Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohodová relaxace u Litomyšle: polopenze, wellness a dítě do 11.9 let zdarma

4,5 / 5 Hotel Renospond depandance Východní Čechy (mapa) 51 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Helena Bartošová

Hezký den, chtěla bych se zeptat zda máte volný termín od 17.11.-19.11.pro dva dospělé a jedno osmileté dítě, nebo zda se vám neuvolnil tento termín.
děkuji Bartošová

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, je mi velmi líto, ale tento termín máme již obsazený. Přeji hezký večer. Sabina Shorná

Marcela Červenková

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyr ve dnech 10–12,11 nebo 17–19.11 koupili bychom si pobyt na slevomatu jen abychom vědeli zda mate volno šlo by o 2 dospěle a 2 děti ve věku 12 a15 let děkuji.

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, je mi velmi líto, ale oba termíny máme již obsazené. Mohu nabídnout termín 1.12.-3.12. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Jana Kopecka

Dobrý den, byl by prosím volný pokoj 17/11 – 19/11? A bylo by možné udělat wellness pobyt pro 3 osoby? Moc děkuji, Jana Kopecka

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, mohu nabídnout volný pokoj se společným sociálním zařízením společným pro dva pokoje. S pozdravem Sabina Shorná

Monika Jelínková

Dobrý den. Máte ještě volný pokoj pro 4 (2 dosp.+2 děti do 10let) v termínu 26.-29.10.2017? Děkuji Jelínková

Hotel Renospond depandance

Paní Jelínková, je mi velmi líto, ale tento termín máme již obsazený. Přeji hezký večer. Sabina Shorná

Nicol Paul

Neuvadite termin do kdy? rok 2018 ??

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, vouchery platí na rok 2017. S pozdravem Sabina Shorná

Zdenka Slabová

Dobrý den, ráda bych se zeptala,zda máte volno pro dva dospělé a tři děti (4,11,13 let) v termínu 26.az 29.10. Děkuji mockrát za odpověd.z.slabova

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, mohla bych Vám nabídnout poslední volný pokoj na depandance. Pokoj má tři pevná lůžka, jednu přistýlku a společné sociální zařízení. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Zuzana Šmutzerová

Dobrý den,máte volný pokoj pro 2 osoby a 2 malé děti na termín 26.-28.9. nebo 28.-30.9.2017?
Předem děkuji,Šmutuerová

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, v termínu 26.9. – 28.9. máme volný pokoj pro dva dospělé a dvě děti. Pokud si budete přát rezervaci, volejte prosím na recepci 469 321 282 nebo pošlete mail renospond@renospond.cz. Mějte příjemný zbytek dne. Sabina Shorná

Tereza Vížďová

Dobrý den,
máte prosím volné dva pokoje (4 os) v termínu 22.9.-24.9.?
Děkuji za info
T. Vížďová

Hotel Renospond depandance

Dobrý den,je mi velmi líto, lae tento termín máme již obsazený. Příjemné odpoledne přeji. Sabina Shorná

Jaroslav Mikulec

Dobrý den, prosím máte v termínu 14.9.-17.9. volný dvojlůžák s polopenzí?

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, je mi velmi líto, ale tento termín máme již plně obsazený. Přeji hezký nedělní den. Sabina Shorná

Zdeňka K.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu 27.-31.9.? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, máme poslední volný pokoj se společným sociálním zařízením. S pozdravem Sabina Shorná

Zuzana

Dobrý den, wellness procedury, jsou každá jedenkrát, nebo pro oba? Kolik by stál doplatek pro druhého? Děkuji

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, procedury jsou 1× na poukaz. Pokud byste si přála doplatit, napište mi prosím o jaký balíček přesně jde a jaké procedury jsou v něm nabízené. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Lucie Pilařová

Dobrý den,
měli by jste prosím volno pro dva dospělé a dvě děti (4 a 12) v termínu 11.-16.8.?
Předem moc děkuji za odpověď
Pilařová Lucie

Hotel Renospond depandance

Paní Pilařová, je mi moc líto, ale tento termín máme již obsazený. Mějte krásný den. Sabina Shorná

Pavel Valenta

Dobrý den, mohli bychom si u Vás objednat pobyt pro 2×2 osoby na 3 noci v termínu od 24.7 do 6.8. nebo od 10.8. do 20.8. 2017 ?
Děkuji, Pavel Valenta České Budějovice

Hotel Renospond depandance

Dobrý den, mohu Vám nabídnout poslední dva volné pokoje v termínech 29.7. – 5.8. …pokoje mají společné sociální zařízení pro tyto dva pokoje. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru