Nabídku Rychle a stylově: Na polygonu ve sporťáku mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Splněný sen velkých kluků: Závodní den na polygonu

3,0 / 5 Super cars Hradec Králové  (mapa) 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petr Lapka

Dobrý den, je možné sebou vzít i spolujezdce, nebo nelze? Děkuji

Super cars

Dobrý den, pokut tomu vozidla umožňuji tak v rámci jednoho voucheru lze mít ve voze doprovod – spolujezdce, Bohužel u dvoumístných vozidel toto možné není. S pozdravem SUPER CARS

Lukáš

Já si objednal jízdu v běžném provozu (v Mostě), snažil jsem se registrovat déle než měsíc jak přes stránky, emailem i telefonicky. Pokaždé jiná odpověď. Nejdříve, že termín je již naplněn, následně že není naplněn, že se mohu registrovat, tak se snažím registrovat a nakonec mi přijde odpověď, že pro malý zájem je lokalita Most zrušena! S nabídkou, že mi budou vráceny peníze, samozřejmě, že po týdnu peníze ještě nemám! Už mě to vážně nebaví, nebudu si neustále přes dva měsíce s někým dopisovat. Dnes jsem se obrátil na slevomat…

Slevomat.cz

Dobrý den pane Sáble,

moc mě mrzí, že využití vašeho voucheru vás nakonec takto zklamalo a byl jste nucen celou záležitost řešit i s námi.

Věřím, že to byla čistě výjimečná situace a již se nebude opakovat. S mou kolegyní se jistě domluvíte na nejlepším řešení pro vás.

Přeji hezký den

 Anička

Lukáš

Nedoporučuji zážitek od této firmy kupovat! cca pře půl rokem jsem voucher koupil a dodnes jsem se nesvezl, peníze mi stále nevrátily a mají tragickou úroveň komunikace, občas odpoví, občas ne, každý říká něco jiného…

Super cars

Dobrý den, jízdy na polygonu se konají každý měsíc, mohl jste se kdykoliv registrovat.

Walter Colombu

Hello,

Would it be possible to use this voucher in the Prague Branch of SUPERCARS?

Thank you for letting me know

Super cars

Unfortunately, this Voucher voucher can only be used on a polygon in Hradec Kralove

Pfeiferová

Dobrý den, co v případě deště ? Akce se přesouvá na jiný termín nebo za každého počasí?

Super cars

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V případě že by opravdu hodně pršelo tak by se akce přesunula na jiný datum. Dozvěděli by jste se týden předem. S pozdravem SUPER CARS

Jakub Štěrba

Dobrý den
Je možno si vzít svoje dítě do vozu na jízdu, 13 a 5 let?

Super cars

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U vozidel které tomu dovolují je možno si vzít do auta doprovod.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru