Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

30 Kč za slevový kupón na cestovní kufr Samsonite v hodnotě 500 Kč. Neřešte s čím pojedete, řešte kam. Bezstarostné cestování s 29% slevou.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
FKSP
Veronika Havránková

Dobrý den,
kupon jsem zakoupila, použila, v objednávce se mi sleva odečetla a při emailovém potvrzení objednávky mi přišla částka 1590. Jelikož jsem si vybrala osobní odběr, tak bych se nerada na provozovně s někým dohadovala. Mám si s sebou pro jistotu voucher vzít vytisknutý?
Děkuji za odpověď

Lucka

Dobrý den, na stránce Mall.cz uvádí, že černý kufr již není skladem a červených je 5 a více kusů. Je zde záruka, pokud si koupím voucher, tak než se připíší penízena Váš učet, bude stále kufr k dispozici?? Díky za odpověď.

Dita

Dobrý den zajímalo by mě když zde nabízíte 100 voucherů které ještě nejsou vykoupení proč když kliknu na odkaz kufru na Mall není dostupný a píše se tam
Toto zboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.

jak to tedy je lzde tento kufr koupit nebo ne ?
děkuji za odpověď

Petra

Dobrý den, bude ještě k dispozici černý?

Adéla

Voucher jsem zaplatila, černý kufr byl, ale než mi voucher pošlou, už je jen červený. Ten ale nechci! Trvám na černém.

Roman F.

Takže kufr v černé barvě se nyní na eshopu objednat nedá, jen červený a to by mi neladilo s kabelkou. Takže bohužel.

Michal

Ono jde o to že ta cena podle mě za 1590,– byla akční a pouze do 31.8.11, proto jsem si to já objednával hned včera.

Radek

Dobrý den, tak před chvílí jsem si koupil voucher, jdu si objednat a na Mall.cz se mi najednou objeví cena 2 519 Kč. Doufám, že se jedná pouze o chybu, která bude rychle opravena. Jinak by mi to přišla značně nesolidní. Zároveň by byla nepravdivá i informace na Slevomatu, že se jedná o slevu 29%. Sleva by totiž klesla pod 20%…

Slevomat

Dobrý den,
děkujeme za upozornění, přesně jak říkáte, šlo o chybu na stránkách Mall.cz a již je vše napraveno :)

Radka Matasovska

Na stránce MALL.CZ je tento kufr teď v akci za cenu 1 590 Kč. Chápu to správně tak,že po zakoupení a uplantění voucheru bude cena kufru 1090 Kč?

Míša - MALL.CZ

Hezký den Radko,
je to přesně tak, díky voucheru se cena kufru sníží o 500 Kč.
Michala

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru