Nabídku Vyhlazení vrásek s pomocí frakční radiofrekvencí mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyhlazení vrásek s pomocí frakční radiofrekvencí

4,3 / 5 Mediswiss clinic Brno - Střed  (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie Pečinková

Dobrý den,

je možné použít vocher i na odstranění jizvičky (malá vpadlá jizvička po úrazu na nose)?

Děkuji

Lucie Pečinková

Mediswiss clinic

Dobrý den, frakční radiofrekvence pomáhá také při odstraňování jizev. Přeji hezký den, Kamila Tomová

Barbora Duchoňová

Dobrý den,
mám v úmyslu zakoupit voucher, zahrnuje také možnost vyhlazení vrásek i v obličeji? Ve vaší nabídce tato eventualita chybí. Děkuji za odpověď.

Mediswiss clinic

Dobrý den,
děkujeme za upozornění, máte pravdu, obličej v nabídce není a samozřejmě do nabídky patří.
Přeji hezký den, Kamila Tomová

Lenka

Dobrý den,
je tato metoda vhodná i pro mě, když je mi 29, ale mám na můj vkus dost vyditelné vrásky na čele?
 Díky

Mediswiss clinic

Dobrý den, ve Vašem věku je vhodná i neinvazivní metoda. Samozřejmě účinnost se zvyšuje, pokud pokud mikrojehličky u invazivní metody aplikují RF tepelnou energii přímo do dermisu. Přeji hezký den,Kamila Tomová

Zdeňka Šteifová

Dobrý den,prosím vás,jedna se o ošetření pomocí mikrojehliček? Dě­kuji

Mediswiss clinic

Dobrý den, tato akce je neinvazivní, tedy s nástavcem bez mikrojehliček. Invazivní metodu pomocí mikojehliček ovšem v naší nabídce máme také.
Přeji hezký den,Kamila Tomová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru