Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Výherce testu: osobní diagnostická váha BEURER s mobilní aplikací

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Šárka

Dobrý den, s jakými telefony je váha kompatibilní?

Borgy CZ

Dobrý den,

Iphone a Android 4.0.3 a vyšší. Telefon musí být vybaven bluetooth smart.

 Ondřej

Pavel Martínek

Dobrý den, jakou přesnost měření váha má? Nemám na mysli rozlišení, ale opravdu přesnost, děkuji.
 Pavel

Borgy CZ

Dobrý den,

podle časopisu dTest je přesnost vážení 94%. Nejpřesnější konkurenční váha obdržela 95%. Jiné produkty dosahovaly i pouze 27%.

Ondřej

 Ondřej

Jiří Z.

Dobrý den,
váhu jsem zakoupil. V telefonu mám Win 10, v tabletu Android 5.1, přesto aplikace nelze nainstalovat. To si mám kvůli váze koupit nový telefon, u kterého nebudu mít zaručeno, že aplikace bude kompatibilní? Pokud jsem se díval správně, tak výrobce nabízí kompatibilitu se sedmi telefony s Androidem. A co uživatelé jiných telefonů (s Androidem)? To nemohou vydat aplikaci pro více (všechny telefony, tablety)? Že to jde, jsem se přesvědčil u jiné (české) aplikace, která též nefungovala. Výrobce, i vy jako prodejci, jste sami proti sobě, až vám budou lidé váhu vracet. Bez aplikace je váha nefunkční (kromě zvážení se).

Borgy CZ

Dobrý den,

WIN10 není podporován. Váš tablet musí být vybaven Bluetooth®SMART .
Podmínky funkčnosti jsou: 1.Bluetooth®SMART , 2. iOS/Android 4.0.3 a vyšší.

 Ondřej

Libor Zavadil

Dobrý den
Má tato váha o senzory na ruce? Nebo jsou senzory pouze na chodidla?

Děkuji Zavadil

Borgy CZ

Dobrý den,

váha má pouze 2 senzory – na spodní část těla. Doporučuji například váhu BF100.

Zdeněk

Dobrý den.

V hodnocení vyrobku si dost lidí stěžuje že se ne s každým mobilem (android) váha spáruje. Je někde seznam podporovaných telefonu nebo nějaká specifikace?

Borgy CZ

Dobrý den,

problém je v párování. Musí se párovat v aplikaci samotné , nikoliv v nastavení telefonu jak to dělá valná většina zákazníků.

 Ondřej

Šárka

Dobrý den, je prosím vše v češtině? Návod, aplikace a podobně? Ve videoukázce je vše v němčině. Děkuji

Borgy CZ

Dobrý den,

kromě videoukázky je vše mimo jiné i v CZ :).

 Ondřej

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru