Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Non-stop krásná: permanentní make-up obočí, očních linek nebo rtů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tereza

Dobrý den,
Nemám skoro žádné obočí. Padá mi, jelikož mám stitnou žlázu a nevypada to přirozené. Každé ráno si jej musím malovat. Jaké tetování obočí byste mi doporucila? Děkuji

Jarka MARŠÁLKOVÁ

Dobrý den,prosím mám obočí husté a docela pěkné,ale krátké už mi neroste,dalo by se jen,vláskováním, udělat ty konce???za menší peníz??? ne celé.děkuji MARŠÁLKOVÁ

Studio Amon

Dobrý den. Akce je daná na celkové obočí a s cenou se nedá pohybovat. S pozdravem Studio Amon

Michaela

Dobrý den,chtěla bych si tetovat obočí,mám dost husté.Nevim co bych si mela.Objednat­.Děkuji Holubova

Studio Amon

Dobrý den. Doporučila bych 3D vláskování. S pozdravem Studio Amon

martina

Dobrý den,
Je v ceně alespoň jedna korekce?

Studio Amon

Dobrý dne. V ceně neni korekce. S pozdravem Studio Amon

Ivana

Dobrý den,přijela mi sestra z Německa a rádi bychom si obnovily obočí a linky tetované asi před 3 rokama. Sestra tu bude týden,nenašel by se nějaký volný termín…?

Studio Amon

Dobrý den. Zavolejte si osobnĕ naší kosmetičce. Zda najde volný termin na přišti týden vám zodpoví jen ona. Tel. kontakt 607075678. Stu­dio Amon

Alena Vacardova

Mam tetovane oboci pred deseti lety muzu opravu dekuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru