Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balíček krásy pro vaše vlasy: regenerace, střih i barvení pro všechny délky

4,7 / 5 Salon Dream s.r.o. Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 104 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Leona Dospíšilová

Dobrý den, mohla byste prosím přibližně říci kolik by doplatek za to ombre? Vím ze je to individuální, ale aspoň kde se až ta cena pohybuje. (Mám husté vlasy až po lopatku)
 Děkuji

Martina Herudková

Dobrý den,je to velice individuální,tak,jak píšete.Nevím,jestli by jsme dodělávaly ombré nebo dělaly znova,teď jsem Vám posílala email.Psala jste o barvě,ombré je technika melírování.Asi by bylo lepší stavit se osobně.Tel.kontakt na mě 737 445 894.He­rudková Martina

Lenka

Dobrý den,
vidím zde v dotazech, že je možné kupón uplatnit také na ombré. Prosím, jaký by byl příplatek? Mám vlasy po ramena. Děkuji

Martina Herudková

Dobrý den,záleží na délce,hustotě a kde až se vlasy budou stahovat.Herudková

Lenka

Dobrý den paní Herudková, budete mít také podobnou akci na slevomatu? Byla jsem u Vás spokojená.

Martina Herudková

Dobrý den,zkuste mi příští týden zavolat.Martina Herudková

Renáta

Dobrý den,je možno uplatnit jako ombre? Třeba s připlatkem? Děkuji Šuláková

Martina Herudková

Ano je možné.Herudková

Lenka

Dobrý den, pokud si zakoupím tento voucher na střih a barvu, je možnost se objednat k paní Martině Herudkové? Děkuji.

Martina Herudková

Tady tuhle akci má pod sebou p.Dubnická

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru