Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Plně vybavené manikúry v praktických pouzdrech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavla Cimburková

Dobrý den dnes mě přišla vámi nabízená manikůra ale bohužel není úplná

Móda Čapek

Dobrý den,
kontaktujte nás, prosím, na email.

Petr

Dobrý den,
chci se zeptat na materiál ze kterého jsou nástroje vyrobeny především nůžky, zda je to nerezová ocel či jsou tam příměsi chromu, niklu a případně v jakém poměru.
 Děkuji

Móda Čapek

Jsou s příměsemi.

Jitka

Tak jsem si manikůru na základě hodnocení koupila. Mám pocit, že mi přišlo úplně něco jiného. Jak kdybych manikůru kupovala v hračkářství. Nůžky jsou na vyhození. Drhnou, nejdou otevírat a vypadají jak z hliníku. Hrůza. Takovou manikůru bych nechtěla ani zadarmo. Chtěla jsem to jako dárek a můžu ji rovnou vyhodit. Posílat zpět asi nemá cenu. Jedno poštovné za nákup, druhé za vracení… tak ji možná použiju jako podklad pro kejklající stůl.

Móda Čapek

Dobrý den, velice nás mrzí, že jste nespokojena. 99% našich zákazníků je spokojeno. Pokud Vám manikúra nevyhovuje, můžete ji samozřejmě poslat zpět. Budou Vám vráceny peníze za zboží a poštovné k Vám.

Sarka

Obsahuje některá ze sad alespoň pilník skleněný ? děkuji

Móda Čapek

Dobrý den, bohužel ne. Ale pokud manikúru objednáte a napíšete nám do poznámky, že máte zájem o skleněný pilník, přidáme Vám ho k objednávce jako dárek zdarma.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru