Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotek vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Ostrava  (mapa) 2 209 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Alena Sýkorová

Dobrý den. Dnes jsem platila voucher, chci se zeptat, kdy mi voucher dojde? Dnes mi to tady píše, ze jsem nabídku propásla, ale uplatnila jsem kredit na slevomatu a dnes zaplatila. Dojde mi voucher? Děkuji a hezký večer.

Slevomat.cz

Dobrý den,

vidím, že platba k nám v pořádku dorazila. Vaše vouchery jsou již aktivní v sekci mé nákupy. Přeji hezký den, Domča

Petra

Dobrý den,
minulý rok jsem tuto nabídku využila a domluvila se na úpravě – vyvolali jste mi 50 fotek velikosti 10×15 a 2 ve velikosti 30×40, bylo by to možné i letos? Děkuji za odpověď :)

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, vyjdeme Vám vstříc, jen prosím o zadání objednávky mimo posledních 10 dní platnosti voucherů, v tuto dobu je spousty zakázek, které musíme zpracovat. R. Beranová

Hanka

Dobrý den,
když si zakoupím 3 vouchery ve velikosti 13X18 a další 3vouchery ve velikosti 10X15. Zaplatím 2krát manipulační poplatek 39kč a taky 2krát poštovné na zásilkovně za 49kč? nebo mi můžete udělat jeden velký balíček? Děkuji Hanka

Lagoon Foto

Dobrý den, poud nahrajete všechna data do jedné objednávky, budete platit poplatky jen 1×. Poplatky se platí z množství onjednávek. R.Beranová

Marie Smrčková

Dobrý den dá se udělat třeba půl objednávky v jednom rozměru a druhá v jiném rozměru?a zasilkovna je přepravní služba nebo??? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, pokud myslíte rozměry 9×13 a 10×15 – ano, lze kombinovat. Zásilkovna je systém výdejních míst, více info najdete na www.zasilkovna.cz R.Beranová

ema ema

Dobry den, mam doma velke mnozstvi diapozitivu z detstvi, je mozne vyvolani takovychto fotek a je tam priplatek? Dekuji za odpoved a preji pekny den

Lagoon Foto

Dobrý den, je mi líto, ale nabídka se vztahuje na digitální data. Pokud byste ale měla diapozitivy digitalizované v jpg a zaslala je přes fotosběrnu, fotografie z nich v rámci voucheru zhotovíme. Pokud máte zájem o digitalizaci diapozitivů, kontaktujte mě na beranova@lagoonfoto.cz nebo se informujte na našich prodejnách, tuto službu děláme. R. Beranová

Barbora Křapová

Dobrý den, zajímá mě, kolik korun činí poštovné?

Slevomat.cz

Dobrý den,

DORUČENÍ:
Osobní odběr
Zdarma (7 dní)
Zásilkovna
49 Kč (7 dní)
Zásilkovna – dobírka
79 Kč (7 dní)
GLS
90 Kč (7 dní)
GLS – dobírka
120 Kč (7 dní)

přeji hezký den, Domča :-)

Veronika Krejsová

Dobrý den,
koupila jsem si dva vouchery, ale omylem jsem se během objednávky překlikla (místo rozměru 9×13 jsem odklikla 10×15).
Chtěla bych se tedy zeptat, jestli by bylo by možné během objednávky změnit rozměry fotografií?
Děkuji, Veronika

Lagoon Foto

Dobrý den, pokud není zakázka odeslaná, lze změnit rozměr přímo v objednávce v kroku 2. Pokud jste již zakázku odeslala, kontaktujte mně, prosím na beranova@lagoonfoto.cz nebo 603150915, pokud není zakázka zpracovaná, rozměr změníme, není problém. R. Beranová

Eva Bart

Dobrý den,
mám fotky od kamarádů přeposlané např. přes facebook nebo přes whatsupp a mají velikost jen kolem 200kb, chci se tedy zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s takovými fotkami, zda vypadají po vytisknutí dobře? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, na fotografiích s tímto rozlišením budou zřejmě viditelné pixely, doporučujeme velikost 1MG. Zákazníci samozřejmě posílají menší data a zhodnocení takové kvality je spíše ale subjektivní. R. Beranová

Marie Lipertová

Dobrý den, je možnost zaslat fotografie i do zasilkovny v Českých Budějovicích či Českém Krumlově? Nemůžu nikde najít seznam zasilkoven.
 Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, seznam Zásilkoven se zobrazí v objednávce dopravy – krok 4 objednávky – zvolíte doprava Zásilkovna a rozbalí se abecední seznam, kliknete na konkrétní místo. Seznam výdejních míst je také na www.zasilkovna.cz. R. Beranová

Lagoon Foto

Dobrý den, seznam výdejních míst Zásilkovny je na www.zasilkovna.cz V Českých Budějovicích i Krumlově je více výdejních míst. Pokud zadáváte objednávku, v kroku 4 zvolíte doprava Zásilkovna a následně se zobrazí rolovací menu s výdejními místy, kliknete na Vaše vybrané a zakazku dokončíte. R. Beranová

Agata Koci

Dobrý den, nevidím platnost nabídky, jak dlouho ještě bude na slevomatu. Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, nabídka bude brzy končit, platnost voucherů je do konce září 2017. R. Beranová

Jitka Vodová

Dobrý den, dají se snímky stáhnout i přímo na provozovně nebo se musí jen poslat ?Děkuji V.

Lagoon Foto

Dobrý den, preferujeme zaslání dat přes naši fotosběrnu na www.lagoonfoto,cz. Lze po dohodě přinést data na USB na prodejnu a kolegové data odešlou na centrální zpracování do Vsetína. R. Beranová

Martin

Dobrý den,
při objednání dvou voucherů předpokládám jen jedno poštovné a jeden manipulační poplatek – je to správně?
Děkuji za odpověď

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, poplatky se platí z množství objednávek, pokud je vše v jedné objednávce, poplatky se hradí 1×. R. Beranová

Jana Šretrová

Dobrý den, vyvoláte fotky i z digitalizo­vaných diapozitivů? Nejsou moc kvalitní. Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, zašlete jeden snímek – data – na můj e-mail beranova@lagoonfoto.cz. Technici rozhodnou, zdali naše technologie nám dovolí zhotovit fotografie z takových dat, já předpokládám, že to lze. R. Beranová

Renáta Polomská

Dobrý den,

fotografie jsou lesklé nebo matné?

Děkuji.

Slevomat.cz

Hezký den,
můžete si sama vybrat, jestli budou fotografie lesklé nebo matné. Viz. „Jak objednat zboží“ krok č. 2. :)
S pozdravem Nicola, Slevomat.cz

Hanka

Dobrý den, ráda bych se zeptala na úpravu fotek. Pokud zvolím variantu bez ořezu – znamená to, že foto bude zachováno celé a případně budou bílé okraje? Nerada bych aby foto bylo na celé ploše, a chyběla například půlka hlavy. Děkuji za vaší odpověď.

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, je to tak jak píšete. Plný formát = bílá v okrajích = bez ořezu. Pokud však máte data v ideálním poměru stran 2:3 což odpovídá rozměru 10×15, na fotografii bude vše bez bílých pruhů a bez ořezu. R. Beranová

Terresa Myšičkova

Dobry den, jde zde nejaka doba do kdy se musi voucher pouzit ? Dekuji, Tereza

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo,

ano voucher je nutné použít nejpozději do 30.9.2017.

Baru ze Slevomatu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru