Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

240 Kč za jídlo a pití z nabídky Giraffy – rozvoz jídel, a to v hodnotě 400 Kč. Užijte si odpoledne a večer bez vaření, skvělé jídlo vám přivezeme až domů!

4,3 / 5 --- 137 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Giraffy team

to Vitas: moc se omlouvame, ale to jsme nevedeli ani my, ze kupon dostanete jeste v den trvani akce…

Giraffy team

to Jana: Bohuzel, podminky jsou nastavene tak, ze na jednu objednavku muzete pouzit pouze jeden kupon.

Vitas

Mohli jste na stránku napsat, že voucher platí až od zítra. Dozvěděl jsem se to až když jsem si ho koupil

Jana

Dobry den chci se zeptat, kdyz si rodina koupi 2 vouchery na 2 registrace muzou se oba pouzit zaroven? Dekuji za odpoved

monča

Tak škoda chtěla jsem tu nabídku využít , ale když připočtu peníze za rozvoz tak se mi tá sleva moc nevyplatí spadáme do posledního pásma.

Slevomat

Kamilo, voucher lze získat pouze 1/os.

kamila

A můžu si tedy jednotlivě koupit více voucherů?

Děkuji.
 Kamila

Giraffy team

to Anička: Dobrý den, nezlobte se, ale zní to trochu podivně. Všechny naše saláty i těstoviny mají na webu gramáž, kterou dodržujeme, to si můžete překontrolovat. Dressing dáváme vždy do každého salátu (pokud zákazník nepožaduje salát bez dressingu). Navíc naše saláty nedáváme do kelímků… Nespletla jste si náš s někým? Pokud připravujeme takto velkou objednávku, téměř vždy pak kontaktujeme business zákazníka, aby nám napsal, jak byl s dodávkou spokojený. Žádnou podobnou reakci jsme na náš email nedostali. Pokud máte opravdu tak závažné připomínky, napište nám je prosím na mail info@giraffy.cz a budeme je řešit individuálně.

Giraffy team

to Kamila: Bohužel, akce je nastavená pouze na jeden voucher na jednu registraci.

petr

Co člověk to názor. Já si taky jejich službu vyzkoušel a přišlo mi to velice chutné.
Samozřejmě od rozvozu jídla nemužete čekat chut jak někde ve čtyřhvezdičkové restauraci.
Plní to svůj účel.

Anička

Chtěla bych se podělit o zkušenosti s touto firmou – s kolegy v práci (cca 10 lidí) jsme sivšichni objednali oběd – saláty, těstoviny,… Objednávka to byla kolem 1200,–.. To, co vypadalo na obrázku skvěle bylo ve skutečnosti opakem.. Salát, co se týče velikosti, byl třetinový, bez jakéhokoliv ochucení – ani sůl, ani pepř, ani dressing nebo zálivka.. nic.. jen „suchá“ naházená zelenina do kelímku… Podobné chuti i velikosti byly i ty těstoviny.. takže z mé zkušenosti bych tuto firmu rozhodně nedoporučovala… Nestálo to za nic…

Kamila Hanousková

Dobrý den,
jde koupit i více voucherů? Při zadání nákupu mi to nabízí jen jeden kus.
Děkuji.

Giraffy team

to Lenca: nektere oblasti se prekryvaji, vasim smerem povazujeme za hranici vetsinou dalnici, co je za dalnici, to uz je v oblasti III. Pokud si chcete byt jista, napiste mi prosim ulici a ja se vam podivam na oblast presne.

Giraffy team

to Lukas: zbytek samozrejme muzete doplatit v hotovosti primo poslickovi. Ano, doprava pak bude uctovana podle standardnich pravidel.

Giraffy team

to Jiri: neni to tak, pokud objednate za 400 Kc, povazujeme to za objednavku nad 300 Kc a mate tedy dopravne do Oblasti I zdarma.

Jiri

Dobry den, cetl jsem si podminky rozvozu a chtel bych si ujasnit par veci.

Pro Oblast I je minimální hodnota objednávky 150 Kč, dopravné 30 Kč účtujeme k objednávkám v hodnotě 150–299 Kč. K objednávkám v hodnotě 300 Kč a více dopravné neúčtujeme.

Pokud udelam objednavku za 400kc vyuziji voucher tak budu platit sice 240Kc ale dostanu se zase do sekce ze musim zaplatit dopravne, je to tak ? Nebo se pletu a dopravne nebude uctovano protoze je objednavka za 400Kc ? Je me to hodne nejasne, prave ve firme zvazujeme od kterych dovozcu si budeme objednavat jidlo tak jsme premysleli o nakupu vice voucheru. Pokud ale budeme muset takto platit dopravne kdyz uplatnime voucher tak je tato nabidka bezpredmetna.

Dekuji za odpoved

Lukáš

Dobrý den, když si objednám několik jídel v celkové hodnotě přes 400, mohu použít voucher a zbytek doplatit v hotovosti? Budete potom účtovat dopravu dle standardních pravidel, tedy do zóny II zdarma?

Lenča

Chtělo by to udělat si pořádek v oblastech pro rozvoz, Dolní Heršpice jsou v oblasti II i III, co pro ně tedy platí?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru