Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sushi sety s lososem, avokádem i krevetou a úhořem

4,8 / 5 Sushi-Miomi Zlín  (mapa) 1 055 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Hradil

Dobrý den
dnes jsem provedl platbu kartou koncové číslo č. 2799 na slevu Sushi sety s lososem, avokádem i krevetou a úhořem. Bohužel mi nepřišel na e mail voucher.

Slevomat.cz

Dobrý den,

vidím, že k nám platba v pořádku dorazila a voucher jsem Vám zaslala na email, svůj poukaz nejdete i v sekci mé nákupy. Přeji hezký den, Domča

Matej Novota

Dobry den. Nebudete nahodou predlzovat platnost vouchrov – bohuzial budeme v Zline az koncom septembra a ponuku by sme urcite vyuzili.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Matěji,

platnost voucheru je pouze do 8.9. Pokud byste měl zájem o budoucí podobné nabídky, můžete si u podniku Sushi-Miomi nastavit zasílání upozornění na podobné akce.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Aneta Kleinová

Dobrý den,
Tento nabídka mi nejde zaplatit kreditní kartou. Zkoušela jsem již 2 různé karty i 2 různé pc a stále nelze zaplatit.

Slevomat.cz

Dobrý den, moc mě to mrzí, takto na dálku bohužel nevím, kde je chyba. Pokud Vám mohu poradit, tak je možné zaplatit například převodem nebo hotově na pobočce MONETA. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru