Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Srpnová dovolená v Krkonoších pro 3člennou rodinu s jídlem i animacemi

4,6 / 5 Star Hotels*** Benecko Benecko (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Elen

Dobry den, mate jeste volno pro 2 dospele a dve deti ( 6,5 a 2,5) ? Dekuji

Star Hotels*** Benecko

Dobrý den, ano ještě nějaké volné termíny jsou, ale nevím na jaké o jaký termín a na jak dlouho – vouchery jsou na 3, 5 nebo 7 nocí. Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktuje mě telefonicky nebo e-mailem. S pozdravem Daniela Růžičková

Simona

Dobrý den, máte prosím volno pro 2 dospělé a 2 děti, obě 11 let v termínu od 26.8. do 2.9. Děkuji Přindová

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, děkuji za zájem o ubytování v našem hotelu. Mohu Vám nabídnout čtyřlůžkový pokoj od 27.8. nebo od 30.8.2017. Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktuje mě telefonicky nebo e-mailem. S pozdravem Daniela Růžičková

Jiří Pučálka

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda-li byste měli volný pokoj pro 2 dospělé a 1 dítě ( 9 let) v termínu 17.8. – 20.8.

Děkuji Pučálka

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, bohužel od 17.8. nemáme volné pokoje, máme poslední volný pokoj od 18.8. (ten je ale bez balkonu), další volné pokoje jsou od 19.8.2017. Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktuje mě telefonicky nebo e-mailem. S pozdravem Daniela Růžičková

Martina Papoušková

Dobrý den. Máte prosím volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti 8 let v období od 19. 8. do 27. 8.? 3 a více nocí dle nabízeného balíčku. Děkuji. Papoušková

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, ano v tomto termínu máme volno.. Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktuje mě telefonicky nebo e-mailem. S pozdravem Daniela Růžičková

michal

Dobrý den, máte volný pokoj termín 25.8.-27.8.?děkuji

Hotely Stars Benecko

Dobrý den, ano v tomto termínu máme volno, ale balíček je na 3 noci, termín by tedy 25.-28.8. nebo 24.-27.8.2017. Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktuje mě telefonicky nebo e-mailem. S pozdravem Daniela Růžičková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru