Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Trvalá epilace zbavující chloupků kdekoli na těle

3,6 / 5 Perfect Beauty Salon Praha - Dejvice  (mapa) 64 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Perfect beauty salon

Dobrý den,
nevím jak je to myšleno. Pokud myslíte cele tělo za 2999,– pak jeden a k tomu dva kupony za 869,–.
Hezký večer

Pavlína

Dobrý den, může se depilace laserem provádět i teď v létě? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Perfect beauty salon

Dobrý den,
může, ale záleží na tom jak intenzivně pobýváte na sluníčku. Doporučuje se natírat krémem s ochraným faktorem 50.
Hezký den

Jana

Dobrý den,
chtěla bych odstranit chloupky na bradě. V těchto místech mám částečně vitiligo, ale chloupky z bílé kůže mi rostou stále černé. Bude to problém? děkuji jana

Perfect beauty salon

Dobrý den,
pokud jsou chloupky opravdu tmavé, neměl by to být žádný problém.
Hezký večer

Tomáš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je epilace určená pouze pro dámy nebo jí mohu podstoupit i já? Děkuji

Perfect beauty salon

Dobrý den,
epilace je jak pro dámy tak i pány.
Hezký víkend

Markéta

Dobrý den, nenašla jsem položku na lýtka – byla by možná tato partie zvlášť? A kolik voucherů by na ni bylo potřeba? Děkuji :-)

Perfect beauty salon

Dobrý den, velice se omlouváme, partie lýtka ze seznamu partií omylem vypadla. Slevomat.cz již na odstranění této chybičky pracuje. Na lýtka bude třeba zakoupit 2 kupóny.
Přejeme hezký víkend.

Ema

Jak dlouho vydrzi? A bude pokozka uplne hladka jako po holeni ziletkou?
 Dekuji

Perfect beauty salon

Dobrý den,
tato metoda se doporučuje opakovat cca 6×. U každého klienta je účinek individuální, vždy záleží na mnoha faktorech (světlost chloupku, hormonální dispozice…). Zpravidla bývá zničeno 80–90% chloupku.
Hezký den

Jojo

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li bych si musela koupit 1 či 2 vouchery na fotoepilaci brazilky? Ptám se takhle z důvodu, že právě podstupuji epilace laserem E-light na tříslech, tak by pro mě byla nejspíš další epilace třísel(+brazílie, jak uvádíte v ceníku) zbytečná.
Předem děkuji za odpověď.

Perfect beauty salon

Dobrý den, pokud budete mít zájem pouze o dodělání brazilské epilace, tak vám bude stačit 1 voucher.
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru