Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dovolená u chrámu sv. Barbory, s polopenzí a rodinnou vstupenkou do galerie

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Penzion Barbora Kutná Hora (mapa) 246 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Hásková

Dobry den, mam zakoupeny pobyt v terminu 28.2. az 2.3. budeme, dva dospeli a dve deti. Je mozno mit pokoj s vyhledem na chram prosim? Moc se tesime. Dekuji

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale pokoje s výhledem na chrám jsou pouze dvoulůžkové, ty větší jsou na druhou stranu.
Stejně tak domácí mazlíčci k nám do penzionu bohužel nesmí (jezdí k nám mnoho alergiků), jak je uvedeno v podmínkách zakoupení na slevovém portálu.

Barbora recepce

Dobrý den, jsou ještě nějaké pokoje s výhledem na chrám dostupné na noc ze 7.1. na 8.1.? Díky

Penzion Barbora

Dobrý den,

ano, ještě 2 pokoje.

Barbora recepce

Kristýna Havlová

Dobrý den, je parkoviště s kamerovým systémem? Bylo by možnost u vás zaparkovat vlek za auto + motorku na motokros? Děkuji za odpověď :)

Penzion Barbora

Dobrý den,

kamery na parkovišti máme, nic méně parkoviště má počet míst přesně na počet pokojů, na vlek tam bohužel není místo.

penzion Barbora

Honza

Dobrý den,

předpokládám, že k voucheru se počítá s pokojem standard. Je možné si k voucheru připlatit pokoj č. 5?

Díky a přeji pěkné svátky.

 Honza

Penzion Barbora

Dobrý den,

je mi líto, ale pokoje de luxe nabízíme pouze za pultové ceny, případný doplatek by byl 1.100,–Kč/noc.
I Vám pěkné svátky.

Barbora recepce

Petra Šulcová

Dobrý den,
zkoušela jsem vybrat termín se začátkem v pátek, ale nejde mi to, není to tedy možné?

Penzion Barbora

Dobrý den,

pokud nemůžete pátek rezervovat znamená to, že je již obsazený.

Barbora recepce

Zdeněk Švihla

Dobrý den.Netermínovaný voucher můžu vybrat kdykoliv?Do konce března jsou památky většinou zavřené.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, netermínovaný voucher můžete využít v období 2. 1. – 31. 3. 2018 hezký den :-)

Penzion Barbora

Dobrý den,

jediné, co se přes zimní sezónu v Kutné Hoře zavírá, jsou stříbrné doly, všechny ostatní památky jsou přístupné.

recepce Barbora

Martina Šimková

Dobrý den, velmi mne zaujala vaše nabídka a ráda bych se zeptala, zda je možné, při koupi pobytu na Slevomatu, vystavit fakturu. Děkuji

Penzion Barbora

Dobrý den,

napište nám na e-mail restaurace, pan provozní se s Vámi domluví.

recepce Barbora

Simona Prasková

Dobrý den,
jsme 3 dospělé, jak zakoupit tento voucher?
 simonapraskova@centrum.cz

Penzion Barbora

Dobrý den,

můžete zakoupit voucher pro 2 osoby, 3 osobu doplatit na místě a lze přikoupit i menu polopenze, to není problém.
Nebo kupte 2 vouchery a pozvěte někoho čtvrtého :-)

Barbora team

Ivana Brabcová

Nejpravděpodobnější by byl termín 23.12. přes Štědrý den a další den odjezd. /Pro jednu osobu a pro psa/

Penzion Barbora

Dobrý den,

nabídka ubytování je v platnosti od 2.1.2018, o Vánočních svátcích bude penzion zavřený.
Bohužel domácí mazlíčci k nám nesmí.

Barbora team

Nada Horvat

Jsme 3 , jak zakoupit tuto nabidku ? Nada n.horvat@volny.cz tel. 776 365 011

Penzion Barbora

Dobrý den,

po zakoupení voucheru volejte prosím recepci a domluvte si pokoj s přistýlkou (přistýlku doplatíte na místě dle věku dítěte).

Barbora team

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru