Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Sbohem, kazety: Přepis 120minutového videa z VHS na DVD

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Paol'o Frcek

Dobrý den,
bylo by možné převedené video nahrát někam do Cloudu, nebo když Vám do balíku dám flash disk? (zaslal bych Vám kazety kurýrem). Bohužel nemám k dispozici DVD přehrávač.

děkuji
Pavel Frček

Videotech.cz

Dobrý den,
ano DVD vám můžeme zkopírovat na flash disk, ale počítejte s kapacitou 120 min 1 DVD (4.7GB)

Miloslav Pichrt

Dobrý den, chtěl bych převést záznamy z 12 VHS kazet na DVD . Kazety jsou tematicky ve 4 skupinách, chtěl bych mít tyto skupiny oddělené i na DVD. Kazety jsou ale různé stopáže, některé nejsou plné, ale teď už to nezjistím, nemám video. Při převodu bych chtěl dodržet pravidlo, aby DVD jedné skupiny byla nahrávána na plnou kapacitu DVD, pokud se záznamy nevejdou, tak na další DVD. Celkem tedy vzniknou 4 skupiny DVD. Prosím info, jak postupovat při zakoupení voucheru? Bylo by možné přijet k Vám s kazetami na ( i placenou ) konzultaci? Děkuji za odpověď. Miloslav

Videotech.cz

Dobrý den,
nejjednodušší je, když nám zavoláte (224 318 342) nebo se popřípadě u nás zastavíte, abychom to prokonzultovali.
Děkujeme.

Eva

Hezký den, můžu se zeptat, do kdy bude nabídka na webu slevomatu k dispozici? Ptám se proto, že VHS kazety nemám u sebe a nevím přesně počet a délku kazet, tak aby nabídka nevypršela… vím, že platnost voucherů je do 30.9., ale jde mi vysloveně o to, kolik mám času na zakoupení voucherů. Nemůžu to nikde dohledat. Děkuji!

Videotech.cz

Dobrý den,
trvání akce je: 15. 8. 2017 — 15. 9. 2017.

Stanislav

Dobrý den, zakoupil jsem různé vouchery a dle pokynů mám na vašich stránkách vyplnit objednávku, ale bohužel jsem na domovské stránce www.videotech.cz žádný odkaz typu objednávka nenašel, můžete mi nějak pomoci aniž bych vám telefonoval?

Videotech.cz

Dobrý den,
můžete udělat objednávku této položky https://www.videotech.cz/prevodvhs/?cid=1112 kde do poznámky vyplníte čísla voucherů.
Děkujeme.

Jana

Dobrý den, mám 3 kazety VHS (240min,195 m­in,195min),dá­le 8 malých kazet VHS C (6ks po 45 minutách a 2ks po 60minutách), dohromady 1020 minut záznamu, kolik a jaké vouchery si mám zakoupit a pokud mi můžete spočítat cenu i bez voucherů budu ráda. Děkuji za odpověď

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud víte, že jsou tyto kazety plné a nahrány ve formátu SP, je třeba koupit, aby to vyšlo nejlevněji po jednou voucheru pro 1, 3 a 5 kazet za cenu 1217 Kč.
Cena před slevou by byla – 2241 Kč.

Jaroslava Verešová

Na stránkách obchodu máte nabídku na převedení 8 na DVD, ale není tam cena…nebo je to za stejnou cenu jako z VHS? děkuji

Videotech.cz

Dobrý den,
nevím co myslíte „převedení 8 na DVD“ – prosíme o upřesnění.
Děkujeme

Jaroslava Verešová

Dobrý den,
převádíte jen celé kazety, nebo můžu požádat o záznam jen části kazety, např. od 20.minuty do 140.minuty? Díky

Videotech.cz

Dobrý den,
ano, převedeme Vám i požadovanou stopáž.

Monika Miksová

0Kazety jsou : panasonic DV casete, DVM mini, 90lp mode, 60 sp mode , jinak nic jineho tam napsane neni, nevim co by pro vas bylo jako dobra info? :-) dekuji

Videotech.cz

Dobrý den,
ano tyto kazety dokážeme taky převést.

Roman

Dobry den, umite vylepseni zvuku ci obrazu? Dekuji

Videotech.cz

Dobrý den,
zvuk ani obraz nevylepšujeme.

Pavla

Dobrý den, jde převést záznam z pásku, který po vložení do videa skáče? Děkuji

Videotech.cz

Dobrý den, video lze převést, ale kvalita převedeného videa bude stejná jako kvalita videa na kazetě. Takže jestli vám video skáče, tak bude stejně skákat i na převedeném videu.

Magda Šmoková

Když mam kazetu 180 min. Mám si koupit kolik kuchařů a chtěla bych to na flash disk

Videotech.cz

Dobrý den,
v tom případě 2 vouchery. Kazety převedeme nejdříve na DVD a potom je můžeme zkopírovat na flash disk.
Děkujeme.

Monika Miksová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli náhodou také neděláte přepis z malé kazetky z kamery na DVD? moc děkuji

Videotech.cz

Dobrý den,
jaké označení tyto kazety mají?
Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru