Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená na Chalkidiki v září na 9 nocí s dopravou: výběr ze 3 typů ubytování

4,4 / 5 CK BonTon Chalkidiki - Řecko (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marek Klvac

Dotaz jaký postup?napište na můj měl.

CK BonTon

Postup rezervace. Nebo tady hledáte seznámení s nějakou paní? Moc tomu nerozumím…

Mirek Klvač

Dobrý den, muž senior možná Paní by souhlasila z partnerem? Mob775453878 děkuji.

CK BonTon

Dobrý den, prosím zavolejte vy nám na rezervační oddělení, tam Vám vysvětlíme postup. Tel. 580582842

Ksenija Voříšková

dobry den, dokaze vase CK i vizum pro cizinku do srbska a makedonie?
Dekuji za odpoved

CK BonTon

Dobrý den, víza k zájezdu nezajišťujeme.

Lucie

Dobrý den,

měla bych zájem o zájezd do Řecka- Chalkidiki v září, ale jsem sama.


Musela bych platit nějaký příplatek za dvojlůžkový pokoj?

Pokud ano, kolik by to bylo za noc?

CK BonTon

Dobrý den, bez příplatku nelze. Máme Hotel Akropolis, kde připlácíte 350 Kč/noc.

Petra Matoušková

Dobrý večer. Jak dlouhá je cesta busem?

CK BonTon

Dobrý den, přibližně 24 hodin, záleží na tom, kde natupujete.

Lucie Prokopová

Dobrý den,
ráda bych cestovala sama, ale nevím, jestli bych musela doplácet příplatek za dvoulůžkový pokoj. Kolik činí tento příplatek? Děkuji za odpovědˇ.
 Lucie

CK BonTon

Dobrý den, připlácí se – jednolůžkový pokoj 500 Kč/noc.

Ilona Holubova

dobrý den,chci se zeptat když by jsme jeli 2 dospělí a 2 děti 12 a let musíme tedy koupit 4 vouchery? Děkuji

CK BonTon

Dobrý den, máme u této akce děti za cenu voucheru.

Zuzana Bořecká

Dobrý den, jsem invalidní důchodce a chodím o berlích, mohli by jste mi poradit, který typ ubytování by se nejlépe hodil ???? Děkuji předem za odpověď. Bořecká Z

CK BonTon

Dobrý den, nejvhodnější je z nabídky Vila Makedon, bohužel je to ale daleko do centra. Prosím kontaktujte nás telefonicky, pokud chcete dovolenou probrat detailněji.

Marie Svobodová

Jde mi hlavně o to jak a kde zaplatit.

CK BonTon

viz předchozí odpověď

Marie Svobodová

Dobrý den, jmenuji se Marie Svobodová,měla bych zájem o Vaši nabídku, pro dvě osoby, včera jsem si ji zamluvila a nepřišla mi žádná odpověď e-mailem. Jde mi hlavně o to, jak a kde zaplatit. Děkuji.

CK BonTon

Dobrý den, prosím napište email na podpora@slevomat.cz nebo zavolejte na zákaznickou podporu 222745354. Kolegové Vás navedou jak postupovat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru