Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pouzdra na karty a vizitky s barevným potiskem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Onderková

Dobrý den,budou ještě doplněny varianty,které už nejsou? Jde mi o světle zelenou se sovičkami.Děkuji za odpověď.

Zavodnice.cz

Dobrý den, ano. Během dnešního dne budou pouzdra se sovičkami navýšeny. Děkujeme za dotaz. Tereza Říhová Zavodnice.cz

Jana Bělovská

Dobrý den, nikde nemůžu najít jak dlouho bude nabídka na slevomatu platit. Můžu objednat až příští pátek, tak jestli ještě akce bude. Děkuji Jana

Zavodnice.cz

Dobrý den, příští týden akce ještě poběží. Ale bohužel Vám již nedokážu zaručit, že budou v nabídce všechny varianty a barvy dostupné. Případně ale budou v nabídce jiné motivy. Děkujeme za dotaz. Tereza Říhová Zavodnice.cz

Helča

Též mě zajímá…V obch.podm. e-shopu mají možnost placení hotově na provozovně. poud tady mám platit poštovné nebo zásilovnu, sleva pozbývá smysl…

Zavodnice.cz

Dobrý den, bohužel momentálně není osobní odběr na provozovně možný. Děkujeme za pochopení. Dana Koděrová Závodnice.cz

Kristýna

je možný osobní odběr? Děkuji

Zavodnice.cz

Dobrý den, bohužel momentálně není osobní odběr na provozovně možný. Děkujeme za pochopení. Dana Koděrová Závodnice.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru