Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantická aromatická masáž se zábalem pro dva

4,4 / 5 Salon Sandy Ostrava  (mapa) 239 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Sofie Vana

Je vhodná masáž i pro dítko – holčička 7 let?, miluje masáže, tak bych jí udělala radost. Prosím celková délka pobytu u Vás, máme ještě malé dítě, tak abych naplánovala dobu kojení. Moc děkuji za odpověd.

Salón SANDY

celková délka procedury je 60minut.Masáž pro zdravé dítě je vhodná-použijí se malinko jiné techniky.

Salón SANDY

celková délka procedury je 60minut.Masáž pro zdravé dítě je vhodná-použijí se malinko jiné techniky.

Renáta

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je možné využít kupon i o víkendu.
 Děkuji

Salón SANDY

Ano. lze voucher uplatnit-objednat se lze pouze na sobotu.

Simona

Dobrý den, teď jsem odeslala platbu a všimla jsem si, že nahoře je napsáno koupit jako dárek. Když jsem na to neklika jako dárek a koupila to normálně je v tom nějaký rozdíl? Mám to totiž k vánocům pro švagrovou. Děkuji za odpověď.

Salón SANDY

o masáž nepříjdete-můžete ji darovat k vánocům.Pro nás je důležitý kód na voucheru.

Katka

Dobrý den, probíhá masáž současně? a jedná se o klasickou masáž nebo může masér použít prvky thajské masáže. Děkuji za odpověď

Salón SANDY

Ano,masáž probíhá současně.Jedná se o masáž kombinovanou a to i s prvky thajské olejové masáže-dle individuálních potřeb klienta.

Iveta

Dobrý den, při zakoupení voucheru je možné vystavit nějaký dárkový poukaz? Děkuji

Salón SANDY

Ano,lze zajistit dárkový poukaz a to dvěma způsoby.Buď přímo při zakoupení voucheru nebo osobně v Salónu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru