Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

449 Kč za hodinu v privátním spa a časově neomezený vstup do wellness PRO DVA. Vířivka, sauna a pára v luxusním Health Clubu Diplomat se slevou 59 %.

4,6 / 5 Health Club Diplomat Praha - Dejvice  (mapa) 840 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Lenka

Dobrý den,
je možné sebou mít dvouleté dítě? Jak do priv. spa tak i do veřejné?
Děkuji za odpověď.

Honza

Dobrý den, bojím se že ta atmosféra nás svede k sexování…

Dave

Koukám že si to koupilo přes 700 lidí a cena je levnější než hodinovy hotel.. takže pravděpodobnost je dost velká…tak snad tam nebude stojatá voda..:)

Jakub

Dobrý den, zajímá mě, jestli po hodinovém relaxu můžem ve veřejné části setrvat zdarma např. ještě půl hodinky a odpočívat na lehátkách.

Health Club Diplomat

Ano, po pobytu v privátním spa můžete libovolně dlouhou dobu zůstat ve veřejné části wellness.

rezzzy

Dobrý den, chtěla jsme si prostory wellnessu prohlédnout na Vašich stránkách www.healthclubdiplomat.cz .
Jak to, že nefungují v době, kdy je nabízena akce?

Health Club Diplomat

Dobrý den, děkujeme za upozornění, kontaktovali jsme našeho providera, závada vznikla na jeho serveru, během několika minut by měla být odstraněna. Děkujeme za pochopení.

Michaela

Dobrý den, z vašich několika minut je už asi hodina! Ráda bych si voucher koupila, ale nejdřív si chci prohlédnout stránky. Kdy to rozchodíte??

Kateřina

Dobrý den, je možné koupit 2 vouchery a zůstat tam 2 hodiny? Děkuji

Health Club Diplomat

Ano, je to možné.

Martin

Dobrý den, je možné v případě nutnosti vzít s sebou kromě partnerky i malé dítě (0,5 roku)?
Děkuji.

Health Club Diplomat

Ano, do privátního spa si s sebou můžete vzít i takto malé dítě.

Veronika

Dobrý den, je u sauny k dispozici ochlazovací bazének nebo pouze sprchy? Děkuji za odpověď!

Health Club Diplomat

Bazének bohužel nemáme, k ochlazení slouží polévací vědro, velká hlavová sprcha nebo 2 sprchové panely.

Lucie

Dobrý den, je možnost do privátní zóny si objednat šampaňské, jako se to v některých privátních whirpoolech nabízí? Pro obravdovou romantiku ;o)
 děkuji

Health Club Diplomat

Šampaňské a další alko i nealko nápoje jsou samozřejmě k dispozici

Health Club Diplomat

Dobrý den,
délka pobytu ve veřejné části wellness je limitována otevírací dobou, jinak není omezena.
V privátní spa budete opravdu sami, je možnost zevnitř uzamknout vstup.
Parkování je možné v podzemních garážích hotelu, naši klienti mají první hodinu zdarma, každá další stojí 55 Kč.

Barbora

Chtěla bych mít dotaz pro upřesnění, slovem „privátním“ se rozumí, že v jednu chvíli na těch 60 minut tam budeme jen my dva, že ano? :)
Já vím, že je to nejspíš přitroublý dotaz, ale stejně se rději zeptám.. :D

Health Club Diplomat

V privátní spa budete opravdu sami, je možnost zevnitř uzamknout vstup.

Andrea

Dobrý den, zajímalo by mě jaká je platnost tohoto voucheru. Děkuji

Andrea

Tedy, abych upřesnila svůj dotaz, mám na mysli, do kterého data mohu voucher použít?

Honza

Co takhle se nejdřív podívat a pak se ptát? ;) „Platnost voucheru: od 24. 3. 2011 do 24. 9. 2011“

Luce

Platnost je od 24.3 do 24.9.2011 – viz hlavní stránka…

Lenka

Dobrý den, koupila jsem si voucher a chtěla bych se zeptat, jak je to tam s parkováním? Díky

Eva

Lenko, našla jsem to na stránkách…
Health Club Diplomat pro svoje klienty zajistil parkování přímo v Hotelu Diplomat. Naši klienti tak mohou využívat podzemní garáže, které jsou pod Hotelem Diplomat a to za zvýhodněných podmínek, kdy první hodina je zcela zdarma a každá další započatá hodina je účtována 55,–Kč za hodinu. Vjezd do garáží je mezi budovou Hotelu Diplomat a PPF Gate. .

Lenka

díky :-) já ty stránky šla prozkoumat teprve teď :-D

A

Blbost platit, kdyz se parkrat projedes kolem hotelu tak misto k parkovani najdes, max treba 200metrů na P-6 neni žádná zóna

Barbora

Dobrý den, velmi mě zaujala Vaše nabídka, jen jsem z toho nepochopila, zda-li je po tom privátním 60-ti minutovém spa zdarma i ta sauna a vše ostatní ve welness části a zdali je pobyt v sauně nějak omezen? :)

Slevomat

Barboro, dobrý den. Ano celá veřejná část je poté neomezeně pro vás, tedy i sauna.
http://www.healthclubdiplomat.cz/wellness

Lucas Gabriel

A jak dlouho je pak jeste mozne byt v te verejne casti?

Bára

No nevim no, když tam píšou „neomezeně“ :D

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru