Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

99 Kč za DVA libovolné 15cm sendviče a DVĚ cookies v dálniční restauraci Subway Rohlenka. Ideální občerstvení na cesty až s 51% slevou.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Filip Čihal

neslo by to prosim uplatnit v Olympii nebo Campusu? je to vyborna akce a SUBWAY mam rad…ale tam se proste nedostanu

SUBWAY Rohlenka

Dobrý den, pošlete nám prosím číslo voucheru na subway@kpmax.cz, převedeme Vám voucher do Olympie.

Markéta Heinrichová

tak jsem to právě koupila, už se těším až vyzkoušíme:-)

Jeff

byl jsem zklaman! Videl jsem, ze to rika na facebooku, „Subway Olympia Brno“. Pak jsem sel nakoupit, pak jsem zjistil, ze musime jet na rohlenku. Nebyl jsem pozorny ale jsem zklameny. Tam strasne malo jezdime!

SUBWAY Rohlenka

Vyřešíme k všeobecné spokojenosti, nebojte:) Díky za kontakt, ozveme se Vám!

Jana S.

Dobry den, jsem dlouhodobe v zahranici, ale jinak jsem puvodem z Brna a na Rohlenku moc rada jezdim. V CR budu opet az v prosinci, a proto bych se chtela zeptat zda by bylo mozno domluvit se na individualnim prodlouzeni platnosti voucheru pro me? Predem dekuji za odpoved.

SUBWAY Rohlenka

Dobrý den Jano, omlouvám se velice, v této akci přes slevomat to bohužel možné z účetních důvodů není. Zkuste se nám po návratu ozvat na mail subway@kpmax.cz, třeba v té době nějaká zajímavá akce poběží! Eat Fresh!

SUBWAY Rohlenka

Vážená Jano, zjistili jsme cestu, jak Vám můžeme vyhovět s tím, že uplatníte voucher později. Voucher si můžete koupit a pak nám pošlete na subway@kpmax.cz kód, zajistíme Vám prodloužení platnosti!

Tereza

Jen skoda, ze je to jen Rohlenka a hlavne to moc velka sleva neni, kdyz jsou v platnosti ty subway kuponky…:) Ale jinak parada, diky minule akci jsme Subway vyzkouseli a oblibili :)) Jen ted se to moc nevyplati no :)

SUBWAY Rohlenka

Dobrý den Terezo, každopádně díky za pochvalu! Kuponků je pouze omezený počet a naprostá většina lidí se k nim nemá šanci dostat. Ale i kdyby, toto je stále ta nejvýhodnější akce, kterou Vám umíme nabídnout! Eat Fresh!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru