Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Profesionální tónování autoskel fóliemi Llumar

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Lukas Mohapl

Dobrý den, uvádíte že nabízíte v této akci 4 stupně zatmavení, ze 6 na foto. Mohu vědět které? Na vůz chci dopředu chci 30% a dozadu 15%, je to možné? Děkuji

Jan Jandovský

Dobrý den pane Kováč a panpetrik,
ohledně dotazů si prosím zavolejte na tel. číslo 773 211 273, děkuji

panpetrik

Dobrý den, mám nový vůz škada rapid. Rád bych fólie i na okna řidiče a spolujezdce Nevím však zda je legálně možné a zda je toto v cene voucheru. Děkuji

Peter Kováč

Dobrý den.Chtěl bych polepit okna na mondeu mk3,Kromě čelního skla a předních dveří vše.bude mi stačit voucher nebo je tam doplatek? A ještě bych potřeboval udělat sluneční clonu na čelním skle.

Jan Jandovský

Dobrý den Jano,

ano, na vůz Škoda Octavia Combi je celková cena 3.700,– Kč.

Jan Jandovský

Dobrý den Tomáši,
ano, na předních by tedy neměla být žádná fólie a co se týče vozu Ford Focus Combi od B sloupku, postačí Vám na to slevový voucher.

Jan Jandovský

Dobrý den pane Vazovský,
se svým dotazem se prosím obraťte na tel.:773 211 273
 Děkuji

Jan Jandovský

Dobrý den pane Vostracky,
ano, okna vyndaváme.

Jana

Dobrý den, takže když mám octavii combi, která má 7 oken, tak je cena 3700kč? :-) děkuju

Tomas Verba

Dobrý den, mám Ford Focus II combi a chtěl bych se zeptat na možnost polepení oken v předních dveřích – jaké je maximální povolené zatmavení, pokud okna jsou mírně tónovaná už z výroby? V případně, že by nebyl polem skel možný a nechal bych si polepit skla od B sloupku dál, vztahuje se na to jaká cena? Děkuji

Petr Vazovský

Dobrý den,
Mám na kombíku instalované fólie (5 oken). Jsou tam max 5 měsíců a odloupávají se. Provádíte i odstranění těchto fólii a pak následnou montáž Vámi dodávaných fólií. Jedná se pouze o boční okénka zadních spolujezdců, okénka a okno kufru. Požaduji, aby přes fólie nebylo vidět vůbec dovnitř, protože auto používám jako užitkové. Vyřešíte můj problém?

Vostracky

Dobry den.Pred polepem skla ze dveri vyndavate ?Dekuji.

Jan Jandovský

Dobrý den Marku,

nabízíme typové označení fólie AT 35 GR SR, AT 20, AT 15 a AT 5.

Jan Jandovský

Dobrý den Aleši,

pro pět oken je cena 2.700,– Kč.

Aleš Císař

Dobrý den,chtěl bych polepit VW multivan.Je to pět oken,ani jedno stahovací.Byla by cena těch 2 700kč?
 Děkuji

Marek Němec

Jaký přesný typ fólie v této akci nabízíte? Mohu si vybrat cokoliv z nabídky Llumar?

Jan Jandovský

Dobrý den Stanislave,
ano, vydáváme k foliím certifikáty.

Jan Jandovský

Dobrý den Tomáši,
ano u 5 oken je cena 2.700 Kč a u více jak pěti oken je doplatek 1.000,– Kč na místě.

Jan Jandovský

Dobrý den pane Hrbek,
auto je zde nutné nechat od 8–9 hodin a vyzvedává se cca 17–18 hodin. Kdyby vůz byl dříve hotov, samozřejmě Vám zavoláme.

Stanislav Tatár

Dobrý den,
když mají folie Atest, fólie mají mít i certifikát, který řidič musí vozit s sebou kvůli policii a poté i technické prohlídce. Vydáváte takové certifkáty k foliim?

Tomáš Konečný

Dobrý den,
při tónování pěti skel je cena také 2700 Kč? U combi sedm skel 3700 Kč? Děkuji za odpověď

Zdeněk Hrbek

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak dlouho by trvala montáž?

Jan Jandovský

Dobrý den Milane,

to by samozřejmě šlo, za příplatek Vám můžeme udělat stínící proužek i vyřezat text do folie.

Milan Weisskopf

Dobrý den mám černého peugeotíka 206 CC. Kromě těch tří oken bych chtěl proužek stínící slunku na předním skle cca 15 cm široký za stínítkama a zpětným zrcátkem. šlo by do té folie vyřezat nějaký text?

Jan Jandovský

Dobrý den pane Moudrý,
okna u řidiče a spolujezdce se můžou tónovat pouze v případě, že nemáte již od výroby na oknech zabarvení.

Vojtěch Moudrý

Dobrý den, z popisu chápu, že jsou tónována všechna okna vyjma čelního. Nebudu muset řešit problémy u POLICIE a STK v případě tónování skla u řidiče a spolujezdce? Díky

Jan Jandovský

Dobrý den Petře,
značka fólií je uvedena přímo v názvu slevy velkými černými písmeny, jedná se o fólie značky Llumar.

Jan Jandovský

Dobrý den Lucko, ano, můžete si vybrat ze 4 odstínů.

Petr Bohoněk

Dobrý den, o jakou značku fólií se jedná? Tento údaj je podstatný a měl by zde být uveden. Děkuji.

Lucka

A odstin (ty procenta) je na vyber?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru