Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bavlněná prostěradla na jednolůžko či dvoulůžko

4,5 / 5 Vše za půlku.cz Kyšice  (mapa) 1 203 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Alena Bílá

Bavlněná mohu chápat jako „klasická plátěná“?

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den Aleno,

nene jedná se spíše o úplet, nejpodobnější je to klasickému bavlněnému tričku, pevný a elastický materiál. Oproti klasickým prostěradlům má toto prostěradlo výhodu, že se umí přizpůsobit více rozměrům matrací.

Sona S.

Dobry den,
mam voucher na barvu slonova kost 200×200, ale na vasich strankach uvadite, ze je vyprodano?

VŠE ZA PŮLKU

Vážený zákazníku,


u nás na eshopu to sice chvilku psalo „Vyprodáno“ ale objednávky šly normálně vytvořit. 


Už jsme tento problém opravili a je vše v pořádku.
Alena

Dobrý den, ve vyobrazení máte daleko více barev – konkrétně mě zajímá vínová. Můžete mi prosím napsat, jestli mohu objednat i tuto?

Děkuji za odpověď
Alena

Alena

Dobrý den, ve vyobrazení máte daleko více barev – konkrétně mě zajímá vínová. Můžete mi prosím napsat, jestli mohu objednat i tuto?

Děkuji za odpověď
Alena

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den,

vínovou máme bohužel už pouze ve froté.

Marie

Dobrý den,
v nabídce píšete rozměr 100×200, ale výše v jedné odpovědi máte napsáno "prostěradla mají rozměry 90cm x 200cm, "
Jak to tedy je? mám totiž matrace 100×200

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den,

díky své pružnosti není problém s matracemi o rozměrech 100 × 200.

Martina

Dobry den, zakoupila jsem si voucher, ale v nabidce „vse za pulku“ jsem nenasla rozmer 200×200 levandule. Jak je mozne si prosteradlo objednat? Dekuji

VŠE ZA PŮLKU

Vážený zákazníku,


zřejmě máte otevřené froté, toto je akce na Jersey, takže Vaše zboží naleznete zde:
http://www.vsezapulku.cz/145-bavlnene-prosteradlo-exklusive.html 


děkujeme za dotaz
Jiří Hrubeš

Dobrý den, šlo by to na matraci o rozměrech 90 × 200 cm s výškou 18 cm? Moc děkuji za odpověď.

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den,

neměl by být problém.

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den,

prostěradla mají rozměry 90cm x 200cm, prostěradla jsou hodně pružná, myslíme, že by mohla držet.

Hanka

Dobrý den,
je prostěradlo vhodné pro rozměr matrace 80×200?
 Děkuji

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den,
prostěradla mají rozměry 90cm x 200cm, prostěradla jsou hodně pružná, myslíme, že by mohla držet.

Milena Jašková

Dobrý den, je za stejnou cenu i froté prostěradlo?

VŠE ZA PŮLKU

Vážený zákazníku,

tato akce je určená pro prostěradla Jersey.

Petr K.

Dobrý den, mám matraci 140×200, to mi asi nedoporučíte ani jednu z uvedených variant, nemýlím-li se? :-(

VŠE ZA PŮLKU

Vážený zákazníku,


bohužel tyto rozměry zde na slevomatu nemáme.


děkujeme za dotaz
Jana Šoltová

Koupila jsem si voucher a na Vašich stránkách zjistila, že jde o froté prostěradlo(to nebylo uvedeno) a hlavně, že není 100% bavlněné, jak uvádíte, ale pouze 80% – co je tedy pravda?

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den,

na našich stránkách musíte zvolit produkt Novia Exklusive Jersey, nikoliv froté. Jersey jsou ze 100% bavlny.

Margita Ozaňáková

Dobrý den,
opravdu jsou prostěradla vhodná i pro vysoké matrace? Máme vyšší matraci a je to problém, většina prostěradel se na bocích hrne (prostě nedrží).
Děkuji za odpověď.

VŠE ZA PŮLKU

Vážený zákazníku,


prostěradla jsou určená pro matrace vysoké až 18 cm. 


děkujeme za dotaz
Radka

Dobrý den, cena je stejná za oba rozměry??
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko. Za větší rozměry je cena 299 Kč.

Jirka Novák

Dobrý den,
na stránkách firmy jsou přesně stejné ceny jako na Slevomatu, čili zde se o žádnou slevu právě v souvislosti se Slevomatem nejedná… Nebo se mýlím?

VŠE ZA PŮLKU

Dobrý den,


na našich stránkách je stažená cena speciálně pro zákazníky, kteří si nakoupily slevový kupón v této akci. Pro ostatní platí cena původní – 299,– a 599,–. 


Aby nedošlo k omylu, máme toto napsané v popisu produktu. 


děkujeme za dotaz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru