Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Spiderman dárková sada – sprchový gel + toaletní voda 50 ml + kufřík

SG Logistics, s.r.o. 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eskarína Borůvková

Dobrý den, je možné v rámci jednoho poštovného dodat dva dárkové balíčky? Konkrétně např. 1×spiderman a 1×monster hight? Děkuji za odpověď?

Slevomat.cz

Dobrý den,

v rámci jedné objednávky si můžete objednat cokoliv z téhle nabídky i více kusů, a budete platit jenom jedno poštovné,

hezký den

andrea

dobrý den platbu jsem uskutečnila převodem ve čtvrtek máme stejnou banku a stále mi nepřišel voucher o zaplacení děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo. Vidím, že peníze zde již máme a právě náš systém objednávku zpracovává. Vše je tedy v pořádku.

Ivana Krejsova

Dobrý den,
můžete mi napsat rozměry kufříku a obsah sprchového gelu a toaletní vody. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Ivano,
rozměry kufříku jsou 25,4 cm x 17,7 cm x 5 cm, obsah toaletní vody je 50 ml a sprchového gelu 300 ml.
Hezký den

Lenka Vostřelová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, z jakého důvodu je doba osobního odběru stanovená až na 19.12? děkuji

Lenka Vostřelová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, z jakého důvodu je doba osobního odběru stanovená až na 19.12? děkuji

Slevomat.cz

Děkujeme vám za zprávu.

Doba dodání je opravdu v pořádku :). Mnoho zboží máme na skladě a jsme schopni ho doručit třeba i v ten samý den. Někdy to však možné není – abychom vám zajistili tak nízké ceny, zboží nakupujeme přímo od výrobců a dodavatelů ze zahraničí. Zboží objednáváme na základě vašich objednávek, a kampaně tak musíme nejprve uzavřít a počkat na zaplacení všech objednávek zákazníků. Až po přijetí plateb můžeme zboží objednat. Podrobnější vysvětlení můžete najít i na našem blogu: http://www.slevomat.cz/blog/prispevek/55-proc-muze-trvat-dodani-modnich-kousku-dele.

Věřím, že s tímto zbožím budete naprosto spokojená :)

S přátelským pozdravem,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru