Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Od sushimistrů na váš stůl: set s tuňákem, lososem i krevetami pro 2 osoby

4,8 / 5 ZEKE – Sushi bar Plzeň  (mapa) 84 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Častý dotaz
Lucie

Dobrý den,
ať počítám, jak počítám, žádné slevy jsem se nedopočítala. Při nahlédnutí do Vašeho jídelního lístku jsem za uvedená jídla cca na ceně voucheru.

6 ks tuňáková rolka 150,–
6 ks Oshinko 95,–
6 ks Sake maki 120,–
6 ks Abi ten maki 240,–
8 ks Aburi (jedinou tuto položku jsem nenašla, ale věřím, že cca v hodnotě 295,– bude)

⇒ tím jsme na částce 900. Kolikapro­centní slevu nabízíte? Nebo je to snad 2× větší rolka než obvykle děláte? :) :)

ZEKE – Sushi bar

Dobrý den, cena celého setu je 1099,–Kč. Cena pro zákazníky slevomatu je 899,–Kč. Zakoupením tohoto setu ušetříte 200,–Kč. Tento set opakuji nemáme ve stálém jídelním lístku, ale byl speciálně navržen pro firmu slevomat.

Š.

Dle mého názoru opět klamavá reklama na zákazníky a výmluva na ,,speciální menu Slevomatu,, je pouhá kachna, jak vydělat více peněz a neposkytnout pořádnou slevu. 200 CZK je opravdu ubohých v již tak předražené restauraci. Navíc kvalita a služby personálu mně po několika návštěvách daly jasně najevo, proč chodit jinam…

ZEKE – Sushi bar

Dobrý den, dle našeho názoru je sleva 200,–kč dostatečná. Jedná se o nabídku speciálně připravenou pro firmu slevomat.Pokud ji nechcete využít nemusíte. Kvalita personálu je ve skvělé kondici a ceny? Absolutně čerstvé suroviny bohužel stojí více než mražené produkty či polotovary v jiných restauracích. Hezký den.

Monika Panochova

Omlouvám se ,ale ani mě to nepřijde výhodné.Zeke znám je to tam super ale tahle nabídka to je opravdu mimo…spíš mi to přijde jako reklama.

ZEKE – Sushi bar

Dobrý den, sleva na setu je 200,–Kč. Pokud slevu nechcete využít, můžete zabrousit do naší restaurace bez slevy :)

Pavel Hoffmann

Dobrý den, není mi jasné co myslíte odpovědí, že set obsahuje „víc doplňků“. Proč tyto doplňky nejsou uvedeny v soupisu? Když si jednotlivé produkty zakoupím jednotlivě, tak se dostávám na částku 950 korun a sleva mi tedy vychází na přibližně 50 korun. Protiváhou této slevy je nutnost rezervace dva dny předem a nemožnost si jídlo odnést s sebou. Výhodnost této nabídky je na zvážení každého.

ZEKE – Sushi bar

Dobrý den, cena celého setu je 1099,–Kč. Cena pro zákazníky slevomatu je 899,–Kč. Zakoupením tohoto setu ušetříte 200,–Kč. Tento set opakuji nemáme ve stálém jídelním lístku, ale byl speciálně navržen pro firmu slevomat.

Charlotte

Dobrý den,
po součtu cen v jídelním lístku na vašich stránkách mi vyšla částka 895 Kč.
Dělám někde chybu?

ZEKE – Sushi bar

Dobrý den, tato nabídka není v našem stálém jidelnim lístku.Set je určen exkluzivně pro zákazníky slevomatu.V tomto setu je víc doplňků.

Klara

Dobry den, byl by problem vzit si s sebou 4 mesicni miminko? Neni kdo by ho hlidal..

ZEKE – Sushi bar

Dobrý den, žádný problém :) děti i pejsci jsou u nás vítáni. Těšíme se na Vaši návštěvu a miminko šup s sebou :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru