Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Budapešť: hotel přímo v centru, snídaně a ubytování pro 2 děti do 12 let zdarma

4,1 / 5 Online Media Zrt. Budapešť - Maďarsko (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dana Žáčková

A jak je to s dopravou?

Online Media Zrt.

Před koupí voucheru se v hotelu zeptejte na volné termíny na e-mailu reservation@kingshotel.hu či telefonu (+36 1) 352–7675.

Ondřej

Dobrý den,
chtěl jsem se zepzat zda máte ještě volný pokoj v termínu 1.9.-3.9. pro dvě osoby? Děkuji

Online Media Zrt.

Dobrý den, kontaktujte prosím přímo hotel.

Jiří Picálek

Dobrý den rád bych se zeptal jestli se dá navíc dokoupit přistýlka a pokud ano tak za kolik. Zajímalo by mě jestli je možno vzít jedno dítě do 12 let zdarma bez nároku na lůžko a druhé na přistýlce se snídaní. Taktéž by mě zajímalo jestli je volný termín od 25 do 27.8 děkuji

Online Media Zrt.

Dobrý den, kontaktujte prosím přímo hotel.

Panterka Pinky

Dobrý den, kolik platí děti 12+14 let. děkuji

Online Media Zrt.

Dobrý den, kontaktujte prosím přímo hotel.

Jana Kalinová

Dobrý den, mám dvě děti – z toho je jedno mimino. Je možné domluvit dětskou postýlku – popřípadě si vzít vlastní ? A druhému dítěti jsou tři. Doplácí se něco za stravu ? Děkuji

Online Media Zrt.

Dobrý den, kontaktujte prosím přímo hotel.

Jana Vojířová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zatím nezávazně, zda je volný termín od 22.9.-24.9.? Děkuji za odpověď. Hezký den. Jana Vojířová

Online Media Zrt.

Před koupí voucheru se v hotelu zeptejte na volné termíny na e-mailu reservation@kingshotel.hu či telefonu (+36 1) 352–7675.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru