Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Harmonie pro vaše emoce díky síle bylin: Bachovy a speciální esence

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Maráková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, mohla byste namíchat Bachovy esence pro koníka (váží 545 kg,) kobylku, která má velký abces ve střevě v oblasti pánve po nešetrném vyšetřebá od veterináře sonem, je ohraničený, ale pořád je v něm nějaká tekutina a jeho přibližné rozměry 20 × 6 cm, síla stěny abcesu 2 cm. Je to už tři měsíce a stále je to pro kobylku moc bolestivé, navíc jsme právě zjistili, že je navíc březí, brala dvoje silná antibiotika, začíná 4. měs. březosti. Myslíte, že byste jí mohla namíchat nějaké kapky, aby se abces zmenšoval a vstřebal, ale aby to neublížilo hříbátku?
Samozřejmě jsme byli již několikrát na klinice v Brně a vše konzultujeme.

Myslíte, že by jí to mohlo pomoct?
Nebo spíše ty tkáňové soli?

Moc děkuji
Maráková

Studio regenerace

Dobrý den, v tomto případě bych volila určitě tkáňové soli, pokud jezdíte do Brna, doporučuji konzultaci si MVDr. Yvonou Hofírkovou + zkusit sehnat někoho, kdo má Bicom a pomáhá zvířatům. L. Kuběnková

Tereza Stejskalová

Dobrý den, nevím které kapky by pro mne byly vhodné,před 11 dny jsem porodila druhé dítě,porod byl hrozný zážitek,v 11 večer jsem byla v porodnici, řekli mi že jsem hysterka, že na porod to vůbec nevypadá a poslali domů, poslední měsíc těhotenství mne trápil vysoký tlak 130/100, prášky jsem nebrala jen mne hlídali,no a po návratu domů z porodnice jsem o tři hodiny později porodila doma, malá je naštěstí v pořádku,měla skoro čtyři kila,ale vlivem toho hrozného zážitku se mi nerozjela laktace,ani laktacni poradkyně si nevěděla rady, prostě mám jen pár kapek a malá je víceméně na umělém mléce a včera nás ještě vystresovala dětská doktorka,že nepřibírá podle tabulek a že jí musím dávat víc, jenže ona si vypije co chce a zbytek prostě nechce,tak ji to nechci cpat,aby se potom poblinkala, čůrá a kaka pěkně,tak že moje problémy mám o ni strach zda je vše v pořádku a jsem ze všeho taková unavená,plus ještě starší syn mi dává zabrat je mu šest, doteď se točilo vše kolem něj,tak že to je pořád jak jsem se zhoršila,že ho už nemám ráda,přitom každou volnou chvilku se snažím mu věnovat, čteme si,jdu ho vykoupat, povídáme si, já vím že to napůl hraje, když je s dětma,tak si na mne ani nevzpomene,tak možná jestli by se nějaké kapky nehodily i pro něj, omlouvám se za dlouhý dotaz,ale bez popsání situace bych asi nevybrala správně.Stejskalova

Studio regenerace

Já bych Vám doporučila určitě Rescue Remedy – první pomoc a to jak pro Vás, tak pro malou, na podporu laktace bych doporučila spíš homeopatika např. Lac caninum. Pro syna bych doporučila Žárlivost – ta je ideální pro starší sourozence, aby lépe „skousli“ narození toho mladšího a neměli pocit, že jsou odstrkovaní. Pokud není v nabídce, stačí vybrat cokoli jiného a napsat mail, že chcete změnu. L. Kuběnková

Kamila Richtrová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte kapky na podporu hubnutí pro mne 51 let a na hypoaktivitu, pomočování v noci a poruchu emocí pro syna syna 12 let.
Děkuji Richtrová

Studio regenerace

Dobrý den, ono to tak jednoduché není, na podporu hubnutí můžu namíchat, ale zase je to o tom, že kapky podpoří Vaši psychiku v započatém hubnutí, abyste vydržela, ale neobsahují žádnou látku, po které byste hubla.Ty ostatní jsou jedině na osobní konzultaci. Pokud o ni budete mít zájem, zavolejte mi na 732 756 379 L. Kuběnková

Lenka Maligova

Dobrý den mohou je užívat i kojenci ( 10 měsíců) jednalo by se ó esence pro klidný spánek.dekuji

Studio regenerace

Dobrý den, všechny kapky jsou vhodné i pro děti, pokud byste objednávala, tak jenom prosím napište mail, že objednáváte pro miminko a nekonzervovala bych kapky do alkoholu. L. Kuběnková

Jana

Dobrý den, je některá z nabízených kombinací vhodná pro osoby po cévní mozkové příhodě? Nebo je nutná osobní konzultace a speciálně namíchaná směs? Dotyčná osoba má problémy s mluvením – zadrhává, přeříkává se. Mentálně je ale naprosto fit. Homeopatika bohužel nevedla po půlročním užívání ke zlepšení. Děkuji mnohokrát za info.

Studio regenerace

Dobrý den, v tomto případě si vůbec nejsem jistá, jestli by bachovky stačily, pokud to nezvládla ani homeopatika. Záleží, čím jsou problémy způsobené, zkuste mi zavolat na tel. 732 756 379 a probereme to po telefonu. L. Kuběnková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru