Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Návštěva koncentračního tábora Mauthausen včetně cesty po tzv. schodech smrti

3,9 / 5 NaVylet.cz Horní Rakousko - Rakousko (mapa) 94 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Karel

Dobrý den, jakou slevu nabízí Slevomat? Pořadatel nabízí všechny zájezdy ve slevě na svých stránkách – http://www.onlinecesty.cz/zajezdy/1:zajezdy-se-slevou-az-90.html?

NaVylet.cz

Dobrý den, cena původní je uvedena, tak i po slevě. Pro tyto zájezdy máme více prodejních kanálů, tak abychom naplnily potřebné kapacity. Děkujeme

Jana

Ahoj, jsou ještě volná místa na tento zájezd v termínu 17.11., neboť mi to hlásí, že je platba zamítnuta.

NaVylet.cz

Dobrý den, ano, místa jsou ještě k dispozici. Ohledně problému s platbou kontaktujte prosím zákaznickou podporu Slevomat.cz. Děkujeme

katka

Dobry den,mohu se zeptat v kolik hodin bývá návrat zpet do Prahy a jakym autobusem se jede(zda ma wc atd.)
Děkuji Katka

NaVylet.cz

Dobrý den, na naše zájezdy jezdíme plně vybavenými zájezdovými autobusy. Příjezd do Prahy cca ve 22 hodin.

Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Veronika Vítková

Dobrý den, před pár dny jsem se ptala, zda-li je možná změna termínu, tady jste mi odepsali, že ano, ať napíšu žádost emailem, ale na email jste mi odepsali, že termín změnit nelze. Jak to mám teď chápat? Prosím o objasnění, děkuji. Veronika

NaVylet.cz

Dobrý den, omlouváme se. Termín za klasických okolností měnit nelze, ale Vy jste ještě neměla potvrzenou rezervaci, proto jsem Vám vyhověl, což kolega, který následně Vaše emaily vyřizoval nevěděl. Nyní jsem ho již informoval a během dne Vám žádost vyřídí. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Team NaVylet.cz

Veronika Vítková

Dobrý den, mám zakoupené dva vouchery na termín 28.10.2017, bylo by možné ještě termín změnit na druhé datum, tj. 17.11.2017? Děkuji za odpověď, Veronika

NaVylet.cz

Dobrý den, ano, možné to je, napište nám prosím email s žádostí o změnu termínu co nejdříve! Děkujeme

Lenka Jeřalová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdo pojede jako delegát zájezdu a zda průvodce v koncentračním táboře bude mluvit česky,
Předem děkuji, Jeřalová

NaVylet.cz

Dobrý den, průvodce bude překládat do Čj. Jméno průvodce budeme vědět až před zájezdem, kdy budeme obsazovat. Také bude záležet na tom ve který termín a jakým busem pojedete. Děkujeme

Pavla Kalšková

Dobrý den, jak uplatním u objednávky kredity?

NaVylet.cz

Dobrý den,

tento dotaz prosím směrujte přímo na Slevomat. Děkujeme

Eva Dürrovå

Kolik stojí vstupné v Matthausenu?
Díky
Dürrová

NaVylet.cz

Dobry den, vstupné / koncese je již v ceně zájezdu. Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru