Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvrzené sklo pro více jak 170 typů telefonů + protiskluzová podložka

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

H. Malá

Dobrý den, prosím o radu, zda mi bude na můj iPhone SE pasovat některé z Vámi nabízených iPhone skel? Děkuji!

AZ-Mobily

Dobrý den, díky technickým chybám bude akce nahrazena novou, kde již naleznete požadovanou variantu. Sledujte prosím naše nabídky.
Díky

J. Hájek

Nicol S.

Dobrý den.

Prosim, poraďte mi, mám mobil Xiaomi redmi note 4 global.
Mate v nabídce Tvrzene sklo pro Xiaomi Redmi note, ale ani u jednoho ne global verze…

Dekuji.

AZ-Mobily

Dobrý den, Sada bude pasovat. Mám stejný telefon a také sklo používám.

J. Hájek

Jiří

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda ochranné sklo v případě telefonu iPhone 7 Plus překrývá (chrání) dotykový Home Button nebo zda je otvor pro Home Button vyříznutý okolo tlačítka.
Děkuji za případnou zpětnou vazbu.

AZ-Mobily

Dobrý den,

je vyříznutý, jinak by nebylo možné tlačítko zmáčnout a ověřit ID.

J. Hájek

Jarka S.

Dobrý den, obal ani sklo nesedí na můj telefon, je možné jej vrátit?

AZ-Mobily

Dobrý den,

samozřejmě, kontaktujte nás prosím mailem na info@az-mobily.cz

Díky

J. Hájek

Daša

Dobrý den.tvrzené sklo pre huawei nova smart nemáte?

AZ-Mobily

Dobrý den, připravujeme do další akce na Září. Díky J.Hájek Az-Mobily

Štěpánka

Dobrý den, mám telefon samsung galaxy s7 a chtěla jsem se zeptat, zda sklíčko opravdu dobře sedí na displeji. Již jsem vyzkoušela dvě různé značky a ani jedna pořádně neseděla, i když psali, že je to original na s7. Telefon má (i když není edge) mírně zaoblený displej a u prvního sklíčka, bylo sklíčko rovné, tedy na obou krajích displeje nepřilnulo a později mírně křuplo. Druhé sklíčko od jiné značky také vyrobené „prý“ na mírů s7, tak na obou stranách chyběly minimálně 4 mm – tedy bylo menší než displej, což je dost velký kus nechráněného displeje, kde ani nemluvím o tom, že by bylo stížené ovládání displeje a špatný dotyk. Proto se raději ptám, zda bude sklíčko opravdu na telefon pasovat a nemusela opět řešit reklamaci. Děkuji za odpověď :)

AZ-Mobily

Dobrý den,

toto sklo zakrává pouze rovnou část LCD, takže nezakrývá celou plochu. Zřejmě sháníte sklo Full Body (včetně zakřivení), které bychom chtěli po prázdninách zařadit do naší akce.

J. Hájek

Ivona Račická

Dobrý den, v nabídce máte dbva odkazy na sklo pro telefon Xiaomi Redmi Note 4, je mezi němi nějaký rozdíl? A jelikož jsme antitalent na vše ještě dotaz, zda to padne na telefon Xiaomi Redmi Note 4, CZ LTE – 64GB, zlatá :D
Díky moc za Vaši odpověď.

AZ-Mobily

Dobrý den,
dvě nabídky jsou tam evidentně omylem, shodou okolností vlastním stejný typ telefonu jen s 32GB pamětí a sklo mám nalepené, tudíž Vám bude bez problémů pasovat.
S pozdravem
Jan Hájek
AZ-Mobily

Petr Škultéty

Dobrý den. Sklo na telefon Redmi note 4 Global Version ?

AZ-Mobily

Dobrý den,
Sklo je v nabídce jako Xiaomi Redmi Note 4, jsou tam dvě totožné nabídky, pravděpodobně nedopatřením.
Můžete tudíž zakoupit.
S pozdravem
Jan Hájek
AZ-Mobily

Andrea Janíčková

Dobrý den, prosím máte sklo pro Huawei p7

AZ-Mobily

Dobrý den,
toto sklo není bohužel zatím v nabídce.
Děkuji
J.Hájek
AZ-Mobily

Tomáš Hadáček

Máte v nabídce tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4X?

AZ-Mobily

Dobrý den,
připravujeme do další akce na Září.
Díky
J.Hájek
Az-Mobily

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru