Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zlaté rybky z Jindřichova Hradce plní přání: Wellness pobyty plné zážitků

4,4 / 5 Frankův Dvůr Jižní Čechy (mapa) 194 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petr

Dobry den. Jak je to s dvouma detma? 7 a 9 let. Mel bych zajem o pobyt v tydnu odb12.2 2018.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

děti do 6 let jsou zdarma a od 6 let se platí za každé dítě 450,–- Kč za jednu noc. A ty vouchery, co teď běží na Slevomatu, jsou platné pouze do 10.12.2017. Jak to bude dál, teď nejsme schopni říct.

Recepce hotelu Frankův dvůr

Klára Musilová

Dobrý den, je volný termín 26.10–28.10? Děkuji za odpověď Musilová

Frankův Dvůr

Dobrý den, co se týká volných termínů, ráda odpovím na info@frankuv-dvur.
Ve Vámi požadovaném termínu mám poslední volný pokoj.
Pěkný den.

Siegerthova Martina

Dobry den,mate volny termin 13–15.10.2017? Pro dve osoby

Frankův Dvůr

Dobrý den,
co se týká volných termínů, ráda odpovím na info@frankuv-dvur.cz, Nicméně tento termín je již obsazený.
Pěkný den.

Jan Rejlek

Dobrý den, jsou ještě k dispozici termíny 3.11. –5.11. Děkuji Rejlek

Frankův Dvůr

Dobrý den.
V tomto termínu mám k dispozici ještě 2 volné pokoje.
Pokud budete chtít rezervaci, prosím ozvěte se na e-mail info@frankuv-dvur.cz
Hezký den.

Monika Povolná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný dvojlůžkový pokoj v termínu 17.-19.11.2017.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Frankův Dvůr

Dobrý den,
ano, v termínu 17. – 19.11.2017 Vám mohu nabídnout ubytování. Jedná se o mezonetový apartmán, v rámci
něhož je schodiště vedoucí do ložnicové části. Dvoulůžkové pokoje bez schodiště jsou v tomto termínu již
obsazeny.
V případě, že Vám nabídka vyhovuje, prosím o další kontakt na info@frankuv-dvur.cz.
Děkuji a přeji klidný den.

Lenka Friedrichová

Dobrý den,
máte prosím volný 2 pokoje v termínu 22–24.9.2017.

Děkuji Hezký den Lenka Friedrichová

Frankův Dvůr

Dobrý den,

bohužel ne , ale mohu nabídnout 23. – 25.9.2017.¨Případné objednávky či další komunikaci prosím přes email info@frankuv-dvur.cz
Děkuji a přeji hezký den.


Přeji hezký den.

Michal Hart

Dobrý den, poptávám ubytování ve dnech 5–7.10. 2017 (7.10. ráno odjezd) pro 2 dospělé, 3 dětí 6/8/1 rok..
 Děkuji

Frankův Dvůr

I Vám dobrý den,
Vámi požadovaný termín máme bohužel již obsazeno. Mohu Vám nabídnout termín 21.10.(sobota) – 23.10.2017(pon­dělí).
Případné další dojednávání termínu prosím přes e-mail info@frankuv-dvur.cz
Děkuji.

Zuzana

Dobrý den, máte volno od 27.9. do 1.10. Děkuji za odpověď

Frankův Dvůr

Dobrý den,
bohužel, v tomto termínu jsme již zcela obsazeni.
Hezký den.

Anna

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je volná dvojlůžkový pokoj v termínu od 15.9. – 17.9. Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den,
bohužel, nejen v termínu 15.9.-17.9.2017 jsme již zcela obsazeni, ale kapacitně jsme plní po všechny
zářijové víkendy. Víkendový pobyt Vám mohu zajistit až v měsíci říjnu.
Hezký den.

Jaroslava Roudnická

Dobrý den. Je ještě termín od 20. – 22.9.2017 volný? Viz můj včerejší dotaz. Posílala jsem mail s objednávkou, ale zatím se mi nikdo neozval. Již mám zaplaceno a dovolenou si můžu vzít pouze od 18. do 29.9. (resp. od 17.9.). Přečetla jsem si předchozí dotaz o obsazenosti Vašeho hotelu. Děkuji.

Frankův Dvůr

Dobrý den,
včerejší maily máme všechny zodpovězené, což by znamenalo, že Váš email nedorazil. V termínu 20. – 22.9.2017 máme volné poslední 3 pokoje. Takže pokud máte už voucher, napiště mi teď email na info@frankuv-dvur.cz a pošlete mi i číslo toho voucheru a já Vám na základě toho čísla voucheru udělám rezervaci a i Vám ji následně potvrdím.
Děkuji Vám a přeji hezký den.

Helena Sommerová

Dobrý den, máte prosím volné dva dvoulůžkové pokoje v termínu od 25.9. – 29.9. na dvě noci? Děkuji.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

dva pokoje bychom měli jen od 27. – 29.9.2017. Jinak máme bohužel obsazeno.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den.

Jaroslava Roudnická

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte nějaký volný termín od 18.9. do 29.9.2017, ve všední dny? Následně bych si objednala voucher ze Slevomatu. Děkuji.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

volno bychom měli od 20. – 22.9.2017.
Děkuji Vám za Váš zájem a přeji hezký den.

Lenka Radiměřská

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jakýkoliv volný termín v období od 01.09.2017 do konce října. Pro manželský pár od pátku do neděle. Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den,
první volný termín od pátku do neděle je od 6.10.-8.10.2017.
Přeji hezký den.

Jarda H.

Dobrý den,
jak bych měl postupovat, kdybychom chteli pobyt od středy do patku? Lze to takhle pres SLEVOMAT taky zakoupit? Dekuji za odpoved

Frankův Dvůr

Dobrý den,
ano i to je možné. Vyberete si variantu pobytu ve všední dny. Cena je pro 2 osoby/2 noci 3.599,–-Kč.
Doporučuji Vám nejprve si dohodnout termín, následně zakoupit voucher.
Přeji hezký den.

Eva Rafajova

Dobrý den,

máte prosím volný pokoj pro 2 osoby v termínu od 31.7.2017?

Děkuji a přeji hezký den.

Frankův Dvůr

Dobrý den,

my v tomto letním období tedy v červenci a v srpnu slevomatové balíčky neprodáváme, až od září.
Přeji Vám hezký den.

Petra

Ještě se zeptám, máte volný termín pro dvě osoby plus jedno dítě 3 roky v období od 3.9. do cca 5.9. ? Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ano v tomto termínu volno máme
Přeji hezký den.

Petra

Dobrý den, v rámci Vámi nabízené stravy ( večeře pro 2 osoby ) je zahrnuto i dítě ? Máme dceru 3 a půl roku, vztahuje se tedy strava i pro ni ? Děkuji

Frankův Dvůr

Dobrý den,

ne na ni se strava nevztahuje, máme k dispozici dětský jídelní lístek, kde si pro ni můžete jídlo objednat.
Děkujeme a přejeme hezký den.

Recepce hotelu Frankův dvůr

K.I.

Dobrý den, děti do šesti zdarma – budou mít své lůžko? Děkuji .

Frankův Dvůr

Dobrý den,
Děti do 2 let mají během pobytu zdarma dět. postýlku, větší děti budou ubytovány na přistýlce. Jde o rozkládací gauč,
po rozložení má plochu 1,5 klasického lůžka.
Hezký den.

MartaKoláčková

Prosím o sdělení zda by jste měli volno 28.9. –1.10.pro manželský pár.Děkuji za sdělení Marta Koláčková

Frankův Dvůr

Dobrý den paní Koláčková,
pokud Vám jde o pobyt nabízený Slevomatem, musím Vás upozornit, že jde o pobyt 3dny a 2 noci.
Mohu Vám tedy nabídnout termín 29.9.-1.10.2017. V pří­padě zájmu mi prosím napište na e-mail
info@frankuv-dvur.cz Krásný den

Anet Koppová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat: Jsem celiak (tzv. držím bezlepkovou dietu) a jestli je možné v této nabídce na slevomatu jídlo pro mě nějakým způsobem upravit tak, abych jej využila v polopenzi??? Mockrát děkuji za odpověď

Frankův Dvůr

Vážená paní Koppová,
polopenzi v rámci pobytů přes Slevomat neposkytujeme, v ceně je zahrnuta 1× tříchodová večeře pro 2 osoby.
Pokud nemáte prudkou reakci na potraviny obsahující lepek, pan kuchař Vám může vyhovět a připravit náhradní
variantu. Jde o to, že v kuchyni se s moukou a strouhankou … běžně pracuje.

Jiří Batěk

Prosím o sdělení zda by jste měli volno cca na 4–5 dní od 17.7.2017 pro manželský pár.Děkuji za sdělení Jiří Batěk.

Frankův Dvůr

Dobrý den pane Batěk,
pokud se Váš dotaz týká nabídky pobytů přes Slevomat, ty se týkají podzimní sezóny. Tzn. začínají v září. Pokud máte
dotaz na klasické ubytování ve Vámi požadovaném termínu, zašlete prosím požadavek na e-mail
info@frankuv-dvur.cz.
Děkuji a přeji krásný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru