Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Den plný opičáren: Dětské celodenní vstupné do zábavního parku Bongo

4,5 / 5 Rodinný zabavní park Bongo Brno  (mapa) 260 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
LK

Vůbec nechápu, proč musí platit dospělý, který jen sedí a čeká na dítě, když jsou dva tak je to 2×140Kč?!

Slevomat.cz

Dobrý den, parky jsou stavěny tak, aby mohly řádit nejen děti, ale i rodiče. Cílem našeho konceptu je právě společně strávený čas hrou a pohybem. Všechny atrakce jsou i pro dospělé, podléhají přísným bezpečnostním normám. Právě proto si je můžete užít spolu s dětmi a vrátit se tak do svých dětských let. Hezký den, Tereza.

Jana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kolik stojí vstupenka pro dospělý doprovod, kterou zmiňujete, pokud bude pouze sedět v občerstvení (v ceníku na vašich stránkách jsem našla pouze cenu za dospěláckou vstupenku). S dětmi půjde babička, která špatně chodí a opravdu nebude žádné atrakce využívat ani kdyby chtěla. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano,

cena pro dospělého je podle platného ceníku: http://www.toboga.cz/brno/informace/vstupne.

Baru ze Slevomatu.

Jana

Dobrý den, u dětí se platí za vstup už od 0 roků? Mám dvě děti, necelé 2 roky a 3 roky. Tak abych věděla, kolik voucherů. Díky.

Rodinný zabavní park Bongo

Platí se až od 2 let

Monika Zobačová

Dobry den,
Plati voucher o vikendu nebo pres vikend?
Dekuji za odpoved.

Monika Zobačová

Dobry den,
Plati voucher o vikendu nebo pres tyden?

Rodinný zabavní park Bongo

Platí pořád

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru