Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

275 Kč za 500g náplně do autoklimatizace a zběžnou kontrolu vozidla. Konec horkých chvilek s 50% slevou.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jiří Němec

Děkuji, za provedenou výměnu a odstranění drobné vady na klmatizaci. Vřele všem doporučuji.

Václav Zmuda

Děkujeme za kladné hodnocení a Vaši návštěvu.

Martina

rozumím tomu správnětak, ze když si koupím 3 vouchery – 1 na práci a 2 na plnivo, tak odjedu s funkční klimatizací? :-)

Václav Zmuda

Otázkou je,proč Vám klimatizace nefunguje.Může být také jen prasklá gumička,ale také špatný kompresor nebo ŘJ. Pak záleží na Vás,jestli budete chtít do opravy investovat. Jen pro inspiraci nový kompresor stojí 8356 Kč. Viz. http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=64313

Václav Zmuda

Omlouvám se za nesprávnou cenu,je uvedena bez DPH. Nechci Vás samozřejmě strašit,jen Vám uvádím levné a drahé varianty. Po internetu auto opravdu opravit nejde :-)

Martina

…chápu, děkuji za odpověď. Objednám se na prohlídku té klimy, a pak uvidíme. Přeji hezký den

Václav Zmuda

Také přejeme hezký den

Martina

Dobrý den, mám Škodu Octavii, r.v. 1999 a klima vůbec nefunguje. Má cenu si kupovat vouchery,vyyužiju je také na opravu?

Václav Zmuda

Samozřejmě,ovšem kupon bude platit pouze na servisní práce,nikoliv na materiál.Na práce můžete však uplatnit pouze jeden voucher. Většinou klimatizace nefunguje z důvodu,že nesepne tlakové čidlo,a to z toho důvodu,že v soustavě není chladivo :-)

nikol

… a na Škoda Octavia II RS?

nikol

… už jsem našla 2 ;-)

Erich GIBAS

kolik potřebuji voucherů na CHevrolet-Aveo 2006

Václav Zmuda

2 vouchery

maky.ales

jedná se o peugeot 206 r.v. 2002

Václav Zmuda

Do tohoto vozidla se dávalo více typů filtrů,cenová relace cca 200–500 Kč

maky.ales

Když koupím 2 vouchery a chci ktomu i tu desinfekci, na kolik vyjde ta desinfekce?

Václav Zmuda

Desinfekce stojí 399 Kč,platí se na místě. Před desinfekcí je nutno vyměnit i pylový filtr,ovšem ten je na každé vozidlo jiný,proto zde nedokážu říct přesnou cenu.

Jan Kupka

Dobrý den
je to včetně vytáhnutí náplně , vyčistění a doplnění oleje ?Nebo jen doplnění chladiva. Jinak na Ulyse mi tedy stačí jen 2 vouchery?

Václav Zmuda

Cena je včetně odsátí starého chladiva a doplnění nového oleje včetně UV barviva do chlad. systému. Čištění chlad. soustavy není nutné,pokuď auto není po nějaké opravě / výměna kompresoru,ventilů apod. nebo po havárii/. Prosím specifikujte blíže Vaše auto, slovo Ulys mi nic neříká.

Jan Kupka

Omlouvám se za nepřesné označení, jedná se o auto Phedra (C8, Ulysse, P807). Jde mi jen o prevenci a případné doplnění klimatizece.

Václav Zmuda

Na vozidlo Lancia Phedra Vám stačí 2 vouchery

Filip

Dobrý den,
je to včetně desinfekce klimatizace?

Václav Zmuda

Ne,není. Desinfekci klimatizace nabízíme jako doplňkovou službu.

Václav Zmuda

Doplnění informací:
Cena je včetně práce.
V případě,že nenajdete svůj typ automobilu,kon­taktujte mne na tel 775 777 774,rád Vám počet potřebných voucherů sdělím.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru