Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

120 minut relaxu pro dámy s masáží a drinky v salonu Royal Jasmine Spa

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alena

Dobry den
,mohu se zeptat jestli je moznost navstivit salon 3 kamaradkam spolecne?
 Dekuji

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, ano, určitě, můžete přijít ve 3. Budeme se na Vás těšit!

Martina Bocková

Krásný den ještě jednou :). Slečna mě již kontaktovala a domluvily jsme se na termínu. Děkuji a brzy na shledanou.

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, perfektní. Krásný den :-)

Martina Bocková

Dobrý den, svůj dotaz jsem mailem již zaslala, respektive, jakmile se mi nepodařilo dovolat se na recepci ani dnes, poslala jsem mail s žádostí o termín. Posléze mi volala slečna a sdělila mi, že se objednat již nelze a apelovala na poznámku ve voucheru, kterou jsem již zmínila ve svém prvním dotazu. Chápu, že jste vytíženi, ale pokud neuvádíte konkrétně jako povinnost, objednat se včas, min 10 dní před vypršení voucheru, můžeme to chápat pouze jako doporučení a ne jako povinnost, díky které nám platný voucher propadne bez kompenzace. Můj problém se týká nabídky „Voňavá hodinová masáž a péče o nožky či obličej“.
 Děkuji

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, budeme Vás znovu kontaktovat a 100% Vám voucher nepropadne. Krásný den

Martina Bocková

Dobrý den, mám naprosto stejný problém, avšak já jsem volala včera a neuspěla jsem a dnes mi bylo sděleno to samé, co paní Elišce. Nepřijde mi fér, nenabídnout ani žádnou kompenzaci. Ve voucheru pouze doporučujete, kdy by se měl klient objednávat, nedáváte to jako podmínku…

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, za den obsloužíme velké množství klientů, nevíme, proč jste se nedovolala. Zkuste poslat email nebo znovu zavolat, určitě se jedná o omyl. Krásný den

Eliška

Dobry den, mam voucher platny do 30.7., volala jsem Vam zacatkem monuleho tydne, vytipli jste a nezavolali zpet, dnes kdyz jsem se po nekolik telefonech konecne dovolala mi bylo sdeleno, ze mate v obchodnich podminkach ze objednani musi probehnout max 10dnu dopredu a ze volny termin nemate. Voucher jsem dostala darkem a nebylo na nem poznamenano, ze se musite objednat s dostatecnym predstihem. Muzete mi poradit co mam ted delat aby mi voucher nepropadl?

Royal Jasmine Spa

Dobrý den, za den obsloužíme velké množství klientů, nevíme, proč jste se nedovolala. Zkuste poslat email nebo znovu zavolat, určitě se jedná o omyl. Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru