Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

249 Kč za ruční mytí a očistu vašeho automobilu. Komplexní příprava vozu na dovolenou se 74% slevou jen v Motokenny Design!

4,0 / 5 MotoKenny Design Brno  (mapa) 505 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Tomáš

Chlapi jste dobří. Byl sem u Vás velice spokojen a dál Vás doporučuji známým. Video nemělo chybu!!!

Olliie

Dokonalé video, pánové, hlavně ten konec :)

Radim

Při minulé akci na slevomatu jsem koupil jeden kupon a pak jsem litoval, že jsem si nekoupil aspoň dva. Ke kuponu jsem si ještě připlatil mytí rámů a ošetření gumových těsnění. Byl jsem opravdu velmi spokojen s přístupem i službami.
Chtěl bych se zeptat, zda očista rámů dveří je v ceně nebo za příplatek.
BTW supr video, pobavilo :)

KENNY

tak to jsme rádi:) ramy dveří (vyčištění zádveří a impregnace všech dveřních gum)jsou za příplatek 250Kč, pro držitele kuponu se slevou za 200Kč.
Už se na Vás zase Těšíme Radime:-ú

Makkosak

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli program obsahuje i vyčištění palubní desky. Děkuji

KENNY

Dobrý den, vyčištění palubní desky není zahrnuto v této akci, ale je možné jej na místě provést za příplatek, tak jako cokoliv z našich služeb – tepování, vosk, opravy škrábanců atd

  • držitelé voucheru mají na veškeré další úkony nad rámec voucheru 10–15% slevu:-)
suzanne

Po zhlednuti videa musim konstatovat, ze jsem se dobre pobavila, tleskam a moc vam fandim!!!
PS: zvlast ty nepovedene zabery :DD

KENNY

moc děkujeme… :)

Hana

Dobrý den,
vystavíte mi daňový doklad (paragon)?

KENNY

Dobrý den, daňový doklad samozřejmě vystavujeme.

di

využil jsem u Kennyho voucher na čiětění auta a plná spokojenost

Venda

Motokenny je vyborna firma. Vzdy odvedli vynikajici praci. Za sebe muzu vsem vrele doporucit !!!

Radek

dobrý den, jaká je objednací doba?

KENNY

Dobrý den, můžete si zavolat na objednání již od pondělí. Pracovní doba je po-pá: 8:00 – 19:30 (poslední auto přebíráme v 18:00). So + Ne: dle te. domluvy. Více na http://www.motokenny.cz/kontakt/.

gumball.cz

Super, opět využiji, vše vždy proběhne perfektně, výsledky čištění mého auta
 http://moje.auto.cz/?sekce=foto&im_id=im_4d9ad24a84e4b&ga_id=GA_4cd6b8ecbdc1a

Dáša

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak dlouho zhruba čistění auta trvá?

Kenny

Dobrý den, počítejte do 2 hod, dle velikosti vozidla.

Kenny

Dobrý den, součástí programu je vysátí sedaček ve vozidle. Služba tepování sedaček je navíc dle ceníku uvedeného na našich stránkách www.motokenny.cz.

Alenka

Byla jsem u Motokenny na mytí a se vším jsem byla moc spokojená. Pečlivost, nladý kolektiv a krásně umyté auto…

Cipis

Dobrý den. Platí to aji na dodávky?

Kenny

Dobrý den, ano v naší myčce je možné umýt vozidlo do 3,5 t, tedy i dodávky, pouze na úklidu Vaše zadního prostoru bychom se domluvili na místě dle velikosti prostoru.

pcas

Dobrý den,
je součástí programu i čištění potahů sedadel?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru