – vědí o tom. Nemáme tak velký sejf.

lenča

mám za muže ufona,chce letět na domovskou planetu melmek,nemáte něco v nabídce,chci ho překvapit

Slevomat.cz

Lenčo, to nemáme. Ale máme informaci, že některé melmelky emigrovali na Mars a pracují tam jako pokojské, určitě by měl radost.

Rakastan Sinua

Pofrcime vsichni radi,bereme 3morcata,skafandry mame vsichni vlastni.

Slevomat.cz

Rakastane, můžete nám poradit, kde jste na morčata zakoupili skafandry. Po celé Zemi se nedají sehnat. Děkujeme.

Gustav

můžete uvést ceník volnočasových aktivit nad rámec pobytového balíčku

Slevomat.cz

Oni mimozemšťané neradi počítají , vše stojí 200 měsíčních korun, musíte ale kontaktovat veksláky na meteoritu 856, jinak vyměnit nelze.

Rosťa Horáček

Týýýjo, já tomu v první chvíli snad i věřil! :))
Přeji hezký dubnový den všem a nenechte se napálit! :))

Slevomat.cz

I my Vám, Rosťo.

Pavel

Koupil jsem 10 poukazů, je to bez návratu, snad se ve vládě dohodnou. V případě že se nedohodnou, mohou se rozlosovat? Děkuji za zprávu.

Slevomat.cz

Berem všechny, politici jsou na zdejších planetách oblíbeným artiklem :)

Marek Pilch

Ať žije 1. duben :-)

Tomáš

Dobrý den, bylo by možné přikoupení výletu na Žabí hvězdu v rámci balíčku na Mars? Děkuji

Slevomat.cz

Tomáši, na žabí hvězdu platí jiná víza. Ta si musíte vyřídit na velkém balvanu poblíž měsíce, kam ale potřebujete povolení k vjezdu do země a to seženete jedině na Plutu, které ale s námi nemá moc přátelské vztahy, protože jsme ho neuznali jako planetu sluneční soustavy.

Ivi

Chtěla bych se zeptat, jestli by si mě Radek vzal za manželku a koupil mi taky 1 voucher. Já na účtu asi nemám dost, platba mi neprošla :-( a tak se snažím udělat všechno pro to, abych se tam i tak dostala :-) Taky bychom pak mohli třeba mít malé marťánky :-) nebo měsíčky :-(

Pavlína Růžková

A běda Vám, jak neuvidím ty divoký Marťany :)))

Slevomat.cz

Zaručujeme, že pokud si voucher zakoupíte, uvidíte nejen Marťany :-)))

Radek

Nenechá mě zaplatit kartou, přitom zůstatek mám na 10 letů…

Slevomat.cz

Asi Vám závidí pracovníci bankovních institutů :-)

Gabriela Zatecka-antonelli

Dobrý den
Zarezervovat a jsem si 3 lístky pro me mého manžela a děťátko co mám v bříšku chtěla bych poprosit jestli můžete udělat mezipřistání v Itálii Můj manžel nesnáší letadlo dekuji a Hezký den

Slevomat.cz

Jediné plánované mezipřistání je na Uranu.
Stačí zásoby kinedrylu a věřím, že to manžel vydrží!:)

eva eva

Dobrý den, a co Jurij Gagarin-taky letí?

Slevomat.cz

Zdravíme, ano, máte se na co těšit!
Posílám fotografii z testovacího dealu, Jurij byl nadšený!

 http://static.fanpage.it/scienzefanpage/wp-content/uploads/2014/03/jurij-gagarin-638x425.jpg

Sluníčko Mlýnková

Dobrý ptačí den přeji :)
tak i já jsem podlehla a koupila si rovnou 10 poukazů, nebudu troškařit. Jen si ještě vybrat, koho vezmu s sebou. Velmi pěkně za tuto nabídku děkuji, je to přesně to, po čem jsem celý život toužila. :-P

Slevomat.cz

I my přejeme pěkný den!

Již bylo prodáno více jak 1500 voucherů, určitě se máte na co těšit!

Zrovna plánujeme pobytové balíčky, například v úterý 1.září 2015 odpoledne se těšte na asteroidovou koulovačku!

Lukáš

Na jakou třídu je letenka? Economy class? Případně je možné si připlatit za bussiness class či first class?

Slevomat.cz

Pěkný den,

u nás ve Slevomatu jsme všichni na jedné kupě, třídy tedy rozlišeny nejsou.

Můžete se však těšit na spoustu zábavy, my už se těšíme!

Fantomas

Rád bych jsi koupil voucher ženě na Mars jako dárek. Je možné mít jenom jednosměrný let bez cesty zpátky?

Slevomat.cz

Určitě, Fantomasi. Setká se tam se spoustu muži, které poslali na tuto planetu jejich ženy. :-)

Petra Kamínková

V případě, že spolucestující dítě nechám nohama na zemi, neroztrhne se mi cestou ?

Slevomat.cz

Petro, omlouváme se, musíme zavolat na fyzikální ústav AVČR. Děkujeme za strpení s odpovědí :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, záleží, jak má dítě dlouhé nohy.

Mirek Marx

Prosím, mohu vzít sebou svého yorkshirského teriéra, když už letí celá rodina?

Slevomat.cz

Samozřejmě můžete, jediná podmínka je vlastní skafandr a alespoň základní zkušenosti v meziplanetárních letech!

Jitka Vomelová

je možno si během cesty udělat pilotní průkaz?

Slevomat.cz

Ano, i tato lákavá nabídka je zahrnuta v ceně voucheru.

Neodolal jí ani samotný Majkl!

 http://www.airkiss.cz/images/photos/pilotniPrukaz_big2.jpg

Jana Zaimlová

Dobrý den, po amarounech mám trochu nevolnost, bylo by možné za příplatek rezervovat českou kuchyni? Peníze nehrají roli, dám cokoliv. Děkuji :-).

Slevomat.cz

Jano, doba se posunula. Děláme i amarouny s příchutí: svíčková, knedlozelovepřo i halušky, napište nám na email o jaké byste měla zájem :)

Jarka

Dobrý den, je možno vystavit dárkový poukaz? Chtěla bych dát tento nevšední zážitek jako dárek manželovi k výročí svatby. Na zpáteční cestě netrvám:-)

Slevomat.cz

Dobrý den , Jarko. Dárkový poukaz není problém vystavit, přejete si tam dát i otisk tlapy hlavního marťana nebo stačí náš podpis?

Olí

Mohou tento zážitkový výlet absolvovat i těhotné ženy?? Myslím, že se svojí konfekční velikostí bych se do skafandru vešla.. V případě porodu bych pochopitelně dokoupila další voucher.

Slevomat.cz

Pěkný den,

samozřejmě mohou.
V době našeho výletu je naplánováno Vítání občánků, malý Marťánek bude určitě nadšený!

jana

co to je za vtip?

Slevomat.cz

Apríííl

Liboonka

Nebylo uvedeno, zda jsou na lodi blicí pytlíky. Tato informace je pro mne zcela zásadní. Dále se chci zeptat, zda můj ochočený šnek Lojza, pokud bude mít svůj skafandr, bude moci též se mnou cestovat. Miluje totiž Janis Joplin a tak bych i jemu chtěla dopřát toto setkání. Děkuji.

Slevomat.cz

Pěkný den,

ano, pytlíky k dispozici samozřejmě budou.
Pokud byste však měl spotřebu vyšší než standardní, doporučujeme se obrátit na pana Miloše z Plzně, jistě Vám rád nějaké zapůjčí.

http://relax.lidovky.cz/kuriozni-sbirka-plzenan-vlastni-1500-pytliku-na-zvraceni-pj0-/zajimavosti.aspx?c=A100511_113642_ln-zajimavosti_glu


Šneky samozřejmě vezměte také, doporučuji ty z listového těsta!

Daniel Makovička

Dobrý den,
tak jsem si koupil hned dva vouchery, je možné mít
first class jen pro mě a manželku?

Slevomat.cz

Není problém , Daniely. Chcete sedět napravo nebo nalevo?

Martin

Chybí mi 99 999 990 Kč. Nepůjčíte mi někdo? Vrátím po návratu.

Slevomat.cz

Pěkný den,

pokud by se nikdo neozval, níže zasílám tip! :)

 http://www.pujcky.cz/

Jirka Zeman

Dobrý den, zapomněl jsem uplatnit mých 25 kreditů. Je to nějak dodatečně možné? Chybí mi tato částka k doplacení 4 Voucherů. Díky.

Slevomat.cz

Jirko, vezměte kredity do kapsy, doplatíte na místě marťanům :-)

pida8

Dobrý den, zajímalo by mne, zda je poskytovatel pojištěný proti úpadku u Asociace cestovních kanceláří. Dále prosím o odkaz na web z předpoovědí počasí na Marsu. Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den,

poskytovatel je pojištěný u intergalaktické asociace mimozemských kanceláří.

Odkaz zasílám níže, informace se aktualizují přibližně jednou za čtyři dny, snad budou informace dostačující:)

 http://cab.inta-csic.es/rems/marsweather.html

Lenka

Hezký den, doporučujete nechat děti nohama na zemi, přesto bych se ráda domluvila, zda by s námi mohli cestovat alespoň naše dvě starší děti, nevím sice kde pro nejmladší seženu na tuto dobu hlídání, ale snad to stihneme zařídit. Děti budou cestovat poprvé a tak bych se chtěla zeptat, zda by byl možný zkušební let :)

strelecsupr

No dobrá, ten apríl se vám povedl :-)

Kraťaska

Konečně nabídka na pořádný zážitek :-) už se moc těšíme!

Slevomat.cz

My taky, pojedete v lodi s námi?

Radek

Experimentoval jsem a ono se to opravdu zaplatilo! Vrátíte mi to v kreditech?

Slevomat.cz

Aprííííííííííl :-)

HelenaG

Stala se nějaká chyba. Ani po zakoupení se mi nezměnil status členství na HYPERTITAN. Chci přeci o všech slevách vědět dříve, než je vymyslíte, proto jsem to kupovala! Děkuji předem za urychlené řešení mého „problému“…

Slevomat.cz

Heleno, zkusíme být co nejrychlejší, ale musíme pro poradu kontaktovat pobočku na Marsu a chviličku trvá spojení, vydržte :.)

Antónia Pirová

1. apríííl :-)))))))))))

sexmise

Dobrý den, máte tolik poukazů, abychom tam mohly poslat všechny chlapy? Děkuji předem za kladnou odpověď :-)

Slevomat.cz

A nebylo by nám potom trochu smutno? :-)

Jitule Stejskalová

Dobrý den, výlet zahrnuje i zpáteční letenku?? Pokud ne, koupím to tchýni.

Slevomat.cz

Určitě se jí tam bude líbit i s ostatníma tchýněma :-)

Roman

Dobrý den, děkuji za vysněnou nádhernou dovolenou pro moji tchýni.
p.s. lze přikoupit záruku, že cesta je opravdu jednosměrná?

Slevomat.cz

Ručíme Vám vlastním slovem, Romane. O tchýně tam je moc dobře postaráno, mají vlastní moře :-)

Stanislava Votrubová

V ceně je i letenka zpátky?Že ne? Ráda bych manželovi tímto výletem udělala radost.

Slevomat.cz

Uděláme radost i Vám: není :-)

Ziza

Dobrý den, je možné vzít s sebou domácího mazlíčka? (myslím psa, ne muže :-))

Slevomat.cz

Dobrý den, Zizo. Pokud bude mít vlastní skafandr , není to problém – myslíme psa ne muže :-)

Bianka

Dobrý den,
malé děti platí stejnou cenu jako dospělí?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Podle toho, jak moc jsou malé. Ty nejmenší necháváme volně plout po lodi. Jsou na to zvyklí z dob „na houbách“

Stanislava Votrubová

Ve výbavě je i zvracecí pytlík?

Slevomat.cz

Nebude potřeba, Stanislavo :-)

Daniel

Lze zakoupit na splátky???

Slevomat.cz

Ano, každý den jednu korunu.

TINA

Dobrý den je možné i vodní lyžování ,zapujčení loděk či šlapadel ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Tino. Pokud si vezmete vlastní vybavení, není problém :-)

Monika Vesela

dobry den, kdy mate volne terminy? Dekuji.

Slevomat.cz

Na svatého Dyndy, Moniko. Vyhovuje?

Věrča

co to čtu? Jednosměrná jízdenka a já jsem si myslela jak mám hodné děti, když mi zájezd koupily…

Slevomat.cz

Verčo, věříme, že po týdnu nás budou ještě prosit, abychom zařídili Váš odvoz zpět. :-)

Jirka Nebrna

Je možné dostat zvýhodnění, pokud je voucher pro tchýni?

Slevomat.cz

Jirko, ne. Naopak o vývoz tchýni je velký zájem, nějak nechápeme proč? :-)

Markéta

Dobrý den, je možné tyčinky Mars a Milky Way vyměnit za tatranky?
 Děkuji

Slevomat.cz

Máme pouze horalky, je to akceptovatelné :-) ?

D.

Světelný rok je jednotka délky, ne času :P

Slevomat.cz

Děkujeme za upozornění, ale i Albert Einstein měl problémy s prospěchem a jaká to byla hlava. Jsme zase o něco chytřejší.

Laura

Tak tenhle Apríl se povedl! :D

Robert

Také jsem rozdal jiz nejake kupony oblibenym spoluobcanum, presto vzesli 3 zasadni dotazy: 1 odpad tam bude v kontejnerech smesny nebo i trideny? 2. Kde je nejblizsi sberna a jestli bere i vyka od kanalu? 3. Dotaz doporucuje aby cistice okenek u raket nepouzivali nano castice, ale velky podil denaturovaneho lihu. Muzete mi ptosim na tyto fundovane totazy odpovedet? Dekuji.

Slevomat.cz

Roberte, odpad je místní pochoutnou pro marťany, takže tak je vymyšlená i recyklaci, sběrna není potřeba. A čističe promyslíme, ale nejlíp fungují lidské sliny a rukáv :-)

Hanoušek

Dobrý den, nemáme v rodině rádi čokoládu, je možné vyměnit stravu čokoládovými tyčinkami místní kuchyni – vesmírná příšera stokrát jinak?

Předem moc děkuji za odpověď a úžasnou nabídku! :-)

Slevomat.cz

Ano, za příplatek nabízíme i amarouny, věříme, že si pochutnáte :-)

Karel Infeld Prácheňský

Hezký den, chtěl bych vycestovat i se svým velbloudem, ale nemohu pro něj sehnat skafandr. Máte tam nějaký erární? Jeho míry jsou: 130–70–130, výška v kohoutku 170 cm. Děkuji za odpověď, K. I. P.

Slevomat.cz

Máme pouze pro dromedáry, obleče ho i velbloud?

Soňa

Chtěla bych nějaký hezký dárek pro tchýni … opravdu je cesta jednosměrná??!

Slevomat.cz

Ano, pro tchýně je tam dokonce vyčleněná pláž. Nevíme čím to, ale musíme říct, že jich tam je velká koncentrace :-)

Pavel Dvořák

Chtěl jsem zaplatit online ale nějak to nefungovalo, jak mám tedy zaplatit? Nechtěl bych o tento výlet přijít když je to tak za levno :-D

Slevomat.cz

Částku můžete složit na Myšáku, Pavle. Ale pouze po korunách, dáme je pak do prostoru lodi, abychom byli řádně zatíženi.

Miska Miška

Chceme letět i s dcerou – jsou na palubě dětské sedačky, nebo si máme vzít vlastní? To víte – bezpečnost především… Děkuji

Slevomat.cz

A kolik je dceři? Malé děti nemusí mít nic, jsou zvyklí ještě na negravitaci , když byly na houbách :-)

SP

apppprrrriiiiilllll

Slevomat.cz

anoooooo

Jana

Bude mít naše čivava svoji vlastní hibernační komoru, když pro ni koupím voucher?

Slevomat.cz

Bohužel, čivavy nemůžou jet :-) Dělají z nich rádi amarouny.

Karel

co to je zase za nesmysl slevomate? prober se

Slevomat.cz

Omlouváme se, na Marsu je časový posun, tak jsme ještě spali.

Margie Brtosova

Kolko batoziny si budem moct zobrat? je potreba si zakupit dva vouchery pokial prekroci limit?
Za odpoved vopred dakujem

Slevomat.cz

Nic nepotřebujete, bude o vás postaráno

Andrea Schneiderová

Prosím o zapůjčení skafandru pro čivavu a rezervaci místa směr Mars.
Díky. ;)

Slevomat.cz

Čivavy neberem, mohli by z ní připravit amarouny.

Lukáš Reisinger

Nic jsem nekoupil, ale stejně poletím!

Slevomat.cz

Leťte s námi, bude sranda :)

Martin

Dobrý den, je možné zaplatit voucher několika po sobě jdoucími platbami? Mám denní limit na kartě 5 000,–, takže bych potřeboval zaplatit dvaceti tisíci platbami po 5 000,– korunách. Nevadilo by to?

Slevomat.cz

A co 99 9999 999 po kurunách, čekáme na vás v Myšáku, stačí nám je tam pak vyskládat :-)

Neil Armstrong jr.

Dobrý den, zdá se mi, že máte chybu v době rezervace voucheru, světelný rok je přeci jednotka vzdálenosti, ne času ;) Za tento omyl požaduji zpáteční letenku pro dvě osoby a pilotování raketoplánu zdarma. Děkuji.

Slevomat.cz

To je pravda, že to je fatální chyba. Dostáváte od nás raketoplán zdarma.

Alice Pišta

Dobrý den, ráda bych absolvovala cestu na Měsíc s mojí kamarádkou, ale trochu se bojím o naší štíhlou linii. Je možné požádat o dietnější stravu a tedy o tyčinky Mars a Milky Way ve variantě light? Děkuji :-)

Slevomat.cz

Zkusíme to, ale od té doby, co jsme místní obyvatele naučili na cukr, dávají ho všude a hodně a zase to rychle spálíte, nemusíte bát. :-)

Andy

Jak je to na Měsíci s přístupem k wifi? Ráda bych informovala rodinu, že jsem dorazila v pořádku. Děkuji :-)

Slevomat.cz

Jedině signál na mobil, ale musíte si koupit místní simku, stojí 100 měsíčních korun.

Hana Čížková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na ty ručníky – je možný výběr z více vzorů, např. pro syna s měsíčními vozidly? Ještě bych chtěla poprosit, zda jsou na lodi připraveny utišující prostředky pro pejsky – náše fenka mívá při delších cestách většinou trochu problém se zvracením při změně gravitace a Marťany taky moc nemusí…vždycky štěká,
děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Co zařídit fence setkání s marťanskými psy, určitě by z toho byla pěkná štěňátka :-)

Jirka Brna

Zdar jak sviňa,mě se dělá blbě aji v šalině,mohl bych sedět vpředu vedle pilota?

Slevomat.cz

Ten tam má letušky z měsíce, tak se mu asi nebude moc chtít :-)

Michal

Zapomněl jsem při nákupu uplatnit kredity…

Je možné s tím ještě něco provést? :(

Ivana Čermáková

Super… Jste mě dostali… :D :D :D :D :D Pořád si řikám, že to snad neni možný… KDO to sem dal a KDO by si to mohl koupit, co je to za blbost… ospalá počítám devítky… …až u té rezervace 1 světelný rok na mail april...... Tak díky, že jste mi připomněli apríl… …mě nevyvedl aprílem už dlouho nikdo..... !!!! :D :D :D

Slevomat.cz

To nás těší, ale určitě jeďte , Elvis čeká :-)

Tomáš

Dobrý den, zakoupil jsem si 10 poukazů, je možné aby celá moje rodina seděla u sebe? Nerad bych aby jsme byli rozházení po celé lodi.

Děkuji moc za odpověď

Slevomat.cz

Určitě, přejete si sedět vedle tchýně?

Zuzana Kőrösiová

Už se s králíčky těšíme – vlastní skafandr mají ;-). Plánujete do budoucna výlety na Venuši? Ráda bych se také podívala k Proximě Centauri. Btw milkshaky jsou v ceně?

Slevomat.cz

U Proximy je moc teplo, máte už plavky z naší kolekce? Co třeba tyto: http://www.slevomat.cz/moda-a-styl/zbozi/199117-damske-syte-cervene-jednodilne-plavky-anizzia-s-bilym-paskem?ref=search . Až se prodají, tak o tom popřemýšlíme, abyste byli vybaveni. Milkshaky prodávají jen na Marsu, na měsíci se k nim ještě tato novinka nedostala, to tak za tři světelné roky :-)

Marie Staňková

:-D Super, nemůžu se přestat smát :-D.

Slevomat.cz

To je dobře, jen se vysmějte, protože si nejsme jistí, jaký je smích na Měsíci, když tam nefunguje gravitace :-)

Vojtěch Man

dobrej :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru