Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Převod kazety VHS nebo VHS-C na DVD

4,4 / 5 OSSO s.r.o. Brno  (mapa) 267 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Anna Lachmanová

Dobrý den,
kdybych si koupila 2 vouchery a zaslala Vám 2 VHS kazety na přepis, pošlete mi je zpět za cenu jednoho poštovného?

OSSO s.r.o.

Dobrý den Anno,
když zašlete 2 kazety a 2 vouchery pošleme Vám je nazpět za cenu jednoho poštovného.
S Pozdravem
OSSO s.r.o.

Daniela

Dobrý den, máme doma malou kazetu z videokamery. Při nákupu jednoho voucheru je možné tuto malou kazetu přenést na cd , ano ? Děkuji předem za odpoveď.

OSSO s.r.o.

Zdravím Danielo,
ano mělo by to tak být.
S Pozdravem
OSSO s.r.o.

Šárka

Dobrý den, co se myslí originálem? Máme doma svatbu na VHS zpracovanou tenkrát pofíkem, i tu nám převedete? Děkuji

OSSO s.r.o.

Dobrý den Šárko,
originálem se myslí kazety které se např. prodávali v obchodech.filmy, naučné pořady, dokumenty, apod…Vaši Svatbu bysme měli být schopni přehrát.
S Pozdravem
OSSO s.r.o.

Jarka

Dobrý den,
mám malou kazetu z videokamery (video 8) – jste schopni přehrát i tuto kazetu?
Děkuji za odpověď

OSSO s.r.o.

Dobrý den,
tento typ kazet,jsme schopni přehrát.
S Pozdravem
OSSO s.r.o.

Ala

Dobrý den, mám dvě VHS kazety – každá má cca 80minut – nedá to dohromady tedy uvedených max 240minut. Je nutné abych si koupila dva vouchery, nebo stačí jeden? děkuji za info

OSSO s.r.o.

Dobrý den,
ano 1 VHS kazeta je 1 kupon.Takže jestliže máte 2 kazety a máte zájem o přehrání je třeba si koupit 2 kupony.
Přejeme hezký den.
OSSO s.r.o.

Jana

Dobrý den, mám k přvodu 4 VHS kazety, mohla bych je poslat na jeden vourcher a Vy byste mi to převedli na 1 DVD dohromady?

OSSO s.r.o.

Dobrý den,
pokud máte 4 kazety které byste chtěla přehrát je třeba si zakoupit 4 kupony.Sleva se vztahuje na celý záznam na dané kazetě,nezáleží na délce.
S Pozdravem
OSSO s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru