Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vymotejte se z největšího kukuřičného bludiště: vstupy pro děti i dospělé

4,8 / 5 Kukuřičáci - největší bludiště v ČR (3 pobočky) Brno - Bystrc  (mapa) 4 950 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka

Dobrý den, koupila jsem a zaplatila lístky pro dva dospělé jedno dítě a jeden důchodce a došli my jen dva lístky pro dospělé.
Je možné poslat i ty zbylé? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,

dkěujeme za zprávu. Právě jsme vám zaslala chybějící vouchery ještě jednou. K jejich stažení můžete využít také sekci „mé nákupy“, kde máte všechny vouchery dostupné.
Kdyby byl ještě nějaký problém, tak se určitě ozvěte.

Baru ze Slevomatu.

Alena

Dobrý den, prosím, bude se opakovat popř. zvednete počet vstupenek? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Dubská,

bohužel zatím tuto informaci nemáme k dispozici. Doporučím vám, abyste si nabídku uložila a pokud by došlo k jejímu obnovení, tak vás budeme informovat. :-)

Baru ze Slevomatu.

Lucka

Dobrý den,
také jsem měla 4 lístky v košíku a najednou jsou vstupenky vyprodané. Příští týden jsme měli jet kousek od Prahy a bludiště mělo být překvapení pro ostatní. Takhle nebude zřejmě nic :(. Je to opravdu nespravedlivé, také jsem nikde neviděla upozornění, že lístků byl omezený počet. :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

děkujeme za váš zájem. Bohužel počet voucherů je vždy omezený. Moc nás mrzí, že jste se těšili a nemohli vouchery zakoupit.
Určitě u nás však nejdete spoustu další skvělých zážitků. :)
Kdybychom vám mohli pomoci s výběrem, tak se nám určitě ozvěte.

Baru ze Slevomatu.

Eva Kadlecová

Taky jsem se dneska vrátila k uložené nabídce, a koukám, že je vyprodaná. Považuju to za dost nesolidní, že nebylo nikde řečeno, že je omezený počet vstupenek, to by si člověk ohlídal :-(.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kadlecová,

to mě moc mrzí. Před vyprodáním se vždy zobrazují poslední zbývající kusy. :( Přesto věřím, že si z naší nabídky vyberete nějaký jiní skvělý zážitek!
Kdybychom vám mohli pomoci s výběrem, tak se nám určitě ozvěte.
Baru ze Slevomatu.

Marie

Dobrý den, nebyla jsem předem varovaná, ze je omezený počet vstupenek, nestihla jsem je koupit… Budete ještě opakovat tuto akci?
Děkuji,Dvořáková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Dvořáková,

v tuto chvíli bohužel nemohu říci kdy budeme akci opakovat. Na Vašem profilu si však můžete nastavit sledování podobných nabídek, přičemž Vám na email přijde upozornění až podobná akce znovu poběží :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

rene holatko

proc to nabizite kdyz to nejde koupit.

Slevomat.cz

Dobrý den,

moc mě to mrzí, tato nabídka je sice stále v naší nabídce, ale v tuto chvíli byla vyprodána. Pokud Vám mohu poradit, tak zkuste přijít třeba později, zda se ještě nezrušila nějaká rezervace. Hezký den, Tereza.

Tereza

Dobrý den,
budete přidávat jednotlivé vstupné? Potřebovala bych 2× dospělý a 2× dítě, ale abych mohla jít na dvě pole.
 Děkuji

Zuzi Bednářová

Zdravím, máte v plánu vytvořit aplikaci i pro iOS? Bylo trochu zklamání zjistit, že je dostupná pouze pro Android, snad se teda bez aplikace neztratíme :D :).

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, jedná se o novinku a krok do neznáma, proto jsme volili aplikaci, která je použitelná na 80% procentech chytrých telefonů, je určená pro měření času do Mistrovství v bloudění, bloudit můžete i bez této aplikace. Kukuřičáci

Miška Mocková

Dobry den,lze využít nejakou slevu pro 2 studenty? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel slevu na již zlevněnou akci uplatnit nejde. V nabídce jsou další varianty, jako například pro důchodce, ZTP, či děti. Tyto varianty se cenově ještě liší, nicméně dětské vstupné je platné pouze do 15ti let. :)

Marie

Dobrý den, dá se nějak koupit zároveň 2 vouchery pro dospělé a 1 voucher pro dítě?

Slevomat.cz

Dobrý den Marie,

samozřejmě to možné je. Stačí, když u nabídky vyberete možnost dospělé osoby, kliknete na zelené tlačítko „Koupit“ a v košíku si navolíte, že chcete 2 kusy voucheru. Poté kliknete v košíku opět na název nabídky, budete přesměrována na nabídku a tentokrát vyberete možnost dítěte a kliknete na tlačítko „Koupit“. Zase budete přesměrována do košíku a v něm už stačí postupovat dle pokynů. :)

 Anička

Kateřina

Dobrý den, můžeme rodinné vstupné použít s kamarádkou a dětmi tj. 2 dosp.ženy a 2 děti?
Děkuji.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, ano můžete, Kukuřičáci

Veronika

Dobrý den, můžeme rodinné vstupné využít i jako 2.kamaradky a dvě děti? Nebo musí být pouze rodina?
 Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, je to jedno, prostě dva dospělí a dvě děti do 15 :-), Kukuřičáci

Denisa

Dobrý den, jaký koupit prosím voucher. Jsme rodina, ale dětem je 7 a16. Mohu tedy rodinou? Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, můžete objednat jednotlivě tři dospělé a jedno dítě, Kukuřičáci.

Radoslava Mikulová

Dobrý den,co kyž nebudu moci najít cestu z bludiště? Internet v mobilu nemám.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, tak si před vstupem napište mobilní číslo na konkrétní obsluhu a v případě potřeby zavoláte, ale předpokládám, že to nebudete potřebovat. Kukuřičáci

Šiky

Dobrý den, prosím, Písek je sjízdný i s ručním invalidním vozíkem? Projedeme bez úrazů a problémů trasu? Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, je to nezpevněný terén, pole ušlapané, ale přeci jen místy nerovné, maminky s kočárky tam jezdí. S doprovodem
by Vám to, předpokládám, mělo jít. Kukuřičáci

Pavla

Dobrý den, podle internetu by se mělo bludiště ze stejného projektu nacházet i u Znojma a má být otevřené. Proč není na seznamu míst pro uplatnění voucheru?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, toto bludiště dostatečně nevzrostlo. Kukuřičáci

Zuzana

Dobrý den,

jedná se o bludiště, kde je pouze jedna cesta nebo více cest a dá se v něm tedy ztratit :) Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, do bludiště vcházíte ze stejného místa, kterým se dostanete i ven, uvnitř jsou cesty různě propletené cesty a na některých místech naleznete informační cedule i s hádankou a QR kódy pro hru na čas v boudění. Kukuřičáci

Irena Uldrichová

Dobrý den,
stačí před vstupem do bludiště pouze kód slevového voucheru? Nebo je třeba voucher vytisknout? Děkuji za odpověď …

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, pokud máte možnost vytisknout, tak pro naši obsluhu to bude lepší, ale samozřejmě bude stačit i kód v mobilu, Kukuřičáci

Radka Maulerová

Dobrý den,
prý by mělo být bludiště i ve Starém Městě u Frýdku-Místku. Co je na tom pravdy? Minulý měsíc na webu kukuricaci.cz bylo mimo provoz, ale dnes jsem již nedohledala vůbec. Díky za odpověď. Radka

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Z původních nasmlouvaných polí bohužel někde nevyšla úroda a nebylo možné realizovat bludiště, proto jsou jen ta, která aktuálně vidíte, Kukuřičáci

Lucie

Dobrý den, jak je možné časově kukuřičné bludiště navštívit od – do? Děkuji za odpověd.

 Lucka

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, dle otevírací doby viz odkaz, v případě větších dešťů a bláta se zavírá, vše si lze telefonicky předem ověřit, Kukuřičáci
 http://www.kukuricaci.cz/oteviraci-doba

Monika

Mohu se zeptat, kde v Plzni to najdu ?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel se nepodařilo v daném místě realizovat. Kukuřičáci

Jindra

Kde v Plzni?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel se nepodařilo v daném místě realizovat, Kukuřičáci

Lidka

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, je pole také v Plzni nebo ne? Vůbec Plzeň nevidím, nejbíže je k nám asi Rakovník, ale sestra mi teď psala, že zde máte uvedeno Třemošná u Plzně… Opravdu jí v nabídce nevidím, jen v nadpisu, ani když rozkliknu všechny místa. Koukala jsem, že i pod mým dotazem se někdo divil, že Plzeň… děkuji Lidka

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel Plzeň se kvůli neúrodě nepodařilo realizovat, Rakovník je nejblíž a věřím, že nebudete zklamaní, když se tam vypravíte, Kukuřičáci

Anna

Dobry den je mozne navsivit bludiste se psem? Dekuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, ano se psem na vodítku vstup možný, Kukuřičáci.

Barbara

Dobrý den, píšete že je i v Plzni ale v pobbočkách plzeň není ?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, bohužel bylo v plánu a smluvené pole, ale nevzešla kukuřice, tak jsme bohužel nemohli realizovat, děkujeme za pochopení, Kukuřičáci.

Slevomat.cz

Dobrý den, Barbaro. Děkujeme za upozornění, to nám nějak uteklo, hned to dáme do pořádku :) Lucka

Dana Laššová

Dobrý den, máme v plánu navštívit kukuřičné bludiště Roseč. To není v Českých Budějovicích? A sleva tam taky není?
Děkuji Dana

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, tam Kukuřičáci nesídlí, jedná se o jiný projekt. Vouchery využijete na našich kukuřičných bludištích, které najdete v rubrice – místa uplatnění, Kukuřičáci.

Nica

Dobry den, dcera ma 2r a 10 mesicu, takze ta vstupne neplati? Dekuji. Nica

Slevomat.cz

Dobrý den, Nico, ano, je to přesně tak. Pokud voucher využijete do 3. narozenin dcery, vstupné bude opravdu zdarma :)
 Lucka

Eliska Sestakova

Dobrý den, může se do bludiště na Kladně s kočárkem? Děkuji

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, aktuálně je tam víc plevelu a trávy, ale během zítřejšího dne se bude sekat, pak už by to neměl být problém, Kukuřičáci

Milada

Rodinné vstupné moc výhodné není 😉

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, rodinné vstupné využívá stejné slevy, jen se nemusí kupovat 4 vouchery pro nejčastější rodinný počet členů a zakoupíte jednou variantou, Kukuřičáci

Markét Bulantová

Dobrý den, he zde nějaká sleva pokud jsem držitelem ZTP? Děkuji.

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, sleva, která je poskytována Slevomatem je větší, než sleva pro držitele ZTP na bludištích, Kukuřičáci

Martina Benešová

Dobrý den chci se zeptat zda je možné jít s kočárkem?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, do většiny našich bludišť se dostanete i s kočárkem, nejste-li si jisti, volejte přímo na Kukuřičáky, abyste dostali aktuální informaci, jak vypadá stav pole např. po deštích.

Tereza

Dobrý den v Případě, že koupím rodinné vstupné je to 2 dospelé a 2 děti se nebudou moci zúčastnit můžeme s manželem jít sami na to rodinné vstupné děkuji :)

Slevomat.cz

Hezký den, Terezo, možné to samozřejmě je. Pokud ale víte jistě, že přijdete bez dětí, doporučila bych spíše dvakrát vstupenku pro dospělého :) Lucka

Anezka

Dobry den,jakymi spoji se dostanu z Mendlova namesti k vasemu kukuricnemu bludisti v Brne?

Kukuřičáci - největší bludiště v ČR

Dobrý den, dovolím si Vám poslat odkaz na naše stránky s popisem, jak se dostanete na dané bludiště, Kukuřičáci http://kukuricaci.cz/bludiste/brno

Kristýna Ječmenová

V Plzni? To jste se asi upsali, že?

Ales

u Znojma je také bludiste .. ale tu jsem je nenasel tak asi pod vas nespada skoda..viuzui­jem Brno…

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru