Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Nejoblíbenější fotokniha s pevnou šitou vazbou – A4, 72 stran

4,8 / 5 AZ FOTO (3 pobočky) Brno  (mapa) 760 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lucie Trejbalová

Dobry den, budete jeste akci opakovat? Prijde mi zbytečně platit postovne..pokud si knihu muzu vyzvednout osobně.hezky den Trejbalova

AZ FOTO

Dobrý den Lucie, opakování akce určitě bude, ale termín zatím neznáme. Děkujeme

Renata

Dobrý den, chci objednat 2 fotoknihy se zasláním najednou. Na Slevomatu se mi však již ukazuje kniha bez poštovného jako neaktivní. Znamená to pro mě, že musím koupit obě knihy s poštovným? A ještě jeden dotaz – stáhla jsem si váš program k tvorbě fotoknihy a jen pro ujištění, je to kniha s rozměry 22×29 cm (snad si to dobře pamatuji 😊) a jen přidám stránky na počet 72?

AZ FOTO

Dobrý den Renato, akce je již vyprodaná a nyní jsou pouze vouchery s dopravou. Kniha to je 22×29 a stránky můžete mít v rozsahu 32–72. Děkujeme.

Hana T.

Dobrý den, chci se zeptat, jak vložím černobílé tištěné fotografie, formou naskenování?, dě­kuji

AZ FOTO

Dobrý den Hano, fotografie je potřeba nejdříve naskenovat a potom vložíte stejně jako fotku z digitálního fotoaprátu. Více o skenování naleznete zde http://www.azfoto.cz/sluzby/skenovani Děkujeme

Kateřina Volná

Dobrý den, když při vytváření fotoknihy umístím jednu velkou fotku přes celou dvoustránku, bude uprostřed fotka viditelně přerušena? Ve foto makeru je totiž ohraničen technický prostor.

Děkuji, Volná

AZ FOTO

Dobrý den Kateřino, fotografie bude uprostřed opticky nepatrně přerušena, protože vazba nelze otevřít úplně do roviny. Technologický prostor zde naznačuje místo, kde je již list po otevření knihy celkem rovný a umožňuje vložení textu a obrázku. Děkujeme.

Lida

Dobry den, do kdy musim poslat nejpozdeji data, abych mohla osobne vyzvednout 28.8.Dekuji.

AZ FOTO

Dobrý den Lído, termín výroby je 7 pracovních dní (pro odběr 28.8. byl termín objednání 17.8.) Lze objednat expresní zpracování s doplatkem 250,– Kč – 3dny pro osobní odběr v Brně (objednat do 23.8.) nebo 4dny pro osobní odběr v Praze (objednat do 22.8.) Informace naleznete zde: http://www.azfoto.cz/sluzby/fotokniha Děkujeme.

Pavla

Dobrý den, je možné barevně potisknout i samotný povrch desek, ideálně nějakou fotografií? Děkuji za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Pavlo, desky jsou včetně libovolného potisku včetně volitelného textu na hřbetu. Děkujeme

Zuzana Mullerova

Dobrý den,
nikde jsem nedohledala možnou gramáž papíru, na který tisknete. Eventuelně zda máte i více druhů tvrdosti papírů, neboť klasický papír co má 125g/m2 mě osobně přijde měkký, aby se pak stránky rychle neponičili. Máme zájem o velikost A4

Děkuji za doplňující informace

AZ FOTO

Dobrý den Zuzano, tisk této fotoknihy je na lesklý křídový papír XEROX 120g. Děkujeme

Eva

Dobrý den,
když je platnost nabídky do 30.9.2017, znamená to, že do té doby musím voucher pouze zakoupit, nebo už i objednat hotovou fotoknihu?
děkuji za info:-)

AZ FOTO

Dobrý den Evo, do 30.9.2017 musíte voucher již uplatnit (objednat knihu). Děkujeme

Hanka

Dobry den, vytvorila jsem fotoknihu a kdyz se na to koukam jakoby na nahled , tak ty fotky v mensim provedeni jsou kostickovane, mazle, pritom mi to nepsalo chybu a kdyz psalo, menila jsem fotku . Spravi se to pak nejak treba? Dekuji

AZ FOTO

Dobrý den Hanko, aplikace na zákaznické straně pracuje pouze s náhledy fotografií, aby s programem bylo možné pracovat i na běžném počítači. Tisková data jsou až u nás připravována z plných dat. Takže pokud jste vložila fotografie v dobrém rozlišení, nemusíte se obávat „kostičkování“ fotografií. Děkujeme

Jitka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá vyhotovení 2 fotoknih? Pokud bych zítra odeslala objednávku, bylo by možné vyzvednout ve čtvrtek fotoknihy v Praze? Předem děkuji za odpověď

AZ FOTO

Dobrý den Jitko, výroba knih trvá 7 pracovních dní. Při expresním zpracování je termín s osobním odběrem v Praze 4dny. Informace nalezene zde: http://www.azfoto.cz/sluzby/fotokniha Děkujeme

Blanka

Dobrý den, pokud chci 3 různé knihy poslat na jednu adresu. Mám objednat 1 ks s doručením a 2 ks bez doručení, budou pak knihy poslané v jednom balíčku?

AZ FOTO

Dobrý den Blanko, všechny knihy objednejte s doručením. Je ale nutné připsat do poznámky v každé objednávce požadavek na sloučení objednávek a kolik bude celkem knih. Děkujeme.

Kristýna

Dobrý den, pro jistotu se zeptám. Voucher se vstahuje na těch 72 stránek nebo pouze na 32 a do těch 72 už si každou stránku připlácím? Děkuji za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Kristýno, voucher se vztahuje na knížku 22×29 – 72stránek. Děkujeme

Simona

Dobrý den, jsem zde začátečník, tak mam asi poněkud hloupý dotaz. Už jsem si stáhla program na fotoknihu od az foto a co dál musím si zde prvně objednat voucher a pak mi bude povoleno udělat si svoji fotoknihu? A je možné ji zaplatit až při převzetí, nebo je nutné zaslat peníze přes učet? Děkuji za odpověď Simona

AZ FOTO

Dobrý den Simono, nejprve si musíte zakoupit voucher, který potom vložíte do poznámky v objednávce fotoknihy. Při převzetí lze platit pouze běžné objednávky bez voucheru. Děkujeme

Mirka

Dobrý den,
můžu u fotoknihy zvolit orientaci na výšku i na šířku?nebo je jen možnost na výšku?Děkuji Mirka

AZ FOTO

Dobrý den Mirko, akční nabídka se týká pouze fotoknihy v pevné vazbě na výšku. Knihy na šířku samozřejmě také vyrábíme. Kompletní nabídku naleznete zde http://www.azfoto.cz/sluzby/fotokniha Děkujeme.

Petr Hubáček MUDr. soukromá gyn. ordinace

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by šlo nějak udělat nechat zhotovit s vouchery 10 stejných fotoknih ( náš sbor se zúčastnil již počtvrté jako spoluúčinkující na operních představeních ) a každý z účinkujících by rád měl vzpomínku ve formě fotoknihy a běžná cena kolem 1000 Kč je pro mnohé z nás důchodců relativně vysoká.. A navíc jeden exemplář do archivu již 45 let existujícího sboru.. Poraďte, pomozte, prosím. Děkuji Dr.Hubáček Teplice

AZ FOTO

Dobrý den Petře, stačí jen při dokončení objednávky knížek zadat požadovaný počet. Pokud by jste si nevěděl rady, můžete nás kontaktovat na telefonu 542 218 064 nebo na libovolné prodejně http://www.azfoto.cz/prodejny
Děkujeme

Petr Hubáček MUDr. soukromá gyn. ordinace

Díky za odpověď, jsem asi pomalejší v myšlení. Znamená to, že na 1 voucher mohu objednat 10 stejných fotoknih nebo mám obstarat 2 vouchery ( píše se, že na 1 voucher maximálně 5 knih.. ) nebo jich mám mít deset a opakovaně tu samou knihu objednat na každý z nich ? Jsem již starší a pokud není vše definováno zcela pregnantně ( a jedná se přitom samozřejmě i o finanční náklady ) mnohdy se nedokáži rozhodnout, neb jsem se mnohokrát „spálil“. Proto prosím o detailnější odpověď. Děkuji Petr

AZ FOTO

Dobrý den Petře, 1voucher=1kniha. Jestli požadujete stejnou knihu 10×, kupte si 10voucherů a při objednání knihy zadáte počet kopií 10 a všechny vouchery vepíšete do poznámky v objednávce. Pokud by jste si nevěděl rady, můžete nás kontaktovat na telefonu 542 218 064 nebo na libovolné prodejně http://www.azfoto.cz/prodejny Děkujeme

petr

Díky, tak jsem to pochopil. Ale: v nabídce máte v záhlaví :1 osoba, max. 5 voucherů.
Mám to tedy ignorovat a zaplatit rovnou 5 voucherů, nebo podvádět a druhý den po zakoupení 5 voucherů zakoupit dalších 5 ? A při zadávání objednávky objednat 10 kusů fotoknihy s čísly těch voucherů jak píšete. Omlouvám se, ale přesnost a poctivost jsou základem všeho. A ui nás v republice dvojnásob…
Děkuji Petr
To je totiž přesně to, o čem jsem psal. Nedokonalé resp. ne 100% exaktní odpovědi…
Doufám, že to je poslední můj dotaz

Eva

Dobrý den, funguje program i na .Mac a mohu knihu vyzvednout dříve než za 7 dnů? Díky, klidně připlatím

AZ FOTO

Dobrý den Evo,

program funguje bohužel pouze na Windows. Fotokniha lze objednat expresně s příplatkem 250Kč, termín vyzvednutí je dle způsobu odběru 3 nebo 4 dny. Více informací naleznete na našem webu http://www.azfoto.cz/sluzby/fotokniha .

Děkujeme

Lucie

Dobry den,nesla by prodlouzit platnost voucheru?deku­ju Lucka

AZ FOTO

Dobrý den Lucie,

možné to je, v případě prodloužení musíte postupovat následovně:
 

  • na email foto@azfoto.cz pošlete číslo voucheru se žádostí o prodloužení

  • při následném objednávání fotoknihy napíšete do poznámky že jste (ideálně napsat datum) žádala o prodloužení platnosti voucheru

Děkujeme
Lucie Liskova

Dobry den,lze vytvorit mene jak 72 stran? Nebo pocet stran musi byt presny? Dekuji.

AZ FOTO

Dobrý den Lucie,

fotokniha má 34 až 72 stran. Strany lze přidávat po 2 listech a můžete objednat libovolný počet.

Děkujeme

Pavla

Dobrý den, chtěla bych si zakoupit 4× voucher- budou to stejné 4 knihy- jenom kopie. Jak to mám udělat? Mám si koupit jednu knihu i s doručením, a zbylé 3 knihy osobně? Pošlete všechny 4 knihy naráz? Když máte psané 3 knihy za jedno poštovné, děkuji.

AZ FOTO

Dobrý den Pavlo,
na jedno poštovné posíláme opravdu pouze 3 knihy, to znamená že musíte zakoupit 2× s poštovným a 2× bez. Pošleme Vám to ve větším balíku nebo ve dvou standardních.
Děkujeme

Lucie Rakušanová

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli osobní odběr je možný pouze v Praze a Brně. Já jsem z Mladé Boleslavi a AZ FOTO mám kousek od sebe. Že bych si zásilku vyzvedla osobně tam.
 Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den Lucie,

v Mladé Boleslavi pobočku nemáme. Vy máte namysli AZ FOTO MB což je konkurence. Naše pobočky jsou opravdu pouze v Braně a Praze http://www.azfoto.cz/prodejny

Děkujeme

e

Dobrý den, vytisknete i méně kvalitní fotografie? Některé eshopy toto neumožňují (i přes to, že se zhoršenou kvalitou počítám, nelze takové produkty často ani vložit do košíku).

AZ FOTO

Dobrý den,
vytiskneme Vám co si zadáte, minimální kvalita u nás není daná. Pokud je kvalita nízká tak raději napište do poznámky že víte o špatné kvalitě ale trváte na vytisknut aby Vás náš personál nemusel kvůli tomu znovu kontaktovat.

Děkujeme

Milada Papíková

Dobrý den, je ,prosím, nějaká možnost sloučit 1 fotoknihu a magnetky z další nabídky do 1 poštovného? Případně pokud ne a sehnala bych si osobní odběr, v jakém časovém sledu je objednávat,aby byly hotové naráz? díky moc Milada

AZ FOTO

Dobrý den Milado,

ano sloučit do jedné objednávky fotoknihu s magnetkami lze.

Při objednání musíte u každého produktu vepsat do poznámky (kromě čísla voucheru) i žádost o sloučení. V ideálním případě napsat i číslo všech objednávek, o jaké produkty se jedná a kdy je budete (nebo byly) objednávat.

V případě osobního odběru nemáme stanovený termín do kdy musí být objednávka vyzvednutá takže lze produkty objednat v libovolný čas a přijít je vyzvednout až budou všechny hotové.

Děkujeme

Zuzana Šťastná

dobrý den, chtěla bych objednat 6 stejných knih, které bych chtěla zaslat na jednu adresu, kolik mám zakoupit poukazů a jakých. Děkuji Zuzana

Slevomat.cz

Dobrý den, pro zakoupení 6ti kusů na jednu adresu postupujte jako při nákupu pouze jediného. Po stisknutí tlačítka „Koupit“ vyberete v košíku počet kusů (6), dále zadáte údaje a adresu doručení, vyberete způsob. :)

Tereza

a cena za dobírku je stejná jako na voucheru nebo už je to plná cena?

AZ FOTO

Cena je 399,– za knihu. Děkujeme

Tereza

Dobrý den, jde na jeden voucher objednat tři stejné kopie fotoknihy když máte uvedeno že na jednu adresu jdou zaslat až tři knihy za jedno poštovné? děkuji za odpověď

AZ FOTO

Dobrý den Terezo, pokud objednáte 3kopie a budete mít jeden voucher, budou zbylé dvě knihy uhrazeny formou dobírky. 1voucher=1kniha.
Děkujeme

Lenka Vili

Dobrý den. Jaká je velikost – rozměr – formát jedné stránky? Nenašla jsem. Děkuji.Lenka

Lenka Vili

Omlouvám se . Již jsem to našla – A4

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,. je to jako jedna z prvních informací v pravém sloupci nabídky.
Je to tedy formát A4 – 22 × 29 cm.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru